Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

na, jei atvaziuoja kompanija, tai nera smagu guleti skirtinguose galuose biggrin.gif
norisi visiems salia
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 23, 12:36)
na, jei atvaziuoja kompanija, tai nera smagu guleti skirtinguose galuose biggrin.gif
norisi visiems salia

Tai kompanija tai taip, mes kai su vaikais būnam, tai vyra niekada neguli, jam veikti kažką reik, vaikai ir užsiėmę smile.gif
Atsakyti
Man pernai teko gultus uzsiiminet, kitu atveju ant smelio guleciau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tusinukas @ 2014 04 23, 11:58)
Man pernai teko gultus uzsiiminet, kitu atveju ant smelio guleciau doh.gif  lotuliukas.gif


na ir aš nusiteikiau kad gulsiu ant smėlio, man tai nėra problema, tikrai nesipešiu dėl kokio tai gulto doh.gif
gaila, jei bus daug rusų verysad.gif tikiuosi, kad vaizdas nebus toks, kaip seriale "ТУРИСТЫ" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tusinukas @ 2014 04 23, 12:58)
Man pernai teko gultus uzsiiminet, kitu atveju ant smelio guleciau doh.gif  lotuliukas.gif

Gali būt ir taip, tiesiog kiekvieno rytas prasideda kitaip biggrin.gif mes nesikeliam anksti, papusryčiavę su vaikais prie kalnelių, paskui prie jūros, būna aptuštėję, nes pietauja kiti, kažkaip visada surandam gultų 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kissia @ 2014 04 23, 13:03)
na ir aš nusiteikiau kad gulsiu ant smėlio, man tai nėra problema, tikrai nesipešiu dėl kokio tai gulto  doh.gif
gaila, jei bus daug rusų verysad.gif tikiuosi, kad vaizdas nebus toks, kaip seriale "ТУРИСТЫ"  biggrin.gif

Kiek kartų buvę, nepasitaikė nemandagių tikrai ar kažkokių incidentų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2014 04 23, 12:04)
Gali būt ir taip, tiesiog kiekvieno rytas prasideda kitaip  biggrin.gif mes nesikeliam anksti, papusryčiavę su vaikais prie kalnelių, paskui prie jūros, būna aptuštėję, nes pietauja kiti, kažkaip visada surandam gultų  4u.gif


o gal teko dalyvauti vakarinėje programoje? Kas ten daugiausia vyksta? Kokie įdomu atsiliepimai apie šokius? Aš pirmą kartą skrisiu į Turkijos kurortą, prisiklausiau visko doh.gif įdomu, kaip realiai šiame viešbutyje ax.gif
Atsakyti
ant smelio gulti ir nebeda, o savo ranksluosciu guleti prie juros ir nesivezate?
Atsakyti
QUOTE(kissia @ 2014 04 23, 13:06)
o gal teko dalyvauti vakarinėje programoje? Kas ten daugiausia vyksta? Kokie įdomu atsiliepimai apie šokius? Aš pirmą kartą skrisiu į Turkijos kurortą, prisiklausiau visko  doh.gif įdomu, kaip realiai šiame viešbutyje  ax.gif

Pradedam programą amfiteatre, paskui einam prie jūros yra scena, odiniai baldai, kas vakarą ten programa, tada prie baseinų dar vyksta, o dar vėliau, eina kas nori nuošaliau į diskoteką po atviru dangum 4u.gif

QUOTE(knopke* @ 2014 04 23, 13:07)
ant smelio gulti ir nebeda, o savo ranksluosciu guleti prie juros ir nesivezate?

Savo nesivežam, duoda ten mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 23, 12:07)
ant smelio gulti ir nebeda, o savo ranksluosciu guleti prie juros ir nesivezate?


aš į visas keliones įsidedu rankšluostį paplūdimiui, turiu porą nusipirkusi kažkur per keliones labai lengvus nors ir didesnius, tai man pats tas... o kaip amara dolce vita, kaži ar čia duoda rankšluosčius neštis prie jūros?
Papildyta:
QUOTE(Akvilexxx @ 2014 04 23, 12:10)
Pradedam programą amfiteatre, paskui einam  prie jūros yra scena, odiniai baldai, kas vakarą ten programa, tada prie baseinų dar vyksta, o dar vėliau, eina kas nori nuošaliau į diskoteką po atviru dangum  4u.gif
Savo nesivežam, duoda ten  mirksiukas.gif


fainai wub.gif dar klausimas - pas mus bus viskas įskaičiuota.. gal galit apšviesti realiai, kas ten įskaičiuota ir už ką reikia primokėti? apie a la carte restoranus ir ten papildomas paslaugas skaičiau aprašyme.. o realiai visos tos pramogos ir panašiai? taip pat gal žinot kiek kainuoja autobusiukas į kemerą? galvojam dar į kapadokiją nukakti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kissia @ 2014 04 23, 13:13)
aš į visas keliones įsidedu rankšluostį paplūdimiui, turiu porą nusipirkusi kažkur per keliones labai lengvus nors ir didesnius, tai man pats tas... o kaip amara dolce vita, kaži ar čia duoda rankšluosčius neštis prie jūros?
Papildyta:
fainai  wub.gif dar klausimas - pas mus bus viskas įskaičiuota.. gal galit apšviesti realiai, kas ten įskaičiuota ir už ką reikia primokėti? apie a la carte restoranus ir ten papildomas paslaugas skaičiau aprašyme.. o realiai visos tos pramogos ir panašiai? taip pat gal žinot kiek kainuoja autobusiukas į kemerą? galvojam dar į kapadokiją nukakti ax.gif

Rankšluostį pasiimi su kortele prie baseino ar pliaže, keičia taip pat bet kada 4u.gif Autobusiukas važiuoja nemokamai nuo viešbučio, jei rinksitės taxi, kainuos kelis dol. Dabar nenoriu suklaidinti, mes važiuojam iki artimesnio miestelio, tai nemokamai, iki Kemero neatsimenu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akvilexxx: 23 balandžio 2014 - 12:18
o tie ranksluostukai tinkami guleti ant smelio?
ty, didesni?

tai kaip supratau, i amara duso zele veztis nereikia, kuno balzamo?
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 23, 13:25)
o tie ranksluostukai tinkami guleti ant smelio?
ty, didesni?

tai kaip supratau, i amara duso zele veztis nereikia, kuno balzamo?

Ant smėlio nežinau ar labai pagulėsit, nes ten tiesiog akmenukai biggrin.gif
Vonioje dušo želė, šampūnas/balzamas, losjonai kūnui, taip pat po saulės losjonai, kempinė, vatos diskeliai, krapštukai, dildė, nagams žirklutės 4u.gif
Atsakyti