Įkraunama...
Įkraunama...

Alikantė

QUOTE(daimura @ 2017 01 20, 14:11)
Kiek stebėjom kainas, pigiau 60-80 eurų žmogui į vieną pusę nelabai ir buvo (čia birželio viduriui)
Apartamentus Altėjoj nuomavomės per airbnb


gal galite konkrecia nuoroda ideti? smile.gif
Atsakyti
na, kas šiemet planuojate į Alicantę? smile.gif aš nusipirkau bilietus gegužės galiui - birželio pradžiai. per vieną vakarą perskaičiau abi temas, bet manau klausimų turėsiu smile.gif kas dar ruošiasi šiemet?
Atsakyti
QUOTE(mirta33 @ 2017 02 07, 09:01)
na, kas šiemet planuojate į Alicantę? smile.gif aš nusipirkau bilietus gegužės galiui - birželio pradžiai. per vieną vakarą perskaičiau abi temas, bet manau klausimų turėsiu smile.gif kas dar ruošiasi šiemet?


as tai nesuprantu, ka jus ten veikiat, tokiu metu vaziuodama? salta juk dar maudytis.. as malagoj, t.y. pieciau, nei alikante negalejau maudytis net birzelio vidury.. nors pagal laika man irgi labai tiktu birzelio pradzia..

ka planuojat aplankyt? gal su vaikais vaziuojat ir zinot koki gera atrakcionu parka ten, kad nebutu prastesnis, nei Portaventura ?
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2017 02 07, 08:52)
as tai nesuprantu, ka jus ten veikiat, tokiu metu vaziuodama? salta juk dar maudytis.. as malagoj, t.y. pieciau, nei alikante negalejau maudytis net birzelio vidury.. nors pagal laika man irgi labai tiktu birzelio pradzia..


Tai juk ne visi važiuoja turkštis jūroj, yra ir keliautojų rolleyes.gif , Be to, ~Malagą vanduo visada šaltesnis net vasarą dėl iš vandenyno patenkančių šaltųjų srovių... smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(renrena @ 2017 02 07, 11:14)
Tai juk ne visi važiuoja turkštis jūroj, yra ir keliautojų  rolleyes.gif , Be to, ~Malagą vanduo visada šaltesnis net vasarą dėl iš vandenyno patenkančių šaltųjų srovių... smile.gif .

Tikrai aplink Malaga vanduo vesokas!! Buvom rugpjucio gale, tai sakyciau kaip Baltijos jura, gal ciut siltesnis ;)
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2017 02 07, 08:52)
as tai nesuprantu, ka jus ten veikiat, tokiu metu vaziuodama? salta juk dar maudytis.. as malagoj, t.y. pieciau, nei alikante negalejau maudytis net birzelio vidury.. nors pagal laika man irgi labai tiktu birzelio pradzia..

ka planuojat aplankyt? gal su vaikais vaziuojat ir zinot koki gera atrakcionu parka ten, kad nebutu prastesnis, nei Portaventura ?

Esu buvus Alikantėj kelis kartus gegužės antroj pusėj ir birželio pradžioj. Oras buvo puikus ir vanduo tikrai tinkamas maudytis.
Atsakyti
QUOTE(*Smilga* @ 2017 02 07, 15:12)
Esu buvus Alikantėj kelis kartus gegužės antroj pusėj ir birželio pradžioj. Oras buvo puikus ir vanduo tikrai tinkamas maudytis.

Sutinku,pernai į Alikantę vykau birželio 4 d., tikrai šilta buvo maudytis.
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2017 02 07, 08:52)
as tai nesuprantu, ka jus ten veikiat, tokiu metu vaziuodama? salta juk dar maudytis.. as malagoj, t.y. pieciau, nei alikante negalejau maudytis net birzelio vidury.. nors pagal laika man irgi labai tiktu birzelio pradzia..

ka planuojat aplankyt? gal su vaikais vaziuojat ir zinot koki gera atrakcionu parka ten, kad nebutu prastesnis, nei Portaventura ?

mano vaikai pernai rugpjūtį su močiute palangoj atostogavo, tai tą vienintelę dieną per savaitę kai nelijo, tai maudėsi jūroj, nors oro ir vandens tempa turbūt po 16 laipsnių buvo. tai manau Alikantėj gegužės gale tikrai nesušals smile.gif
beje, kas nuomojatės auto su vaikais, nerealus sprendimas yra pripučiamas pašikniukas - mes pirkome iš čia: pripučiama auto kėdutė, vežamės į visas keliones, nes per pirmąją jau atsipirko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirta33: 07 vasario 2017 - 18:25
QUOTE(mirta33 @ 2017 02 07, 09:01)
na, kas šiemet planuojate į Alicantę? smile.gif aš nusipirkau bilietus gegužės galiui - birželio pradžiai. per vieną vakarą perskaičiau abi temas, bet manau klausimų turėsiu smile.gif kas dar ruošiasi šiemet?



Kokiom dienom skrendat? Mes geguzes 25 birzelio 8, gal kartu skrysim?
Atsakyti
QUOTE(dainienie @ 2017 02 08, 19:29)
Kokiom dienom skrendat? Mes geguzes 25 birzelio 8, gal kartu skrysim?

mes gegužės 27 iš Varšuvos. atgal dar nepirkau - svarstau imti 10 dienų ar 14...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif mes su vyru skrendam 06.24 švęsti ten jo jubiliejų. Planuojam nuvažiuoti ir į Calpe, mielas širdžiai miestelis...
Atsakyti
aš pirmą atostogų dalį pasiėmiau butą netoli pležo. bet neapsisprendžiu kaip po to daryti - vėl imti kažkur ir iš ten važinėtis aplinkui, ar imti po porą naktų skirtingose vietose, kad mažiau km susuktume. gal kas turit kokių patarimų?
Atsakyti