Įkraunama...
Įkraunama...

Alikantė

QUOTE(Oasis @ 2016 06 15, 17:01)
https://www.airbnb.com/rooms/4109855

  530 eurų 10 naktų. Važiuojam su kompanija, tai gerai dalinasi  smile.gif  nieko prabangaus, bet bus neblogai,yra didelis balkonas-terasa. Tik gaila, kad baseino nėra. Per vėlai apsižiūrėjom, tiesą sakant  blush2.gif

  na, ir aš esu girdėjus visko - ir apie nuomotojus ir apie nuomininkus. Teks įsitikinti patiems  smile.gif


labai aciu smile.gif bus labai idomus ir atsiliepimai wink.gif

beje, idomu, kaip ten yra, jei apsistoji menesiui, ar dar reikia kokius komunalinius mokescius moketi ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2016 06 15, 20:09)
labai aciu smile.gif bus labai idomus ir atsiliepimai wink.gif

beje, idomu, kaip ten yra, jei apsistoji menesiui, ar dar reikia kokius komunalinius mokescius moketi ar ne?  g.gif

nereikia komunaliniu moketi ir pan smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2016 06 15, 22:45)
nereikia komunaliniu moketi ir pan smile.gif


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Oasis @ 2016 06 15, 17:01)
https://www.airbnb.com/rooms/4109855

  530 eurų 10 naktų. Važiuojam su kompanija, tai gerai dalinasi  smile.gif  nieko prabangaus, bet bus neblogai,yra didelis balkonas-terasa. Tik gaila, kad baseino nėra. Per vėlai apsižiūrėjom, tiesą sakant  blush2.gif

  na, ir aš esu girdėjus visko - ir apie nuomotojus ir apie nuomininkus. Teks įsitikinti patiems  smile.gif

Ačiū, lauksim atsiliepimų biggrin.gif
Atsakyti
Labas visiems keliautojams,

Mūsų 4 asmenų šeima birželio 18 d. grįžom iš Alikantės. Gal kam bus naudingi mano subjektyvūs kelionės įspūdžiai. Dalinuosi smile.gif

1. Būtina paskirti dieną Tabarkos salos aplankymui vien dėl krištolinio skaidrumo vandens ir kvapą gniaužiandžių peizažų. Bilietas laivu asmeniui pirmyn atgal kainuoja 19 €, nepriklausomai ar vaikas, ar suaugęs. Išvykimas iš uosto 11.15, grįžimas 16.30 val. Kelionė lavu užtruko apie 50 min į vieną pusę. Privaloma teptis kremu nuo įdegio, nes ir didžiausi saulės mylėtojai tiesiog "nuplikinami" saulės. Yra įrengtas paplūdimys su dušais, bet visai ten neįdomu maudytis, daug fainiau kitoje salos pusėje, kur daugiau akmenų, šimtai žuvų, vėžiagyvių ir kt vaizdų (matėm rają, maniau, kad vaikas ir pratupės ant uolos vidury vandens iš baimės). Pasiimkit nardymo įrangą, jei galite, ar bent jau akinius, nes vanduo labai graužia akis. Reikėtų dėl saugumo ir vandens batų. Nuoširdžiai nesuprantu asmenų, kurie tik atvykę lekia paėsti į restoranus (jų yra keletas). Kainos užkeltos, sugaištama daug laiko. Mes pasidarėm savo pikniką romantiškai bažnyčios pavėsyje, įsidėjom maisto, vandens - buvo puiku smile.gif, norėčiau dar kartą ten.

user posted image
user posted image
user posted image


Papildyta:
2. Santa Barbara pilis.
Viskas labai gražu ir puiku. Į viršų kėlėmės keltuvu, žemyn leidomės pėstute. Gražūs vaizdai, panoramos. Nusileidus maždaug pusę kelio, yra posūkis pėstiesiams į kairę link jūros. Ir nedaug nuo kalno nulipus, patenkama į Tuna parką. Jis nedidelis, bet jaukus ir mielas. Auga garsusis pupmedis arba šv. Jono medis, kitų retesnių augalų, fontanas ir t.t.

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kingcup: 21 birželio 2016 - 13:37
Buvom suplanavę apsilankyti Mercado (centriniame turguje). Tą ir padarėm. Gerokai riečia nosį žuvies kvapas. Daug jūros gėrybių, mėsos, bet vaisių ir daržovių saikingai, be to kainos - kaip prekybos centre arba net didesnės.

Aplankėm MARQ archeologijos muziejų. Pirkom šeimos bilietą. Mums su vyru po 3 €, vaikams iki 16 metų nemokamai. Visiems pedagogams irgi nemokamai smile.gif (Tik turėkit tą įrodantį dokumentą) smile.gif
Muziejus įrengtas šiuolaikiškai, vėsu, šiuo metu ekspozicija apie vikingus. Ir filmus rodo, ir liesti daug ką galima, net akliesiems aprašymai Brailio raštu. 2004 m. muziejus gavęs apdovanojimą, kaip vienas geriausių Europoje.

Atskira istorija su visuomeniniu transportu. Mūsų nuomojamo buto šeimininkė davė nemokamai 2 transporto korteles (viena jų tinkama autobusams ir tramvajams, kita - užmiesčio), parodė, kaip užpildyti. ja ir naudojomės. Pildymas vyko tramvajuje įrengtame aparate, jokių užrašų anglų kalbą, be jos pagalbos nebūtume sugebėję to padaryti. Vaikai tramvajumis sužavėti smile.gif

Noriu pasidžiaugti butu. Pasitaikė labai svetinga šeimininkė, o butas tikrai labai padorus ir geroje vietoje. 5 min iki Lidl, 20 min iki jūros. Mus pasitiko oro uoste, atsivežė į butą, pavaišino vaisiais, gaiviaisiais gėriamis, pyragu, šaldiklyje paliko ledų. Kitą dieną po atvykimo savo noru aprodė miestą, paaiškino, kaip elgtis su transporto kortelėmis, kur skanus ir nebrangus maistas išsinešimui, kur skani kava ir šviežiai spaustos sultys. 7 naktys kainavo 301€ ir 43€ aptarnavimo mokestis. Nuomavomės per airbnb, jei kas norite, parašykite man per až, atsiųsiu pakvietimą su kuriuo gausite nuolaidą užsakymui.
Atsakyti
ir dar įspūdžiai...

Nemačiau nei vieno sveiko automobilio, visų šonai priekiai ir galai subraukyti, palamdyti ar bent jau su išdaužta fara. Pačiame mieste labai didele parkavimo problema. Džiaugiuosi, kad nesinuomavome mašinos, nes neturėjome tikslo lakstyti po apylinkes, o dėl gyvenimo pačioje Alikantėje nuomotis mašiną yra nesąmonė. Vis tik, kas nuomuositės, siūlau imti pilną draudimą, nes jomajo kokie vairuotojai ispanai. pvz., prisiparkuoja nuo mašinos 5-10 cm atstumu iš abiejų galų, pėstieji per gatves eina kur nori ir kada nori, posūkius rodo tik taksistai smile.gif

Kas nepatiko. Šunelių laikymo ir vedžiojimo kultūra. Jeigu ant marmurinio grindinio pamatysit balutę - ji bus geltona. Myžaliukai. Šunų augintiniai leidžia šuneliams dergti visur ir viską. Akyse stovi vaizdas, kai damutė vedžioja šunį po Explanada de Espana, ir jam prispiria rimtas reikalas. Šuo priraito 3 aukštų dešrainį, o damutė sau su šypsena nueina toliau. Vienžo - šaligatviai užminuoti šunų š*dukais.
Be to, patys nuostabiausi pastatai tiesiogine ta žodžio prasme numyžti šunų, elektros stulpai nuo šunų myžalų surūdiję. Kiekvieną vakarą karštu vandeniu plovėm batų padus, nes kad ir kiek žiūrėtum, vis įlipi... ax.gif Kai kuriuose namuose mačiau užberti milteleiai geltoni ant pamatų, matyt, kad smarvę myžalų naikintų. Man buvo lengvas šokas šiuo klausimu...

Įkeliu foto, atkreipkit dėmesį į plėmus ties pamatu - šunelių darbas
user posted image
Atsakyti
Na ir dar svarbi žinia. Gerti vandens iš krano NEREKOMENDUOJAMA. Vanduo maistui ruošti ir gerti parduodami ir po 8 litrus ir po mažiau. Aš pirmą parą atvykusi į Alikantę atsigėriau puodelį vandens iš krano, nu tai susipažinau su diarėja lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Maniau, atostogos man pasibaigė pirmą dieną, gerai, kad vaistų turėjau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2016 06 21, 15:39)
ir dar įspūdžiai...

Nemačiau nei vieno sveiko automobilio, visų šonai priekiai ir galai subraukyti, palamdyti ar bent jau su išdaužta fara. Pačiame mieste labai didele parkavimo problema. Džiaugiuosi, kad nesinuomavome mašinos, nes neturėjome tikslo lakstyti po apylinkes, o dėl gyvenimo pačioje Alikantėje nuomotis mašiną yra nesąmonė. Vis tik, kas nuomuositės, siūlau imti pilną draudimą, nes jomajo kokie vairuotojai ispanai. pvz., prisiparkuoja nuo mašinos 5-10 cm atstumu iš abiejų galų, pėstieji per gatves eina kur nori ir kada nori, posūkius rodo tik taksistai smile.gif

Kas nepatiko. Šunelių laikymo ir vedžiojimo kultūra. Jeigu ant marmurinio grindinio pamatysit balutę - ji bus geltona. Myžaliukai. Šunų augintiniai leidžia šuneliams dergti visur ir viską. Akyse stovi vaizdas, kai damutė vedžioja šunį po Explanada de Espana, ir jam prispiria rimtas reikalas. Šuo priraito 3 aukštų dešrainį, o damutė sau su šypsena nueina toliau. Vienžo - šaligatviai užminuoti šunų š*dukais.
Be to, patys nuostabiausi pastatai tiesiogine ta žodžio prasme numyžti šunų, elektros stulpai nuo šunų myžalų surūdiję. Kiekvieną vakarą karštu vandeniu plovėm batų padus, nes kad ir kiek žiūrėtum, vis įlipi...  ax.gif  Kai kuriuose namuose mačiau užberti milteleiai geltoni ant pamatų, matyt, kad smarvę myžalų naikintų. Man buvo lengvas šokas šiuo klausimu...

Įkeliu foto, atkreipkit dėmesį į plėmus ties pamatu - šunelių darbas
user posted image

Toks įspūdis, jog buvote ne Ispanijoje, o kokioje nors skurdžiausioje Afrikos valstybėje doh.gif . Daug keliavę po šią nuostabią šalį, vairavimo kultūra niekada neužkliuvo - atvirkščiai, tiek vairuotojams, tiek pėstiesiems ten TIKRAI saugu, vairavimo kultūra pakankamai aukšto lygio (ypač lyginant su lietuvių), parkavimo problemų yra, bet ne iki tokio lygio, jog kiltų mintis nesinuomoti automobilio. Šuniukus ten labai myli – garantuotai daugiausia įvairių baisiukų nekilmingų šunelių, kuriais labai rūpinasi. Yra tam tikrų gatvių, kur rasi krūvelių, bet tai daugiau išimtis, o ne taisyklė. Ir apskritai, tikriausia, ką nori pamatyti, tą ir regi mirksiukas.gif . Bet kokiu atveju, įdomu perskaityti ir tokią nuomonę smile.gif .
Papildyta:
QUOTE(kingcup @ 2016 06 21, 16:27)
Na ir dar svarbi žinia. Gerti vandens iš krano NEREKOMENDUOJAMA. Vanduo maistui ruošti ir gerti parduodami ir po 8 litrus ir po mažiau. Aš pirmą parą atvykusi į Alikantę atsigėriau puodelį vandens iš krano, nu tai susipažinau su diarėja  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Maniau, atostogos man pasibaigė pirmą dieną, gerai, kad vaistų turėjau  ax.gif

Gal jautresnis organizmas. Mūsų patirtis kiek kitokia - tiek ruošėme maistą su vandeniu iš krano, tiek gėrėme, niekada jokių problemų nei suaugusiems, nei vaikams. Tad gal ir nerekomenduojama, bet tikrai nereikia pulti į paniką, jei jį ir pavartosi, todėl, mano nuomone, rūpintis didžiuliais kiekiais vandens atostogaujant tikrai nebūtina mirksiukas.gif .
Atsakyti
O as del sunu pilnai tikiu. Esu pries 10-12m buvus sevilijoj, tai irgi buvau pasibaisejusi sunininku elgesiu ir kruvomis ant saligatviu. Vedziojasi pi 3 sunis ir varo jie kur nori, visos gatves vakarop nusiktos budavo doh.gif

Ir vairavimas ju beje irgi lb ekstremalus pasirode biggrin.gif

O del geriamo vand3ns teisingai ispejo- ispanijoj daugumoj vietu vanduo chloruojamas. Ir chloruota gert tikrai nesveika, galit apsinuodyt. Juk is baseinu tai negeriat biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAILE*: 21 birželio 2016 - 19:23
Del vairavimo tai pritariu renrenai- labai kulturingi vairuotojai, vienas malonumas vairuot. Mes nemoksos daznai nesamoniu pridarydavom kely, bet papypseno tik syki sevilijoj. Isivaizduoju, kiek zenklu pamatytumem kokiam vilniuj, apie kauna isvis patyliu.
Gal kas manot, kad ekstemalus ten vairavimas, gyvenat kokiam mazam miestuke
Atsakyti
Aš labai džiaugiuosi savo atostogomis Alicantėje, savo draugams ir pažįstamiems rekomenduoju aplankyti šį miestą. Dėl vairavimo ektremalumo, kaip ir minėjau, tai mano SUBJEKTYVI nuomonė. Patys mašinos nesinuomavome, naudojomės miesto transportu, kuris tikrai puikus, todėl pasisakiau kaip eilinė pėsčioji, stebinti aplinką. Tiek daug kelkraščiuose sustatytų apibraukytų ir palamdytų mašinų nemačiau jokiame Lietuvos mieste, kiek jų buvo Alicantėje mums einant į pajūrį nuo Calle Padre Espla gatvės. Ir apskritai, kai yra nusiteikimas, jog niekas negali sugadinti atostogų, pasiteisino. Jų niekas nesugadino, o pažintis su kita kultūra yra gėris 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti