Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

na va... iškeliavusiai beveik visą Europą teks ir man dabar pirmą kartą patirti Turkijos kurortų paslaugumą smile.gif Skrendu į Kemerą gegužės 24 d. Iki šiol Turkijoje esu buvusi tik Stambule, o ko tikėtis pajūrio zonoje tikiuosi sužinoti perskaičius visą jūsų temą tongue.gif

Šiaip turkų maistas kaip ir graikiškas yra labai skanus, bet kadangi pas mus bus AI, tai teks atrodo įsimesti ir bakterijų ir smektos ir gastroval biggrin.gif

Gal kas žinote, kokie orai vyrauja Kemere gegužės gale? g.gif

Dar girdėjau, kad nepatartina gerti turkų gamybos visokių ten viskių, brendžių ir panašiai g.gif gal galite pakomentuoti ką nors alkoholinių gerimų tema? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kissia: 18 balandžio 2014 - 15:46
Sveikos,
ar skrendant į Turkiją gegužės pirmoje pusėje verta laukti paskutinės minutės pasiūlymų? bent jau prieš dvejus metus jų tikrai gerų buvo, o pernai nesekiau.
Atsakyti
Vaistu maiselis vien kiek svers
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 18, 20:54)
Vaistu maiselis vien kiek svers

ne raynair gi skrendam:) pas mane ne maiselis, o visa vaistinele:))
Atsakyti
rasykite ka dedates vaistuku
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 18, 22:41)
rasykite ka dedates vaistuku

smecta, rexidronas, paracetamolis, sinupretas, vibrocil, juros vanduo, nuo nudegimu pantenolis, nuo sumusimu( gelis nepamenu pavadinimo) pleistriukai, zaizdu dezinfekacimui, sau nuo skausmo, viduriavimo, microlax, antialerginiai, angliukas, festal, temperatura mazinant, nuo gerkles, slogos. jei ka prisiminsiu dar parasysiu
Atsakyti
Su leliukais keliaujant sarasiukas biggrin.gif 4u.gif
antib dar reikia
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 18, 22:48)
Su leliukais keliaujant sarasiukas biggrin.gif  4u.gif
antib dar reikia

zinokite kad ir be mazojo, visad vezdavausi daug vaistu, geriau tureti savo, nei ten vidury nakties lakstyt akis izdegus ir moketi dideliu pinigus:(

dar gerosios bakterijos, nuo spaudimo( nuo saules sukyla)
Atsakyti
o sampunu, duso priemones, vezates po 100 ml ar visa buteliuka?
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 18, 21:41)
rasykite ka dedates vaistuku

Ibuprofenas - kol kas prireikė lygiai vieną kartą, kai apie 8 valandas prablūdijom 40 laipsnių karštyje, o aš neturėjau kepurės ir perkaitau, bet užteko vienos tabletės ir 12 val. miego.
Kitų vaistų nesivežu, na bet ir namuose jokių kitų nelaikau.
Tiesa, mama turi savus, kuriuos vartoja nuolat, vežasi savo maišiuką, na bet čia specifinis penCinykės sąrašas, jo nežinau.
QUOTE(knopke* @ 2014 04 18, 22:08)
o sampunu, duso priemones, vezates po 100 ml ar visa buteliuka?

Vežuosi tai ką tuo metu vartoju, ne po 100 ml, tokius palieku tiems atvejams, kai keliauju tik su rankiniu bagažu wink.gif
Atsakyti
Nzn, bet as nesivezu beveik vaistu - tik paracetamolio, viduriu lasiuku ir enterolio, aisku pleistriuku, nu jei nepamirstu - traumeel isimetu - viskas rolleyes.gif

o kam veztis sampunus, duso zele - gi viesbuty buna g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriiste: 18 balandžio 2014 - 21:43
Bandziau as vienais metais apsieiti viesbucio sampunu ir balzamu tai vaizdas buvo klaikus .
Savo duso gelio nesivezu oda pas nieka is musiskiu nera elergiska tai apieinam su viesbutineis geliais
Bet kempine kunui tai vezuosi .
Dar vezuosi fena nes pas mane ir dukra ilgi plaukai tai pusvalandis man pusvalandis dukrai ir tetukas musu is proto su moterimis iseitu ,tai taupau vyro nervus ir vezuosi savo fena. Is sesiu 4-5 zv viesbuciu tik viename buvo geras fenas kituose pusvalandis trypciojimo su pusiau saltu fenu.
Svarbiausia nevalgyti jokiu misainiu net zaliu pomidoru sumaisytu su agurkais. Valgyti tik svieziai pjaustytas darzoves, bukite atsargios su zuvimi o labiausiai tai vaiku baseinuose.
As vienais metais kai gryzau is turkijos tai sekance diena turejau gimtadieni po jo mes apkreteme apie 10 zmoniu . pasirodo mes su dukra laaaaaaaaaaaaaabaaaaiiiiiiiii lengvoje formoje prasirgome o kiti i apsirgo sunkiau nuo musu. O gryzome is naujai atidaryto brangaus viesbucio.
Atsakyti