Įkraunama...
Įkraunama...

Alikantė

QUOTE(finansininke @ 2016 06 14, 07:15)
Ačiū už atsakymą. Bet neramina, ar autonuomos agentūros naktį dirbs.

Oro uoste yra agenturos kurios dirba nakti. Kai rezervuosit ir rinksites atsiemimo taska/ofisa prie jo visada galite paziureti darbo laika. Jei nedirba jums neleis pasirinkti atsiemimo valandos pvz 2 nakties. 4u.gif
Bet sutinku, kad pacioje Alicanteje auto nereikia, geriau ja imti kai jau isvazinesit is miesto.
Atsakyti
Įprastai yra priemoka už atsiėmimą nedarbo laiku.Pati turiu užsakiusi po tokio naktinio skrydžio,priemoka bus 40 eurų.
Atsakyti
QUOTE(wer @ 2016 06 14, 12:39)
Įprastai yra priemoka už atsiėmimą  nedarbo laiku.Pati turiu užsakiusi po tokio naktinio skrydžio,priemoka bus 40 eurų.

Tai tas pats kas nakti su taksu nuvaziuoti iki salia esanti viesbuti ir ryte grizti atgal. Na niekaip kitaip man nesusidelioja, kai skrydis nakti. Gal kam gavosi kitaip? Rasiau i nuomos puslapi, tai sako jus my booking pasikeiskit kur norit auto pasiimti. Bet itariu kainos is naujo keiciant uzsakyma bus naujos. Ar kas susidurete su tokiu pakeitimu? Keisti automobilio pasiemimo vieta iki 10 km. mieste. Ar keisis kaina?Itariu teks su visais lagaminais ir dviem vaikais baladotis atgal i aerouosta. Nakti nenori imti auto, dar ikis pradauzyta, turesim bedu. Kazkaip kontinente, ko niekada nebuvo Kanaruose kosmosas.. Ten ir skrydis kitu laiku. Siaip uzsiknisom su savo auto vaziuoti dvi paras, buvau du kartus, bet kontinente kakoks kosmosas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liuka69: 14 birželio 2016 - 20:40
QUOTE(liuka69 @ 2016 06 14, 21:34)
Tai tas pats kas nakti su taksu nuvaziuoti iki salia esanti viesbuti ir ryte grizti atgal. Na niekaip kitaip man nesusidelioja, kai skrydis nakti. Gal kam gavosi kitaip? Rasiau i nuomos puslapi, tai sako jus my booking pasikeiskit kur norit auto pasiimti. Bet itariu kainos is naujo keiciant uzsakyma bus naujos. Ar kas susidurete su tokiu pakeitimu? Keisti automobilio pasiemimo vieta iki 10 km. mieste. Ar keisis kaina?Itariu teks su visais lagaminais ir dviem vaikais baladotis atgal i aerouosta.  Nakti nenori imti auto, dar ikis pradauzyta, turesim bedu. Kazkaip  kontinente, ko niekada nebuvo Kanaruose kosmosas.. Ten ir skrydis kitu laiku. Siaip uzsiknisom su savo auto vaziuoti dvi paras, buvau du kartus, bet kontinente kakoks kosmosas.

O tai per kur jūs nuomojatės, kad tiek problemų? Šiaip patarčiau ieškoti per brokerius, įvedus laiką iškart atkris tie, kurie nenuomoja naktimis, o iš likusių ir išsirinksite, kokiomis sąlygomis jums palankiausia pasiimti tiesiai oro uoste rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(liuka69 @ 2016 06 14, 21:34)
Tai tas pats kas nakti su taksu nuvaziuoti iki salia esanti viesbuti ir ryte grizti atgal.

jei bus skirtingos paėmimo ir atidavimo datos,kaina didės.Mano atveju tik auto belieka,nes taxi į vieną pusę nuo 50 eurų ir važiuoti apie 60 km.
Atsakyti


Na, jau susiruošę esam kelionei į Alikantę ir regioną, beliko tik sulaukti biggrin.gif auto užsakyta, butas per Airbnb užsakytas (beje, iš vienos narės, kuriai rašiau su prašymu parekomenduoti gyvenamą plotą, gavau repliką, kad planuojamas biudžetas itin mažas, tad nieko nerasim, na tai ką aš galiu pasakyti - kai biudžetas mažas - tenka įjungti smegeninę biggrin.gif ), lankytinos vietos į failiuką sutrauktos. Oi, kaip laukiu rolleyes.gif jau svajoju apie šviežius kruasanus iš kokios kaimyninės kepyklėlės rytais mmmm wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Oasis @ 2016 06 15, 11:37)
lankytinos vietos į failiuką sutrauktos.

Gal galite pasidalinti,ką planuojate pamatyti?Mūsų biudžetas nėra didelis,tad labai aktualu.
Atsakyti
QUOTE(Oasis @ 2016 06 15, 11:37)
Na, jau susiruošę esam kelionei į Alikantę ir regioną, beliko tik sulaukti  biggrin.gif  auto užsakyta, butas per Airbnb užsakytas (beje, iš vienos narės, kuriai rašiau su prašymu parekomenduoti gyvenamą plotą, gavau repliką, kad planuojamas biudžetas itin mažas, tad nieko nerasim, na tai ką aš galiu pasakyti - kai biudžetas mažas - tenka įjungti smegeninę  biggrin.gif  ), lankytinos vietos į failiuką sutrauktos. Oi, kaip laukiu  rolleyes.gif  jau svajoju apie šviežius kruasanus iš kokios kaimyninės kepyklėlės rytais mmmm  wub.gif

Smagumėlis thumbup.gif . Šaunių įspūdžių 4u.gif .
Niekada nesame užsisakinėję per Airbnb, nors daug keliaujam (prisiskaičiau ne itin palankių atsiliepimų, kai rezervacija atšaukiama prieš pat kelionę, didoki negrąžinami komisiniai, tad vis bijau rizikuoti). Jei ne paslaptis, koks variantas ir kokia kaina parai gavosi? ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(renrena @ 2016 06 15, 11:23)
Smagumėlis  thumbup.gif . Šaunių įspūdžių  4u.gif .
Niekada nesame užsisakinėję per Airbnb, nors daug keliaujam (prisiskaičiau ne itin palankių atsiliepimų, kai rezervacija atšaukiama prieš pat kelionę, didoki negrąžinami komisiniai, tad vis bijau rizikuoti). Jei ne paslaptis, koks variantas ir kokia kaina parai gavosi?  ax.gif .

Nebijokit, viskas ten gerai smile.gif) jau daud daug kartu uzsakinejom. Visada liekam patenkinti kainos ir kokybes santykiu, kai paskaiciuoji tai Palangoj uz tokia kaina nieko panasaus negautum biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Mes irgi uzsiakem apartamentus per Airbnb. Pries uzsakant daug domejausi, skaitinejau ir pries uzsakant teko pabendrauti ne su vienu apartamentu savininku, tikrai buvo visokiu. Pasirinkom apartamentus pas viena moteri, kuri turi daugybe atsiliepimu ir ne vieno blogo, atraso valandos begy visada. Pabendravus su ja visiskai rami jauciuosi. Manau, kad viskas bus puiku.
Siuo metu Airbnb vyksta akcija. Pirma karta registruojantis su pakvietimu, galima gauti 55eur nuolaida pirmam uzsakymui. Jei kam reikia pakvietimo rasykite i Az el.pasta ir atsiusiu pakvietima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oasis @ 2016 06 15, 11:37)
Na, jau susiruošę esam kelionei į Alikantę ir regioną, beliko tik sulaukti  biggrin.gif  auto užsakyta, butas per Airbnb užsakytas (beje, iš vienos narės, kuriai rašiau su prašymu parekomenduoti gyvenamą plotą, gavau repliką, kad planuojamas biudžetas itin mažas, tad nieko nerasim, na tai ką aš galiu pasakyti - kai biudžetas mažas - tenka įjungti smegeninę  biggrin.gif  ), lankytinos vietos į failiuką sutrauktos. Oi, kaip laukiu  rolleyes.gif  jau svajoju apie šviežius kruasanus iš kokios kaimyninės kepyklėlės rytais mmmm  wub.gif


gal galite ideti to buto nuoroda? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2016 06 15, 15:53)
gal galite ideti to buto nuoroda? smile.gif


https://www.airbnb.com/rooms/4109855

530 eurų 10 naktų. Važiuojam su kompanija, tai gerai dalinasi smile.gif nieko prabangaus, bet bus neblogai,yra didelis balkonas-terasa. Tik gaila, kad baseino nėra. Per vėlai apsižiūrėjom, tiesą sakant blush2.gif

na, ir aš esu girdėjus visko - ir apie nuomotojus ir apie nuomininkus. Teks įsitikinti patiems smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oasis: 15 birželio 2016 - 16:09