Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

na, juk norisi savu priemoniu blush2.gif

va. lygintuvas kelioninis butinas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ZAIKA2 @ 2014 04 18, 22:45)
Bandziau as vienais metais apsieiti viesbucio sampunu ir balzamu tai vaizdas buvo klaikus .
Savo duso gelio nesivezu oda pas nieka  is musiskiu nera elergiska tai apieinam su viesbutineis geliais

Nu va ir aš panašiai - plaukams vežuosi savo priemones - visur, ne tik į Turkiją, o kūnui prausti gerai tas prausiklis, kuris būna viešbučio duše drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš vežuosi 100 ml šampūno ir normalią pakuotę konficionieriaus nes mano ševeliūrai daug reikia.. Kadangi aš be vaikų tai vežuosi tik vaistų nuo skausmo, tepalą nuo nudegimo, virškinimui vaistų ir bio kalio/magnio porą maišelių.

O į kur ir kokius viešbučius skrisite? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 04 18, 14:25)
Mes panašiai ir darydavom, galų gale nesu iš tų, kur gali vienu prisėdimu daug prisikirst, tad po vakarienės kokį obuolį ramiai išsinešdavau ir jau pasivaikščiodama sukramsnodavau.
Nesu mačius, kad kas pilnas tašes krautų, mačiau, kad įsimeta kas bandelę, kas vaisių, bet niekad nėra nieko sudraudę. Baisiau, kai prisikrauna pilnas lėkštes maisto, suvalgo vos po trečdalį nuo kiekvienos, ir palieka išmetimui, viename viešbutyje net skelbimas restorane kabojo, kad pagalvokit, prieš įsidėdami, ar tiek suvalgysit.

doh.gif Šitą faktą jau seniai pastebėjome... Baisu, kai tiek prisikrauna, visiškai negalvoja, kiek ko suvalgys... doh.gif Jau geriau kelis kartus nueiti ir pakartoti. Žodžiu, kiek žmonių, tiek nuomonių...
Dėl šampūno, tai savo vežuosi, nes viešbutiniai netinka, šukų į garbanas neįmanoma paskui įkišti. mirksiukas.gif
Kaip smagu, jei teisingai pamenu, šį savatgalį jau kažkas skrenda ilsėtis. ax.gif Gero poilsio ir puikaus oro. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 18, 23:08)
o sampunu, duso priemones, vezates po 100 ml ar visa buteliuka?

sito nieko nesivezu, tik dantu pasta ir krema nuo saules, nes visa kita bus locatine firmos viesbutyje:)
Atsakyti
cia kuriam viesbutyje?
ir vis pildo priemones?
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 04 19, 07:23)
sito nieko nesivezu, tik dantu pasta ir krema nuo saules, nes visa kita bus locatine firmos viesbutyje:)


Musu viesbutyje irgi turetu pildyti viska, bet sampuna ir balzama vesiuosi, man viesbutiniai netinka..
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 19, 09:26)
cia kuriam viesbutyje?
ir vis pildo priemones?

amara dolce vita
Papildyta:
QUOTE(kissia @ 2014 04 19, 11:26)
Musu viesbutyje irgi turetu pildyti viska, bet sampuna ir balzama vesiuosi, man viesbutiniai netinka..

as tai ir namuose su malonumu loccatine kosmetika naudociau, tik kad per prabangi ji mano kisenei smile.gif)
o jau kuno kremo kvapas... mmm wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 04 19, 09:46)
amara dolce vita
Papildyta:

as tai ir namuose su malonumu loccatine kosmetika naudociau, tik kad per prabangi ji mano kisenei smile.gif)
o jau kuno kremo kvapas... mmm  wub.gif

čia tikriausiai apie L'occitane? 4u.gif esu turėjus dušo želę tai dieviškas kvapas wub.gif bet manau kur aš keliausiu tokios prabangos nebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2014 04 19, 10:50)
čia tikriausiai apie L'occitane? 4u.gif  esu turėjus dušo želę tai dieviškas kvapas  wub.gif  bet manau kur aš keliausiu tokios prabangos nebus  biggrin.gif


Dievuliau tu mano, gi i Turkija vaziuojam, ne duso zelemis megautis smile.gif Man asmeniskai tokie dalykai visiskai vienodai.
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2014 04 19, 11:50)
čia tikriausiai apie L'occitane? 4u.gif  esu turėjus dušo želę tai dieviškas kvapas  wub.gif  bet manau kur aš keliausiu tokios prabangos nebus  biggrin.gif

taip taip, visad man tos raides painiojasi blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
o, vaikeli, kokia prabanga tame viesbutyje bigsmile.gif jei jau tokia kosmetika bigsmile.gif biggrin.gif juokauju blush2.gif
Atsakyti