Įkraunama...
Įkraunama...

Alikantė

QUOTE(Shana @ 2014 03 25, 10:32)
Supratau, trauksiu tave i darbotvarke biggrin.gif


drinks_cheers.gif Susirašysim AŽ 4u.gif

QUOTE(Shana @ 2014 03 25, 10:32)
Manau is to kas arti Terra Natura geriausia yra...


Matyt ten ir važiuosim, dar pro krioklius prasuksim

QUOTE(Shana @ 2014 03 25, 10:32)
Y Valencia nezadat vaziuoti? Ar tu buvai? Kazkaip netikiu, kad sedesi 10 dienu vietoj lotuliukas.gif




Aš irgi netikiu lotuliukas.gif Valencijoje buvom, bet netikėtai draugai prisijungė, jie niekur nebuvę. Aš mielai Valenciją pakartočiau.
O šiaip jau suplanavau Guadalest, Xativos pilį, zoo sodą, krioklius, Alicantės palmių parką draugams parodysime, pačioje Alikantėje pasibastysim. Nu kaip ir labai nesėdėsim. Jei žinai, ką dar reik įtraukt, klausau pioneer.gif

QUOTE(Shana @ 2014 03 25, 10:32)

O tu i drusku ezerus ir purva buvai nuvaziavus??? ax.gif


Druskų ežerus lankiau, purvų dar ne. O po to purvo yra kur vietoje nusiprausti?

Shana ir jei žinai Torreviejoj ar aplink aprtamentus tinkamus dviem šeimoms (4 suaugę ir 2 vaikai) už padorią kainą parekomenduok, būsiu labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loxxy: 25 kovo 2014 - 13:08
QUOTE(Loxxy @ 2014 03 25, 13:01)

Druskų ežerus lankiau, purvų dar ne. O po to purvo yra kur vietoje nusiprausti?

Shana ir jei žinai Torreviejoj ar aplink aprtamentus tinkamus dviem šeimoms (4 suaugę ir 2 vaikai) už padorią kainą parekomenduok, būsiu labai dėkinga  4u.gif

Ten yra nedideli saltiniai, o as dazniausiai dar vezuosi vandeni.
Na gal susiorganizuosim kartu, nes ten dar reikia zinoti kur purvo ieskoti lotuliukas.gif

Kaip tik ryt ryte gersiu kava su viena moteriske kuri nuomuoja pora apartamentu. Jums tinka 3 kambariai? miegamieji ir svetaine? Vaikai kokio amziaus, kaip juos reikia suguldyti? Paklausiu ar toms dienom turi rezervacija smile.gif Vieta faina, La Matos pliazo rajonas (nazinau kiek tu susipazinus su vietove) ax.gif
Atsakyti
Nu va atgijo temuke thumbup.gif
Xativos pilis nebuvau pasizymejus, ziuriu kaip grazu, tikrai reikes vaziuoti:)
Merginos didelis aciu jums, is tikro kaip gerai, kai viskas aprasyta 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dainienie: 25 kovo 2014 - 14:04
QUOTE(Shana @ 2014 03 25, 13:56)

Kaip tik ryt ryte gersiu kava su viena moteriske kuri nuomuoja pora apartamentu. Jums tinka 3 kambariai?  miegamieji ir svetaine? Vaikai kokio amziaus, kaip juos reikia suguldyti? Paklausiu ar toms dienom turi rezervacija smile.gif Vieta faina, La Matos pliazo rajonas (nazinau kiek tu susipazinus su vietove) ax.gif

Vaikai 4 ir 5 metų.
Mažiausiai reikia 2 miegamųjų, bet ir trys ne bus per daug. Minimui 6 normalios miego vietos.
Labiausiai aš noriu savo kiemelio, kad kepsniais galėčiau mėgautis su vynu.
O kaina tai dabar žiurinėju iki 600 eur už tas 10 dienų. Norėtusi į tiek tilpti.

Sakai pirmam susitikimui, purvai ne per drąstiška? Aš planavau "normaliai" pasiruošti, kad į moterą panaši būčiau. O ji matot purvus siūlo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Loxxy @ 2014 03 25, 14:14)
Vaikai 4 ir 5 metų.
Mažiausiai reikia 2 miegamųjų, bet ir trys ne bus per daug. Minimui 6 normalios miego vietos.
Labiausiai aš noriu savo kiemelio, kad kepsniais galėčiau mėgautis su vynu.
O kaina tai dabar žiurinėju iki 600 eur už tas 10 dienų. Norėtusi į tiek tilpti.

Sakai pirmam susitikimui, purvai ne per drąstiška? Aš planavau "normaliai" pasiruošti, kad į moterą panaši būčiau. O ji matot purvus siūlo  lotuliukas.gif

Paklausiu.

Aik tu, as manau musu rysys jau pakankamai intymus tam hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE
Labiausiai aš noriu savo kiemelio, kad kepsniais galėčiau mėgautis su vynu


hi.gif
Merginos, kur vynus perkat? Prekybcentriuose ar mažose kokiose parduotuvikėse?
Atsakyti
QUOTE(Saron @ 2014 03 25, 17:29)
hi.gif
Merginos, kur vynus perkat? Prekybcentriuose ar mažose kokiose parduotuvikėse?

Aš tai prekybcentriuose.
Atsakyti
Merginos kaip manote ka dar galeciau pridurti stai vietos ka manau sugebesim aplankyti:
Alicante, jos senamiestis, Valensija, Guadalest, palmiu giraite, xativos pilis.

Kaip manote kur dar galetumem su dviem leliukais ekipaze nuvaziuoti?
Atsakyti
QUOTE(dainienie @ 2014 03 26, 14:16)
Merginos kaip manote ka dar galeciau pridurti stai vietos ka manau sugebesim aplankyti:
Alicante, jos senamiestis, Valensija, Guadalest, palmiu giraite, xativos pilis.

Kaip manote kur dar galetumem su dviem leliukais ekipaze nuvaziuoti?


Neparasiau, apsistosime Denijoj.
Atsakyti
Laba diena, noriu paklausti ar būtina nuomuotis automobilį, dėl ekskursijų, ar galima visuomeniniu transportu. Pirmą kartą Ispanijoje ir šiap pati suorganizavau kelionę, atskirai lėktuvo bilietai ir viešbutis, tad neramu truputį. Važiuojame šeima: aš, vyras ir du vaikai 4 ir 12 metų. Gaila kad mano vyras bijo nuomuotis automobilį, kaip ten su eismu. Išskrendame gegužės 5 grįžtame 14, dukrai pasas baigia galioti gegužės 23 dieną. Gal žinote ar būtina naują pasą daryti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriscia: 26 kovo 2014 - 14:52
QUOTE(dainienie @ 2014 03 26, 14:58)
Neparasiau, apsistosime Denijoj.


koki viesbuty issirinkot? ziuriu, dabar labai pasiula sumazejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dainienie @ 2014 03 26, 13:16)
Merginos kaip manote ka dar galeciau pridurti stai vietos ka manau sugebesim aplankyti:
Alicante, jos senamiestis, Valensija, Guadalest, palmiu giraite, xativos pilis.

Kaip manote kur dar galetumem su dviem leliukais ekipaze nuvaziuoti?

O ką Valencijoje lankysite? Ten ne vienas lankytinas objektas, vien jais galima kelias dienas užkišti 4u.gif

QUOTE(kriscia @ 2014 03 26, 14:50)
Laba diena, noriu paklausti ar būtina nuomuotis automobilį, dėl ekskursijų, ar galima visuomeniniu transportu.

Tikrai daug patogiau nuomoti. Autobusai ne visada būna ten kur suplanuoti biggrin.gif Nuomoti, bijoti nėra ko. Ispanai nėra agresyvesni vairuotojai nei lietuviai. O pasiėmus nuomą su nuline frančize nerizikuojate visiškai niekuo.
Atsakyti