Įkraunama...
Įkraunama...

Alikantė

QUOTE(Indra A. @ 2014 11 27, 13:41)
Tada pomidorai/agurkai/paprika buvo virš 2eur, arbūzai irgi. Persimonų net nematėm

vadinasi turistams pagerintame turguje buvot. O anksčiau tai kad ir pomidorai visai turėjo pusvelčiui būti, aš surašiau šiandienines kainas.
Atsakyti
Sveiki, na, ar jau kas nors planuojate atostogas Alicanteje? po kiek pirkote bilietus?
dar idomu, kokie orai buna balandi, ar realu maudytis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2015 02 26, 14:41)
Sveiki, na, ar jau kas nors planuojate atostogas Alicanteje? po kiek pirkote bilietus?
dar idomu, kokie orai buna balandi, ar realu maudytis  blush2.gif

Realu maudytis ir sausį tongue.gif (ir maudosi žmonės - visokių gi ruonių yra). Bet balandžio mėn. aš dar nesimaudau ax.gif
Orai tame regione puikūs visus metus.
O bilietus jau pirkite, tiksliau, jau turėjot būt nusipirkusi, nebedelskite.
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2015 02 26, 20:39)
Realu maudytis ir sausį  tongue.gif (ir maudosi žmonės - visokių gi ruonių yra). Bet balandžio mėn. aš dar nesimaudau  ax.gif
Orai tame regione puikūs visus metus.
O bilietus jau pirkite, tiksliau, jau turėjot būt nusipirkusi, nebedelskite.


na, apie ruonius nekalbam.. bet lyginant su LT jura vasara idomu kaip Alicantej.. nes man LT ir vasara per saltas vanduo..
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2015 02 26, 20:50)
na, apie ruonius nekalbam.. bet lyginant su LT jura vasara idomu kaip Alicantej.. nes man LT ir vasara per saltas vanduo..

Kad ir šiuo metu ties Alicante vandens temperatūra svyruoja nuo 13 iki 15 laipsnių mirksiukas.gif Šilčiau nei LT jūra vasara, Ispanijoje balandį tikrai nebus, bet kokių 16 - 18 lapsnių galima planuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BLUE SKY @ 2015 02 26, 22:34)
Kad ir šiuo metu ties Alicante vandens temperatūra svyruoja nuo 13 iki 15 laipsnių  mirksiukas.gif Šilčiau nei LT jūra vasara, Ispanijoje balandį tikrai nebus, bet kokių 16 - 18 lapsnių galima planuoti  4u.gif


tai LT ir vasara nesiekia 18 laipsniu ax.gif o kokia oro temp.? kur auto rekomenduotumet nuomotis?
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2015 02 26, 21:46)
tai LT ir vasara nesiekia 18 laipsniu ax.gif o kokia oro temp.? kur auto rekomenduotumet nuomotis?

paieskokite google oru istorijos, taip galima keliu metu paziureti ir mazdaug susidaryti vaizdą.
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2015 02 26, 20:50)
na, apie ruonius nekalbam.. bet lyginant su LT jura vasara idomu kaip Alicantej.. nes man LT ir vasara per saltas vanduo..

Balandį nepasimaudysite, būkit rami.
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2015 02 26, 21:46)
tai LT ir vasara nesiekia 18 laipsniu ax.gif o kokia oro temp.? kur auto rekomenduotumet nuomotis?


Pasižiūrėkit čia:
My Webpage
Mano supratimu į Ispaniją balandį reiktų važiuoti keliauti, o ne tinginio atostogų. Jei tinginiauti papludimyje reikėjo bent kokio gegužės vidurio palaukti.

QUOTE(syri @ 2015 02 26, 23:42)
Balandį nepasimaudysite, būkit rami.

Kodėl Jūs tokia kategoriška? Tikrai galima turint noro išsimaudyti. Sakyčiau tik komfortiškai nepamirksite, bet įlysti tikrai galima.
Atsakyti
QUOTE(Loxxy @ 2015 02 27, 08:31)
Kodėl Jūs tokia kategoriška? Tikrai galima turint noro išsimaudyti. Sakyčiau tik komfortiškai nepamirksite, bet įlysti tikrai galima.

nes prieš tai ruonius atmetė, visą žiemą besimaudančiuosius atmetė ir vasarą LT yra per šalta maudytis. Pagal tuos kriterijus ir savo patyrimą yra ir atsakymas.
Būtent ir kalbama ne apie ruonius, ne apie įlindimą, o apie komfortišką pasimaudymą. O maudosi-įlenda žmonės (ruoniai, besigrūdinantys ir ypač iš norvegijų) ten visą žiemą mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki,
gal kuri galit parekomenduoti vila didele zmoniu 15-20 kompanijai? ir dar klausimelis, kokios ten maisto, gerimu kainos?
Atsakyti
QUOTE(Noja78 @ 2015 03 08, 10:44)
sveiki,
gal kuri galit parekomenduoti vila didele zmoniu 15-20 kompanijai? ir dar klausimelis, kokios ten maisto, gerimu kainos?

maistas daugumoj pigesnis nei LT, gėrimai - tiek gaivieji, tiek alkoholiniai, t.p. Parduotuvėjė.
Pvz. brandinta jautiena kg 12-10 eur, alus litras 0,65, vynas ir visi vaisiai daržovės, salotos - iš vis patyliu (agurkai iki euro, persimonai - iki euro, mandarinai ~0,35 eur...), briutas ir pnš. 1,65 be akcijos, bulvės brangiau, apelsinų sultys 1l 0,59 eur, pats geriausias grynas, pirmo spaudimo alyvuogių aliejus maximum 3,20 eur.....
Restoranuose, kavinėse, kaip ir LT - viskas priklauso kaip pinigai kišenę plėšo.
Atsakyti