Įkraunama...
Įkraunama...

Alikantė

Gal kas galėtų plačiau papasakoti apie Lo Pagan gydomuosius purvus? Ar verta ten vykti? Kokia procedūrų kaina? 4u.gif

Jau radau info tai visiškai nemokama smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Pupita_: 19 balandžio 2014 - 20:34
QUOTE(_Pupita_ @ 2014 04 19, 20:32)
Gal kas galėtų plačiau papasakoti apie Lo Pagan gydomuosius purvus? Ar verta ten vykti? Kokia procedūrų kaina?  4u.gif

Jau radau info tai visiškai nemokama smile.gif

gal pasidalinsite info blush2.gif is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2014 04 20, 09:31)
gal pasidalinsite info  blush2.gif is anksto dekoju  4u.gif



Lo Pagan papludimys yra apie 70 km nuo Alikantės. Jeigu skaitote angliškai čia galite pasižiūrėti kaip iki jo nuvykti http://www.lopagan.i...agan.html#start smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pupita_ @ 2014 04 20, 09:27)
Lo Pagan papludimys yra apie 70 km nuo Alikantės. Jeigu skaitote angliškai čia galite pasižiūrėti kaip iki jo nuvykti http://www.lopagan.i...agan.html#start  smile.gif

Didelis aciukas aciuks.gif 4u.gif 4u.gif
Neskaitau, bet su vertejo pagalba kaip nors blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Shana brangioji, arba kas nors kitas, ką reikėtų pamatyti Valencijoje per 1 dieną? Akvariume buvau ax.gif Labai laukiu pasiūlymų, niekaip nebaigiu maršruto dėliotis.
Atsakyti
QUOTE(Loxxy @ 2014 04 23, 15:37)
Shana brangioji, arba kas nors kitas, ką reikėtų pamatyti Valencijoje per 1 dieną? Akvariume buvau  ax.gif Labai laukiu pasiūlymų, niekaip nebaigiu maršruto dėliotis.

As pasizymejus siuos: smile.gif
Valensijos lankytinos vietos:

* Museo de Bellas Artes eksponuojami Goya, Velazquez ir kitų svarbių Valensijos menininkų 14-19 a. kūriniai.
* Museo Domingo Fletcher garsus užrašais iš akmens amžiaus.
* Torres de Serranos vartai pastatyti ant romėnų statinio liekanų XIV a.
* 1262 m. pastatyta gotikinio stiliaus Valensijos Katedra. Legendos byloje, kad būtent šioje katedroje yra paslėpta ir saugoma Šventoji Gralio Taurė.
* Palau de la Generalitat gotikiniai, freskomis ir plytelėmis puošti rūmai.
* Vienas seniausių ir įdomiausių turgų Europoje Mercado Central de Valencia.
* Architekto Santiago Calatrava sukurtas unikalus meno ir mokslo miestelis, kuriame yra gigantiškas planetariumas, kinoteatras, princo Filipo Mokslo muziejus, okeanografinė ekspozicija, skulptūrų alėja ir Menų rūmai.
* Turijos sodai – vietoj išdžiūvusios Turijos upės įkurtas didžiulis 7 km parkas. Čia galima pasigrožėti tūkstančiais žiedų ir fontanų.


bet prioritetas man yra meno ir mokslo miestelis, salia ir viesbuti uzsibukinau ax.gif O su vaikais labai rekomenduoja aplankyti Bioparką, kuris tiksliai kopijuoja Afrikos ir Pietryčių Azijos gamtines zonas. Tai naujos kartos zoologijos sodas, kuris gali pasigirti net 250 rūšių gyvūnų.

O as va turiu klausima, kokia Jusu nuomone apie Calpe miesteli? Planuoju ten apsistoti 4 naktim g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vasaraitė: 23 balandžio 2014 - 15:06
perskaičiau šį ir pusę prieš temos apie Alikantę, laikas bėga bet nerandu ko iekšau. Radau daug informacijos kuri mane sunervino doh.gif . Šią kelionę pradėjau planuoti ne nuo to galo. Bijau, kad bus per šaltas vanduo nes išskrendam po savaitės, (pirkau bilietus manydama, kad bus karšta ir vanduo bus šiltas.) Vis per skubėjimą. Tada užsisakau viešbutį nesigilindama į vietoves o tik į patį viešbutį.

Apsistosm Vera, Almeria. O visos mano nužiūrėtos vietos Benidormas, Valencija arba į kitą pusę link Gibraltaro.

Gal patarsit ką galima pažiūrėti nedideliu 50- 300km spinduliu aplink Almeria, Vera. Auto turėsim tik vaikai nemėgsta ilgai sėdėti mašinoje.

Mane labai domina urvai,uolos, kriokliai, kas nors vaikams.

Nuo Alikantės iki Veros važiuosim auto ar ten keliai mokami? Ir kur reiktų sumokėti, gal galima iš anksto? Gal patarsit kaip važiuoti kokiais keliais? Maršrutas naktį, kažkaip neramu svetimoje šalyje.
Ačiū už patarimus 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarr @ 2014 05 01, 22:53)
perskaičiau šį ir pusę prieš temos apie Alikantę,

Pirma atsisėskite ir giliai atsikvėpkite. Nėra ko panikuoti. Ispanijon važiuoju jau 4 kartą, visada tik gegužę. Vanduo karštas nebus, kaip Baltija vasarą. Mano vaikas jame visuomet tiurškias.
Nepamenu kelio iki Almerijos, bet nėra ko jų bijoti. Naktį rinkčiaus greitkalį.
Daskaitykite buvusias temas ligi galo, rasit vietų aplink Almeriją. Kad ir mano prieš 3 metus lankytas Mazzaron fortas.
Vasaraite - dėkui 4u.gif

Kas važiuoja su vaikas radau Valencijoje Guliverio parką.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sarr jūs tikrai nerandat ką žiūrėti 300 km spilnduliu aplink Almeria?
1. Granada su savo Alhambra
2. Nerja
3. Ronda
4. Mini Holivudas (užmušit visą dieną, patiks ir vaikams ir suaugisems)
5. Sevilija (400 km). Bet tikrai verta
Andalūzija perkrauta lankytinais objektais, ir tikrai dalį jų aš asmeniškai sukėlus ankstesnėse temose.
Atsakyti
sveikos mergaitės 4u.gif
Noriu padėkoti visoms čia rašiusiumis. Su jūsų pagalba susidėliojau maršrutą lankytinų vietų ir užsisakiau auto per Centaurą.
Išvykstame 2014-05-05 21 val. jei kas vyskta ir tokiu laiku būtų smagu susitikti.
Noriu paklausti dėl supermarketo apsipirkimo, gal galite įmesti kokią nuorodą.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Norejau patikslinti. Kas uzsakinejote automobili per "centauro. Ar as gerai suprantu, jei pasirenki papildoma draudima 8eur per diena, tuomet jie neuzsaldo jokios pinigu sumos kreditineje korteleje? ar tuomet francize nuline?
Aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Ziuriu siek tiek atgijo temuke:)
Del supermarketo mes planuojame apsipirkineti lidl parduotuveje, kiek pamenu yra ir marcedonos, carefouras. Lidl pigiausia, bet gal pasirinikimas mazesnis.

Turiu dideli prasyma vietinems merginoms, kadangi vaziuojam su mazais kleckais, gal kuri galetu duoti savo tel. jei netycia prireiktu nenumatytos pagalbos. Didelis aciu, bet kuriai atsiliepusiai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti