Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(knopke* @ 2014 04 19, 12:22)
o, vaikeli, kokia prabanga tame viesbutyje bigsmile.gif jei jau tokia kosmetika bigsmile.gif  biggrin.gif juokauju  blush2.gif

juokai juokais, bet viesbutis prabangus, jei ne isankstiniai pardavimai, tai neipirktume jo... verysad.gif

as jau keliones nuotaikom gyvenu, dalis daiktu isskalbta ir jau suparceliuota i lagaminus.. greiciau jau tas antradienis bigsmile.gif
Atsakyti
kokai kaina Jums gavosi?
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 19, 12:31)
kokai kaina Jums gavosi?

du ir kudikis apie 4100lt
Atsakyti
eina sau doh.gif mazai ax.gif dviems gavosi 6860 blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 04 19, 10:39)
du ir kudikis apie 4100lt

tikrai, kad eina sau doh.gif kada pirkote kelionę?
Atsakyti
nes jau ir 7000 visai nebloga kaina, nes veliau ir 8000, ir 9000 gaunasi..kazkoks kosmosas man cia su tom kainom
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 04 19, 09:46)
amara dolce vita




Wow mes irgi siame viesbutyje busim tik nuo geguzes 24 smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mamullia @ 2014 04 19, 10:39)
du ir kudikis apie 4100lt


Mums brangiau nes paskutine geguzes savaite, jau kaina didesne verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 19, 10:51)
nes jau ir 7000 visai nebloga kaina, nes veliau ir 8000, ir 9000 gaunasi..kazkoks kosmosas man cia su tom kainom


Realiai aš už tokią sumą nuskrisčiau savaitei į Rio de žaneiro su viešbučiu ir pusryčiais doh.gif

Paprastai kadangi keliaujam be vaikų, tai aš labiau mėgstu paprastesnius viešbučius arčiau vietinių ir daugiau leisti vietoje pramogoms, negu viešbučiui, bet šį kartą Turkijos pajūryje įkalbėjo nerizikuoti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kissia: 19 balandžio 2014 - 11:21
cia kam ko reikia ir kaip kas isivaziduoja atostogas,tarkim, mano vyrui tik 5* ir visas iskaiciuota, nes dirba diena nakty, nei laisvu, nei ligos dienu neturi, tad noretu ilsetis taip, kad jau viskas ciki piki biggrin.gif

tai geguzes galui kokios kainytes i amara dolce vita? palyginimui tik klausiu
Atsakyti
kaip dabar jau susidariau vaizdą, kad aš jau ryškiai per vėlai pirkau - vasario mėnesį. geromis kainomis įtariu perka keliones daug anskčiau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kissia @ 2014 04 19, 12:20)
Realiai aš už tokią sumą nuskrisčiau savaitei į Rio de žaneiro su viešbučiu ir pusryčiais doh.gif

Paprastai kadangi keliaujam be vaikų, tai aš labiau mėgstu paprastesnius viešbučius arčiau vietinių ir daugiau leisti vietoje pramogoms, negu viešbučiui, bet šį kartą Turkijos pajūryje įkalbėjo nerizikuoti ax.gif


Pritariu - tokios kainos Turkija nelabai verta. Pabreziu, Turkija, o ne viesbutis. Na bet daug lietuviu juk keliauja ne i sali, o i viesbuti, is cia tas nuomoniu skirtumas ir kyla.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo byebyelondon: 19 balandžio 2014 - 11:39
QUOTE(knopke* @ 2014 04 19, 11:32)
cia kam ko reikia ir kaip kas isivaziduoja atostogas,tarkim, mano vyrui tik 5* ir visas iskaiciuota, nes dirba diena nakty, nei laisvu, nei ligos dienu neturi, tad noretu ilsetis taip, kad jau viskas ciki piki biggrin.gif

tai geguzes galui kokios kainytes i amara dolce vita? palyginimui tik klausiu


Mes pirkome vasario mėnesį... bet skristi galim tik gegužės gale nes aš negaliu anksčiau dėl darbo.. Tai kaina trims 12000 litų (4000 zmogui) 10 dienų , o būtų buvę trimis tūkstančiais pigiau jei skristumėm gegužės 22 berods. Ir tai čia kambarys su vaizdu į kalnus, nes už jūrą 1000 brangiau doh.gif

Mes mėgėjai ilsėtis derinant pasyvų poilsį su aktyviu ir daugiau stengiamės pažinti tos šalies kultūrą, bendrauti su vietiniais ir lankytis ne tik turistinėse vietose, tai ši "prabangi" kelionė išimtis bus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kissia: 19 balandžio 2014 - 11:47