Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(mamullia @ 2014 04 21, 19:09)
aciu smile.gif
jergau du registruoti po 20kg ir rankinis vienas virs 5kg  doh.gif  ka reiskia keliauti su vaiku.. aciu D atsilaisvins puse turkijoj, maistas, pampiai, vanduo...

Maistas kaip suprantu maziukui, o vanduo? Butelini vezates? Nepasitikite vietiniu?
Atsakyti
QUOTE(populi @ 2014 04 21, 23:01)
Maistas kaip suprantu maziukui, o vanduo? Butelini vezates? Nepasitikite vietiniu?

du butelius vezemes savo, nes nezinojau ar cia gausi buteliuose vanden ar ne.
oras superinis, dabar net per karsta, arciau juros, lengvas vejelis
amara man per didelis viesbutis...
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 04 22, 14:31)
du butelius vezemes savo, nes nezinojau ar cia gausi buteliuose vanden ar ne.
oras superinis, dabar net per karsta, arciau juros, lengvas vejelis
amara man per didelis viesbutis...




Geru atostogu. Koks dabar oras Turkijoje,kiek silumos? Mes ir greitu laiku leksim,idomu,koks oras,dabar Alanijoj 22 rodo,noretusi kad daugiau butu silumos...
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 04 22, 13:31)
du butelius vezemes savo, nes nezinojau ar cia gausi buteliuose vanden ar ne.
oras superinis, dabar net per karsta, arciau juros, lengvas vejelis
amara man per didelis viesbutis...

jus Dolce vitoj gal? man mylimiausias viesbutis wub.gif einant link zoo kartais is kalnu nusileidzia puodo dydzio vezliai, leidziasi glostomi wub.gif
geru atostogu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal teko kam is Antalijos oro uosto nusigauti iki Kemero? Kazin kaip kuo pigiau issisukti sioj situacijoj, kur kreiptis? g.gif Viesbutis siulo savo transporta,bet ten sesios vietos,o musu vienu zmogum daugiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 21, 18:13)
o jus manote, kad be vaiku sutaupai lagamine vietos biggrin.gif man jau dabar atrodo, kad sunkiai galiu isivaizduoti kaip sutalpinti i 20 kg, o jei vaikas dar butu, du, manau - katastrofa biggrin.gif

Daugiau nei dviems savaitėms, su kelionemis kalnuose ( kur vėsiau ) ir relaksinėmis atostogomis prie jūros ( kur karšta ) tilpome į 2 rankines kuprines ( du žmones, dvi lektuvines kuprines ), plius fototechnika, nes maniškis ne megėjas fotografas biggrin.gif Kur fototechnika sudaro pagrindą, ar kažko pritrūkau...kaip ne keista, NE thumbup.gif Visko dėjausi PO VIENĄ biggrin.gif vienas maudimukas, suknelė vakarui,suknelė dienai, sportinis komplektas..kiek realiai reikia, juk niekas nefiksuoja, kiek per vakarų su ta pačia suknele biggrin.gif nes realiai ir neįdomu NIEKAM biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2014 04 23, 00:16)
Daugiau nei dviems savaitėms, su kelionemis kalnuose ( kur vėsiau ) ir relaksinėmis atostogomis prie jūros ( kur karšta ) tilpome į 2 rankines kuprines ( du žmones, dvi lektuvines kuprines ), plius fototechnika, nes maniškis ne megėjas fotografas  biggrin.gif Kur fototechnika sudaro pagrindą, ar kažko pritrūkau...kaip ne keista, NE  thumbup.gif Visko dėjausi PO VIENĄ  biggrin.gif vienas maudimukas, suknelė vakarui,suknelė dienai, sportinis komplektas..kiek realiai reikia, juk niekas nefiksuoja, kiek per vakarų su ta pačia suknele biggrin.gif nes realiai ir neįdomu  NIEKAM biggrin.gif

Man butu nemalonu dvi savaites nesioti ta pacia suknele.. karstis, prakaitas...bet kiekvienam savo.
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 04 21, 15:11)
na as apsalus, pasijungiau prie sistemos vos pora sekundziu po 16 val ir jau iki 19 eiles viskas rezervuota... doh.gif


O tai skrendant charteriniu reisu reikia registruotis kur nori sedeti??? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(*Mulate* @ 2014 04 22, 15:35)
jus Dolce vitoj gal? man mylimiausias viesbutis wub.gif  einant link zoo kartais is kalnu nusileidzia puodo dydzio vezliai, leidziasi glostomi wub.gif
geru atostogu drinks_cheers.gif


Papasakokit daugiau apie ši viesbuti ax.gif ir mes ten skrisim tik gegužės gale wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mejal @ 2014 04 22, 21:25)
Man butu nemalonu dvi savaites nesioti ta pacia suknele.. karstis, prakaitas...bet kiekvienam savo.

Kaip ir namie, taip ir keliaujant rūbus galima išsiplauti. Jei įsidedi mažiau, tai nereiškia, kad pamiršti higieną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JM @ 2014 04 23, 07:57)
Kaip ir namie, taip ir keliaujant rūbus galima išsiplauti. Jei įsidedi mažiau, tai nereiškia, kad pamiršti higieną biggrin.gif

Galima, bet nematau tikslo, grysiu namo ir sumesiu visas sukneles i skalbenke, kam cia man terliotis su skalbiniais atostogu metu biggrin.gif
Atsakyti
tiek atostogaujant vietoje - tiek keliaujant, laikausi tokios taisykles, kiekvienai dienai po komplekta + pora rubu vakarui smile.gif jau tikrai nesinori skalbti per atostogas doh.gif tam ir vaziuojam ilsetis biggrin.gif
Atsakyti
Visi rasote,kad renkates lektuvo vietas is anksto,ne oro uoste. Galvojau,kad registruotis galima tik skrendant su Rynaru. Gal galite ideti nuoroda,kur reikia registruotis,t.y. rinktis vietas lektuve?
Atsakyti