Įkraunama...
Įkraunama...

Alikantė

QUOTE(BLUE SKY @ 2015 03 30, 16:07)
Economycarrentals, toks pats aiskus kaip ir autoeurope. Tik siuo metu kaina  siulo 3 kartus mazesne. Kiekvienas renkasi pagal pageidavimus ir galimybes.

Blue Sky, o esate realiai gyvai išbandę tokius pasiųlymus? Na, su tokiomis kainomis, prieš pradedant derinti sutarties sąlygas, prieš įvedant kreditinės duomenis?
Būtų įdomu išgirsti įspūdžius, kas išbandysite, po paskutinio pasitikrinimo kreditinės likučio.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2015 03 30, 15:41)
Blue Sky, o esate realiai gyvai išbandę tokius pasiųlymus? Na, su tokiomis kainomis, prieš pradedant derinti sutarties sąlygas, prieš įvedant kreditinės duomenis?
Būtų įdomu išgirsti įspūdžius, kas išbandysite, po paskutinio pasitikrinimo kreditinės likučio.
4u.gif

Taip tikrai esu. Per 15 metų auto nuomos praktika, konfliktinių situacijų su kompanijomis turėjau 3. Nesu išbandžiusi tik brangiųjų kompanijų tokiu kaip Herts. Kreditinės nei viena nepalietė daugiau nei buvo sutarta. Esmė išsiaiškinti siūlomas sąlygas iki skrupulų ir nesklandumų didelių nekils. Po vieno iš didesnių kofliktu mano naudai issprendė būtent brokeris, kompanija laužės.
Atsakyti
QUOTE(BLUE SKY @ 2015 03 30, 19:09)
Taip tikrai esu. Per 15 metų auto nuomos praktika, konfliktinių situacijų su kompanijomis turėjau 3. Nesu išbandžiusi tik brangiųjų kompanijų tokiu  kaip Herts. Kreditinės nei viena nepalietė daugiau nei buvo sutarta.  Esmė išsiaiškinti siūlomas sąlygas iki skrupulų ir nesklandumų didelių nekils. Po vieno iš didesnių kofliktu mano naudai issprendė būtent brokeris, kompanija laužės.

nu įdomu čia. man ypač įdomu toks variantas (na ten tokių nuomos kainų nesu mačiusi) atskridus vakariniu reisu - pasiėmei parai automobilį ir mano atveju tai būtų gal 7 kartus pigiau, nei važiuoti taxi bigsmile.gif . Yra racijos g.gif
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2015 03 30, 19:26)
nu įdomu čia. man ypač įdomu toks variantas (na ten tokių nuomos kainų nesu mačiusi) atskridus vakariniu reisu - pasiėmei parai automobilį ir mano atveju tai būtų gal 7 kartus pigiau, nei važiuoti taxi  bigsmile.gif . Yra racijos  g.gif

Ne visai taip. Nuomojant tik vienai parai gali tekti moketi savaites kaina.
Atsakyti
QUOTE(BLUE SKY @ 2015 03 30, 20:29)
Ne visai taip. Nuomojant tik vienai parai gali tekti moketi savaites kaina.

taaaaip, pasižiūrėjau:
imant 1 dienai, žiūriu, kad prideda A Theft & Damage Excess Protection 21,00 EUR. (viso apie 25 eur)
Imant 3 dienoms, kaina galutinė ta pati, su B Wheels, Tires, Undercarriage and Glass Coverage 12,00 EUR.
Imant savaitei prideda draudimą B Wheels, Tires, Undercarriage and Glass Coverage
21,00 EUR, galutinė gaunasi 50 eur.

Ar teisingai suprantu, kad 1 ir 3 (7) dienų ėmimo atvejais yra skirtingi draudimai ir tai vienu variantu ar kitu reikės pridėti pinigais ar tai A ar B variantą ?

Kai naktį taxi kainuoja 50 eurų, vistiek apsimoka imti nors 3 dienoms, jei neprisideda papildomų žvaigždučių g.gif ax.gif

Atsakyti
o užstatui palikt būtinai kreditinė ar tiks ir debetinė?
Atsakyti
QUOTE(miurdock @ 2015 04 07, 10:43)
o užstatui palikt būtinai kreditinė ar tiks ir debetinė?


VISOMS kompanijoms reikia kreditines.
Nebent tai sala.
Atsakyti
O gal žinote kodėl netinka debetinė? jei joje yra pakankamas kiekis pinigų
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2015 03 30, 20:46)
taaaaip, pasižiūrėjau:
imant 1 dienai, žiūriu, kad prideda A Theft & Damage Excess Protection 21,00 EUR. (viso apie 25 eur)
Imant 3 dienoms, kaina galutinė ta pati, su B Wheels, Tires, Undercarriage and Glass Coverage 12,00 EUR.
Imant savaitei prideda draudimą B Wheels, Tires, Undercarriage and Glass Coverage
21,00 EUR, galutinė gaunasi 50 eur.

Ar teisingai suprantu, kad 1 ir 3 (7) dienų ėmimo atvejais yra skirtingi draudimai ir tai vienu variantu ar kitu reikės pridėti pinigais ar tai A ar B variantą ?

Kai naktį taxi kainuoja 50 eurų, vistiek apsimoka imti nors 3 dienoms, jei neprisideda papildomų žvaigždučių  g.gif  ax.gif

teisingai supratote, A ir B draudimai skiriasi. SU žvaigždutėmis reik atsargiai, kartais dar pritaiko kuro užpilimo mokestį ir pan. Bet visa tai galima rasti sąlygose 4u.gif

QUOTE(ZJZJZJ @ 2015 04 07, 12:57)
VISOMS kompanijoms reikia kreditines.
Nebent tai sala.

??? Kuo skirasi sala, nuo žemyno? Kiek man teko nuomotis, skirtumai tikrai ne nuo to ar esi saloje ar žemyne atsiranda.

QUOTE(miurdock @ 2015 04 09, 21:17)
O gal žinote kodėl netinka debetinė? jei joje yra pakankamas kiekis pinigų

Spėju todėl, kad debetinėje neįmanoma įšalditi pinigų. g.gif
Atsakyti
Bet užstatą ir grynaisiais galima gal duot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miurdock @ 2015 04 12, 13:23)
Bet užstatą ir grynaisiais galima gal duot? smile.gif

neima
Atsakyti
Joo smile.gif teks kreditinę išsiimt
Atsakyti