Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(mamullia @ 2014 04 21, 16:11)
na as apsalus, pasijungiau prie sistemos vos pora sekundziu po 16 val ir jau iki 19 eiles viskas rezervuota... doh.gif


Labai tiketina, kad puse lektuvo tezturo, kita puse novaturo cool.gif
Registruokit bet kurias, oro uoste bus galimybe pasikeisti 4u.gif man su vaiku buvo super skristi pries paskutineje eileje, nes visi su leliukais i prieki bazuojasi, ten nuolatinis bliovimas ir chaosas,o gale maniskis sekmingai visa skrydi pramiegojo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 21, 14:28)
hm, reikes kazkaip pamastyti kaip geriau susesti 4 biggrin.gif

o ar skrydzio metu pykina?

jei jus seima, gal i viena eile patogiau, vienas kas nors sedes per tarpa (praejima),tarkim 4A 4B 4C ir 4D, jei dvi poros, galima sestis tarkim 4A 4B ir 5A 5B, busit uz nugaros vieni kitiems ax.gif


QUOTE(mamullia @ 2014 04 21, 15:11)
na as apsalus, pasijungiau prie sistemos vos pora sekundziu po 16 val ir jau iki 19 eiles viskas rezervuota... doh.gif

kartais sita sistema paleidzia keleta minuciu pries 16, kartais tik 16,50. As jau nuo 15 visada refreshinu, nes tokiu bajeriu nemegstu, visad stengiames prieky uzsirezervuot, ir tai pasileidus buna daug rezervuota, cia is agenturu rezervuoja anksciau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mulate*: 21 balandžio 2014 - 17:16
QUOTE(*Mulate* @ 2014 04 21, 19:16)
jei jus seima, gal i viena eile patogiau, vienas kas nors sedes per tarpa (praejima),tarkim 4A 4B 4C ir 4D, jei dvi poros, galima sestis tarkim 4A 4B ir 5A 5B, busit uz nugaros vieni kitiems ax.gif
kartais sita sistema paleidzia keleta minuciu pries 16, kartais tik 16,50. As jau nuo 15 visada refreshinu, nes tokiu bajeriu nemegstu, visad stengiames  prieky uzsirezervuot, ir tai pasileidus buna daug rezervuota, cia is agenturu rezervuoja anksciau

bruc variantas speju bus, nes gaunasipuse per puse salonas padalintas.

o nuo 15 val refresinau ir lygiai 16 val pasijungiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mulate* @ 2014 04 21, 18:16)
kartais sita sistema paleidzia keleta minuciu pries 16, kartais tik 16,50. As jau nuo 15 visada refreshinu, nes tokiu bajeriu nemegstu, visad stengiames  prieky uzsirezervuot, ir tai pasileidus buna daug rezervuota, cia is agenturu rezervuoja anksciau

Tai vietos užteks, gi vieni priekio nori, kiti - atvirkščiai, o treti išvis online nesiregistruoja wink.gif
Aš visad į galą taikau, toliau nuo mažų vaikų, o yra buvę, kad ir suvis laisvas galas liko, tai mano mergiotė per tris sėdynes miegojo sau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 04 21, 13:56)
na ka damos, lagaminai beveik sukrauti, uzkandukai ruosiami smile.gif laukiu registracijos pradzios smile.gif orai kaip pagal uzsakyma, ryt parsysiu ir vietos smile.gif
kaip ten sako smile.gif "geriushiuriuz":))
vacation4.gif

geros keliones...
Atsakyti
QUOTE(pabėgusI @ 2014 04 21, 20:56)
geros keliones...

aciu smile.gif
jergau du registruoti po 20kg ir rankinis vienas virs 5kg doh.gif ka reiskia keliauti su vaiku.. aciu D atsilaisvins puse turkijoj, maistas, pampiai, vanduo...
Atsakyti
mamulia, geros keliones, laukaime ispudziu 4u.gif
O mes laukiame savosios, jau irgi nebe toli bigsmile.gif
Atsakyti
o jus manote, kad be vaiku sutaupai lagamine vietos biggrin.gif man jau dabar atrodo, kad sunkiai galiu isivaizduoti kaip sutalpinti i 20 kg, o jei vaikas dar butu, du, manau - katastrofa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 21, 20:13)
o jus manote, kad be vaiku sutaupai lagamine vietos biggrin.gif man jau dabar atrodo, kad sunkiai galiu isivaizduoti kaip sutalpinti i 20 kg, o jei vaikas dar butu, du, manau - katastrofa biggrin.gif

O čia praktikos reikalas biggrin.gif , per daugelį komandiruočių įgudau susipakuot per pusvalandį ir sutilpt į rankinį bagažą, jei reikia. Aišku, atostogoms galima daugiau jamt, bet pliusas tas, kad rūbai - tik vasariniai, vietos mažai užima cool.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 21, 20:13)
o jus manote, kad be vaiku sutaupai lagamine vietos biggrin.gif man jau dabar atrodo, kad sunkiai galiu isivaizduoti kaip sutalpinti i 20 kg, o jei vaikas dar butu, du, manau - katastrofa biggrin.gif

Aha, manau, kad susitaupo eiliniam pelieciui vietos biggrin.gif Nebent, kasdien rengsites skirtingais apdarais, plius nelabai zinote, kaip noresite derinti juos, dar dasideda, nu tada taip lotuliukas.gif Mums dviese visad uzteko vieno didelio lagamino, su vaikais, zinoma, tikrai nebe ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 04 21, 21:18)
Aha, manau, kad susitaupo eiliniam pelieciui vietos biggrin.gif Nebent, kasdien rengsites skirtingais apdarais, plius nelabai zinote, kaip noresite derinti juos, dar dasideda, nu tada taip lotuliukas.gif Mums dviese visad uzteko vieno didelio lagamino, su vaikais, zinoma, tikrai nebe ax.gif

mums su vyru irgi uztekdavo i prieki vieno lagamino 20kg, o atgal tai yra teke ir uz virsvori moket, du po 20kg ir du rankiniai buvo doh.gif doh.gif tai pamenu dievisko skonio melionas is turkijos, gavosi dieviska kaina 10euru biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamullia: 21 balandžio 2014 - 20:19
QUOTE(Miaška @ 2014 04 21, 18:17)
Tai vietos užteks, gi vieni priekio nori, kiti - atvirkščiai, o treti išvis online nesiregistruoja wink.gif
Aš visad į galą taikau, toliau nuo mažų vaikų, o yra buvę, kad ir suvis laisvas galas liko, tai mano mergiotė per tris sėdynes miegojo sau biggrin.gif

as ir nesakau,kad vietos neuzteks lektuve biggrin.gif yra zmoniu,kam yra svarbu uzsiregistruoti norimas vietas is anksto mirksiukas.gif
man galas lektuvo nepatinka schmoll.gif nemaloniai siubuoja schmoll.gif


QUOTE(knopke* @ 2014 04 21, 19:13)
o jus manote, kad be vaiku sutaupai lagamine vietos biggrin.gif man jau dabar atrodo, kad sunkiai galiu isivaizduoti kaip sutalpinti i 20 kg, o jei vaikas dar butu, du, manau - katastrofa biggrin.gif

drinks_cheers.gif mes vezames du lagaminus po 20 ir viena vaikui ~13 -15 kg, plius rankinis cool.gif
Atsakyti