Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Agnikiii @ 2014 04 19, 12:34)
kaip dabar jau susidariau vaizdą, kad aš jau ryškiai per vėlai pirkau - vasario mėnesį. geromis kainomis įtariu perka keliones daug anskčiau  doh.gif  blush2.gif

o kokia agentura? nes jaunimas pirko vasary us tezturo ir kaina buvo 6000, kadangi uzsimane pagr pastate- dar 1000
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 19, 12:21)
o kokia agentura? nes jaunimas pirko vasary us tezturo ir kaina buvo 6000, kadangi uzsimane pagr pastate- dar 1000


Geras... O mums i kaina ir iejo kambarys pagrindiniame pastate, mes per novatura pirkome, tai pigiai gavome ziuriu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kissia @ 2014 04 19, 12:44)
Mes pirkome vasario mėnesį... bet skristi galim tik gegužės gale nes aš negaliu anksčiau dėl darbo.. Tai kaina trims 12000 litų (4000 zmogui) 10 dienų , o būtų buvę trimis tūkstančiais pigiau jei skristumėm gegužės 22 berods. Ir tai čia kambarys su vaizdu į kalnus, nes už jūrą 1000 brangiau  doh.gif

Mes mėgėjai ilsėtis derinant pasyvų poilsį su aktyviu ir daugiau stengiamės pažinti tos šalies kultūrą, bendrauti su vietiniais ir lankytis ne tik turistinėse vietose, tai ši "prabangi" kelionė išimtis bus ax.gif

tai kaina jusu 12000?
neslabai supratau, nes rasete, kad 4000 su leliuku
Papildyta:
QUOTE(kissia @ 2014 04 19, 13:24)
Geras... O mums i kaina ir iejo kambarys pagrindiniame pastate, mes per novatura pirkome, tai pigiai gavome ziuriu blush2.gif

uz 6000 buvo club standart
pasikeite i delux standart, tai soktelejo kaina 900 lt -+
bendra suma dviems jiems gaunasi 6900lt, 7naktys
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2014 04 19, 12:44)
tikrai, kad eina sau  doh.gif  kada pirkote kelionę?

lapkricio menesi ax.gif dabar siom datom kainos po 1000lt brangiau kiekvienam
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 19, 12:26)
tai kaina jusu 12000?
neslabai supratau, nes rasete, kad 4000 su leliuku
Papildyta:

uz 6000 buvo club standart
pasikeite i delux standart, tai soktelejo kaina 900 lt -+
bendra suma dviems jiems gaunasi 6900lt, 7naktys


Mes be leliuku ax.gif čia mamullia su lelium tiek mokejo 4u.gif

Ten kainos labai sokineja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 04 19, 13:36)
Pritariu - tokios kainos Turkija nelabai verta. Pabreziu, Turkija, o ne viesbutis. Na bet daug lietuviu juk keliauja ne i sali, o i viesbuti, is cia tas nuomoniu skirtumas ir kyla.

kadang keliaujame su maziuku, tai mums svarbu geras viesbutis, kuriame man nereikes nei tvarkytis, nei valgyt gaminti, kolkas tenkinuosi tokiu poilsio. o kai vaiko nebuvo, tikrai man moketi net 1500lt uz zmogu buvo kosmosas, nes viesbutyje tik pusryciai ir nakvyne budavo, deja aplinkybes keicia viska smile.gif

knopke, geguzes antrai puzej nuo 6300lt dviems asmenims dabar
Papildyta:
mums delux butu 500llt daugiau kainaves, bet bandysiu vietoje gauti ji uz baksisa gera arba jau oficialiai sumokesiu 500lt skirtuma
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 19, 12:21)
o kokia agentura? nes jaunimas pirko vasary us tezturo ir kaina buvo 6000, kadangi uzsimane pagr pastate- dar 1000

aš ne į amarą vykstu, į gerokai paprastesnį, tai per tez tour mokėjau 4300lt dviems
Atsakyti
dar del kainu ir sumu, tai kai kitos raso kad atostogom isleido 12 tuks. tai man net oda siurpsta.. pagalvojus apie tokia sumas atostogoms.. bet kai vaikas paaugs soktels ir musu biudzetas, nors ko gero tiesiog keisiu kryptis, skrydziai per pigias avialinijas ir savarniska viesbucio paieska per booking, nes taip kurkar pigiau cool.gif
Atsakyti
na, jei zmones gali - kodel ne 4u.gif
kiekvienas renkames pagal sena kisene, kaip ir vairuoti BMW ar Passat biggrin.gif

Smagiu atostogu iskeliaujantiems 4u.gif
Ir grazios pavasario sventes visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 04 19, 13:28)
dar del kainu ir sumu, tai kai kitos raso kad atostogom isleido 12 tuks. tai man net oda siurpsta.. pagalvojus apie tokia sumas atostogoms.. bet kai vaikas paaugs soktels  ir musu biudzetas, nors ko gero tiesiog keisiu kryptis, skrydziai per pigias avialinijas ir savarniska viesbucio paieska per booking, nes taip kurkar pigiau cool.gif


Cia as rasiau apie 12 tukst. O kodel oda siurpsta? Zmogui 4000 litu 10 dienu AI superiniame viesbutyje. Man 4000 pirma karta gyvenime tiek kainuoja. Tik del to tiek moku kad skrendu prikalbinta i turkijos pajuri. As visa Europa iskeliavau mokedama daugiausiai 1800 litu. Kaip ir rasiau, kad man cia prabangi kelione ir daugiau tikrai neleisiu tiek nes nemegstu kisti pinigu i viesbucius. Jei dar grisiu tai tikrai antra karta organizuosiuosi kitaip. Tiesiog sie metai man buvo labai sunkus ir mane ikalbejo pasilepinti:)
Atsakyti
kai zmogus vaziuojas pati pirma karta savo gyvenime - jis taip pat nori komforto, kad pirma pazintis su uzsieniu butu isimintina, ir tam dalykui taupe , turbut, ne vienerius metus smile.gif tad man neatrodo labai daug smile.gif Lietuvos pajuryje - su vaikais - isleidziama beveik identiska suma,o tevams, tai buna pasiaukotas poilsis del savo vaiku biggrin.gif
cia as apie kelis tukstantelius kalbu , ne apie desimtis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knopke*: 19 balandžio 2014 - 15:34
nesakau, kad tai blogai smile.gif tiesiog as sau tikrai negaleciau leisti tiek smile.gif
Atsakyti