Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų laikraštukas

Įdedu keletą gražių žodžių, gal kur pritaikysite 4u.gif Mes darėm laikraštuką, tai čia iš jo ax.gif

Dovanojam Tau dvylika žodžių. Priimk juos, išdėliok aplink save kaip brangiausius Tavo širdelei žaislus, o kai užaugsi pajusk, suprask…
Tegu tampa jie Tavo Gyvenimu, Tavo Malda…
...Siela… Jausmas… Tyrumas… Meilė… Žodis… Pagarba… Išmintis… Prasmė… Tikėjimas… Grožis… Džiaugsmas… Gėris…

Krikštynų proga Tau linki
krikšto tėveliai


Laiškas tėveliams, sesutei, broliukui, seneliams, tetoms ir dėdėms, visiems, kurie mane pažįsta
Aš esu! Jūsų Meilės Gyveniman pakviesta, širdimi ir sąžine palaiminta, Jūsų raukšlėm išsaugota, šypsena pakylėta… Auginkit mane! Auginkit mane tokią, kad vėjai nurimtų, kad saulė spindėtų ir debesys jos neuždengtų. Teisingą auginkit. Švelniausiai migdykit ir bauskit skaudžiausiai. Taip lengva ir paprasta viskas. Užaugsiu. O jei neužaugsiu auginkit dar kartą.

Sėkmės būsimiem krikšto tėveliams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikis @ 2005 02 23, 18:17)
Prieš du metus buvau krikštamote, tai bandysiu parašyti ka mes dareme:
1. Padarėm krikštynų laikraštį "Krykštukas"

Gal būtų galima pamatyti kaip nors tą laikraštuką?
įdomu kaip jis turi atrodyt, kas jame rašoma, kam jis skirtas (krikštatėviams, vaikui).
Domina visi įdomūs dalykiukai blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės,pagaliau kita savite einu i krykštynas,nes jau nebesulaukiau biggrin.gif

Zuikuti gal kaip nors prasisuk ta laikrastuka kaip ji darei,kaip jis atrode,labai labai didelis ačiū wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Tai pasidalink idejomis. Mes gi irgi norim pasisemti nauju minciu blush2.gif
Aciu visoms mamytems uz patarimus thumbup.gif
Atsakyti
Visoms dėkoju už gražias idėjas. Mes sūnų krikštysim gegužės 6 dieną, tą pačią dieną mes su vyru ir tuoksimės. Tai bus tokia dviguba šventė.
Norėjau paklausti, kaip tą laikraštuką daryti, jis skirtas vaikučiui ar tėveliams?
Atsakyti
Aš kai dariau, tai jis buvo skirtas visiems. Parašiau tituliniam lape dienos naujieną, t.y. apie vaikučio krikštynas. Poto įdėjau visokių gražių paveikslėlių, vaikučio ir jo tėvelų nuotraukų, pridėjau kelis gražius eilėraštukus. Pabaigai įdėjau kelis tipo kaip anekdotus, kai kalba maži vaikai. Niu lyg tai visiems patiko ir tėvams ir svečiams blush2.gif
Atsakyti
Merginos, kai kas uzsimena vis, kad padare krikstynoms laikrastukus. Pasidalinkite savo idejomis ka ten rasote. O gal kas ir parodys kaip tas laikrastukas atrodo.

As meginu "gaminti" ta laikrastuka, bet kazko jame dar truksta vis, tai ieskau ideju. Kai pabaigsiu ir turesiu galutini rezultata idesiu savo pavyzdi.

Taip pat gal turit ka originalaus pasiulyti kvietimams ir padekos atvirukams? Kaip minejau apie laikrastuka, kai turesiu savo galutinius rezultatus galesiu idet nuotraukas...
Atsakyti
Aš taip pat šiuo metu darau laikraštuką, bet kadangi nesu dariusi tai kaži kaip man jis čia gausis. Kai pabaigsiu įdėsiu. Daugumą žodžių laikraštukui ėmiau iš šito forumo, nes pati poetiškos sielos neturiu. Tai jei kam negaila įdėkit dar ax.gif

Kvietimus žadėjau irgi daryti bet dar nieko negalvojau.
Atsakyti
MAN KRIKŠTYNOS ANT NOSIES BET VIS NESUGALVOJU LAUKIU PAVIZDŽIU BET TAI IR NIEKO SUGALVOJAU TIK DAR 7 ISAKYMUS KR. TĖVAMS
Atsakyti
na i ta laikrasti idejau kelis eilerastukus bei mintis apie vaikus. Idejau sunaus vardo reiksme, aprasyma apie jo gimima ir pan. idejau pora pics, kelis juokelius ir vis dar kazko truksta...ieskau kokio trumpo aprasymo apie krikstynas, tik nieko tinkamo nesurandu...
Atsakyti
QUOTE(mazhulia @ 2006 06 21, 06:23)
ieskau kokio trumpo aprasymo apie krikstynas, tik nieko tinkamo nesurandu...


Aš dėjau šitokius žodžius gal patiks ir tau

Krikšto sakramento svarba yra didi: juo atleidžiama gimtoji nuodėmė, vaikas tampa Katalikų bažnyčios nariu, priimdamas visą katalikų dorovės, moralės ir tikėjimo tiesų mokymą. Su krikštu vaikas įvedamas į žmogaus amžinąjį gyvenimą.

Radau vienam straipsny internete.

Čia dar keletas žodžių iš Mažylio žurnalo:

Krikštas- naujo gyvenimo pradžia.

"Krikšto metu gauni tikėjimą ir galimybę būti dievo vaiku. Ar pasinaudosi ta galimybe, nuspręsi pats." Brolis Astijus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keit: 21 birželio 2006 - 10:34
Sveikos mamytes ir busimos kriksto mamytes. Si savaitgali mes krikstysime savo dukryte ir as taip pat pasisemiau daug ideju, viena ju butu laikrastukas. Taciau laikas spaudzia, o idejos ko tais sunkiai gimsta, tad noreciau gauti pavyzdeli, jei galima ir negaila,bet nesuprantu, kad tas "AZ"?
Papildyta:
10 Isakymu kriksto tevams rasiau ir as. Juos pateiksiu iremintus atskirai A4 lape, virsuje idejau kriksto tevu nuotrauka, tuomet spalvoti isakymai ir busimos kriksto dukrytes crazy nuotraukele...
Atsakyti