Įkraunama...
Įkraunama...

Alikantė

QUOTE(Sigitano @ 2014 05 28, 12:03)
Gal dar kas gali apsviesti del bilietu i Terra Mitica? Manau, kad verta nusipirkti internetu jau is cia Lietuvos? Ar kas turi patirties? Kokius bilietus pirkote?


Nezinau kaip del pirkimo internetu kainu, bet mes pirkom vietoje smile.gif viesbutyje pasiule isigyti su nuolaida, vietoj 37 eur sumokejom 31 eur vienam zmogui visai dienai. Tik su vaikais labiau apsimoka seimyninius bilietus pirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigitano @ 2014 05 28, 11:03)
Gal dar kas gali apsviesti del bilietu i Terra Mitica? Manau, kad verta nusipirkti internetu jau is cia Lietuvos? Ar kas turi patirties? Kokius bilietus pirkote?


Mes pirkome pacioje Terra Miticoje. Rinkomes varianta nuo 15val, bilietai po 24 Eur. 5valandu parke mums užteko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigitano @ 2014 05 28, 11:03)
Gal dar kas gali apsviesti del bilietu i Terra Mitica? Manau, kad verta nusipirkti internetu jau is cia Lietuvos? Ar kas turi patirties? Kokius bilietus pirkote?


Aš ir žiūrinėju, bet kaip matau labiau apsimoka imti kelis parkus , pvz Terra Mitica+Mundomar+Aqualandia. Bet nėr tokių pasiūlymų kaip pernai pagavau į Water World Llorete už pusė kainos.
Šiaip skaičiau kituose forumose kad dažnai dalina nuolaidų kuponus ir kad neaisimoka pirkt iš anksto. Tai kol turiu laiko (važiuojam birželio 23) dar svarstau. Labiau dabar pergyvenu dėl ryanair registacijos atgaliniam skrydžiui rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurina @ 2014 05 29, 10:08)
Aš ir žiūrinėju, bet kaip matau labiau apsimoka imti kelis parkus , pvz Terra Mitica+Mundomar+Aqualandia. Bet nėr tokių pasiūlymų kaip pernai pagavau į Water World Llorete už pusė kainos.
Šiaip skaičiau kituose forumose kad dažnai dalina nuolaidų kuponus ir kad neaisimoka pirkt iš anksto. Tai kol turiu laiko (važiuojam birželio 23) dar svarstau. Labiau dabar pergyvenu dėl ryanair registacijos atgaliniam skrydžiui  rolleyes.gif

O ko del ryanair registracijos pergyvenat?
Atsakyti
tai kaip suprantu atsispausdinti namuos dar negalėsiu, o ten nuvažiavus nžn kur , o dėl mobilų įlaipinimo talonų nieks dar nieko nežino. Nžn kiek dar kainuoja išsipirkt vietas, bet kaip supratau atostoginėms kryptims ne 5eurai, o kokie tikriausiai 15 bus, tai mum 4 iškart virš 200lt primokėt g.gif nedžiugina, o dar pervežimą noriu iš ryanair užsisakyt. Gal kas žinot ar dabar galiu užsisakyt ar tik kai darysiu registracią į skrydį?
O dėl parkų tai matau kad online palankesnės kainos nei perkant vietoj. Manau kad imsiu online, kad paskui nesigailėt kai negausiu kokių nuolaidų kuponų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurina: 29 gegužės 2014 - 09:23
QUOTE(Jurina @ 2014 05 29, 10:20)
tai kaip suprantu atsispausdinti namuos dar negalėsiu, o ten nuvažiavus nžn kur , o dėl mobilų įlaipinimo talonų nieks dar nieko nežino. Nžn kiek dar kainuoja išsipirkt vietas, bet kaip supratau atostoginėms kryptims ne 5eurai, o kokie tikriausiai 15 bus, tai mum 4 iškart virš 200lt primokėt  g.gif  nedžiugina, o dar pervežimą noriu iš ryanair užsisakyt. Gal kas žinot ar dabar galiu užsisakyt ar tik kai darysiu registracią į skrydį?
O dėl parkų tai matau kad online palankesnės kainos nei perkant vietoj. Manau kad imsiu online, kad paskui nesigailėt kai negausiu kokių nuolaidų kuponų smile.gif

Mums vietų rezervacija kainavo po 19 lt žmogui.
Atsakyti
Jei taip bus tai labai gerai, tada galima atgal nusipirkt vietas, pirmą kartą viską pati darysiu, tai man pati rezervacija baisi, o dar vietas pirkt rolleyes.gif
o galima prisijungus prie savo užsakymo sistemoje pažiūrėti kainas, ar jas pamatysiu tik pradėjus registraciją online? Ir jei aš noriu pirkt vietas tik atgal tai man reikia registruotis likus sav iki skrydžio ir tada vienu metu viską sutvarkyt? ir man leis atsispausdint visus įlaipinimo talonus?

ir jei mūsų atvykimo iš išvykimo viešbučiai skiriasi? suprantu kad reikia pirkt pervežimą atskirai kai atskrisim ir atskirai išvažiuojant? ar yra galimybė nurodyt skirtingus viešbučius vienu užsakymu?
Papildyta:
ir jei tarkim užsisakysiu pervežimą į priekį, man leis dar kartą pirkt pervežimą atgal? kuo daugiau galvoju tuo sudėtingiau viskas atrodo smile.gif

Radau kainas, tai jei dabar nusiperku vietas atgaliniam skrydžiui, galėsiu namuose registruojantis skrydžiui į priekį vienu metu atspausdinti talonus ir atgaliniam skrydžiui ?
Papildyta:
kam aktualus pervežimas, resorthoppa pasirinkus ru kalbą išmeta labai gerą kainą, kame čia reikalas nžn, bet kitom kalbom kainos didesnes . Norėčiau susigundytm bet bijau kad nebūtų kokių nesklandumų paskui rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurina: 29 gegužės 2014 - 11:41
QUOTE(Jurina @ 2014 05 29, 12:44)
Jei taip bus tai labai gerai, tada galima atgal nusipirkt vietas, pirmą kartą viską pati darysiu, tai man pati rezervacija baisi, o dar vietas pirkt  rolleyes.gif
o galima prisijungus prie savo užsakymo  sistemoje pažiūrėti kainas, ar jas pamatysiu tik pradėjus registraciją online? Ir jei aš noriu pirkt vietas tik atgal tai man reikia registruotis likus sav iki skrydžio ir tada vienu metu viską sutvarkyt? ir man leis atsispausdint visus įlaipinimo talonus?

ir jei mūsų atvykimo iš išvykimo viešbučiai skiriasi? suprantu kad reikia pirkt pervežimą atskirai kai atskrisim ir atskirai išvažiuojant? ar yra galimybė nurodyt skirtingus viešbučius vienu užsakymu?
Papildyta:
ir jei tarkim užsisakysiu pervežimą į priekį, man leis dar kartą pirkt pervežimą atgal? kuo daugiau galvoju tuo sudėtingiau viskas atrodo smile.gif

Radau kainas, tai jei dabar nusiperku vietas atgaliniam skrydžiui, galėsiu namuose registruojantis skrydžiui į priekį vienu metu atspausdinti  talonus ir atgaliniam skrydžiui ?
Papildyta:
kam aktualus pervežimas, resorthoppa pasirinkus ru kalbą išmeta labai gerą kainą, kame čia reikalas nžn, bet kitom kalbom kainos didesnes . Norėčiau susigundytm bet bijau kad nebūtų kokių nesklandumų paskui  rolleyes.gif

tai kai perki bilietus is karto viska ir nusiperkinkaip nori vieats pvz tik atgal skrendat, lagaminus irgi nebutinai i abi puses. ir tada kai atsispausdini viskas matosi iskarto
Atsakyti
Pirkau lapkritį , nuo to laiko daug kas pasikeitė.
Tai dabar nusiperku vietas atgaliniam skrydžiui ir galėsiu namuose registruotis skrydžiui į priekį ir atgal vienu metu? ir atspausdinti įlaipinimo talonus į abi puses? ar teisingai suprantu? Jei gerai pamenu perkant vietas galima prie 30 dienų registruotis? o jei neperki tik prieš 7?
Atsakyti
Sakykit o kas nors nuomavotes masina per economycarrenals.com?
Ar ten jokiu problemu nebuna?
Atsakyti
Sveiki smile.gif grizome pries keleta dienu smile.gif) viskas laabai patiko smile.gif gyvenome Denia miestelyje, grazus, ramus miestelis, turistu kol kas buvo visai nedaug.
Nuomavomes apartametus http://www.holidayle...als/denia/11772, va situs smile.gif tikrai buvo super smile.gif geriau nei nuotraukoj. Vazinejomes nedaug, nes as nestuke.gif , tai nesinorejo daug keliauti. Buvome nuvaziave i Guadalest, tikrai labai grazu, ir po jo aplankeme Safari Aitana, irgi labai patiko smile.gif Vakarais reikedavo megztuko, bet dienomis buvo tikrai labai silta smile.gif
Atsakyti
Denijoj buvom užsukę, didelis pliažas, pats miestukas tikrai jaukus.
Buvome Valensijoj (gražus miestas), ir žinonoma CAC. Nors kaina nemaža (ėjom tik į okeanografijos parką), bet mums patiko. Užkniso tik ispanų važiavimo ypatumai žiedais.
Į Calpės uolą nelipom, nes nukulniavom su tapkėm. Pasirodo rimčiau pasiruošt reikia. Užtai prisikarstėm po savo vietinio pliažo (Moraig) uolynus. Nerealus pliažas, paskui į jokį kitą miesto pliažą ir nenorėjom važiuoti.
Gvadalestos pilis graži ir miestukas jaukus. Algaro kriokliai taip ypatingai nesužavėjo, tik buvo gera atgaiva. Ką norėti: kol Algaras atiteka iki jūros jo kaip ir nelieka, tik tuščia vaga. Matosi kad ir kriokliai būna vandeningesni. Po to buvo smagu pasivaikščioti po kaktusų parką. Ir žinoma pabaigai navigacija pravedė per pačius apelsinų (ir dar ten kažkokių vaisių) sodus akmeningais keliukais. Džiaugėmės kad ėmėm pilną draudimą, nes ten ir dugną galima palikt ir aplamai prisitrėkšt.
Žodžiu įspūdžiai geri.
Gero visoms poilsio
Atsakyti