Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Miaška @ 2014 04 18, 13:25)
Mes panašiai ir darydavom, galų gale nesu iš tų, kur gali vienu prisėdimu daug prisikirst


drinks_cheers.gif Aš taip pat, o dar per pusryčius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 18, 12:03)
Taip daryti, tiesiog, neetiska
mes net Lietuvoje atostogaujant kur nors spa - vaikams neleidziame nestis nei bandeliu, nei sureliu ar obuoliu 4u.gif visada nueiname i parduotuve ir nuperkame, kad kambaryje turetu, nes issinesti maista - nei mandagu, nei galima 4u.gif


QUOTE(Saga @ 2014 04 18, 12:46)
Mes irgi niekada neimame, paprastai visada buna uzrasai, kad maisto issinesti negalima, kiti matau kraunasi kaip vagys..... paprastai jeigu viesbutis turi tokias taisykles mes, kaip jo sveciai, tai gerbiame. O poilsiautojai personalu, kambariais skundziasi, o va savo elgesi valgykloje pilnom tasem laiko norma.... mes issiregistruodami visada pasiteiraujame, ar pietus dar pavalgyti galesime, niekada nera pasake, kad ne wink.gif (draugam pasake yra, kad issiregistravote ir viskas jau)

Na, ne visi ,matyt,tokie etiški.
Jei vykčiau viena ar su vyru,tai tikrai neaktualu, bet jei paimsiu bandeles kelias vaikams, tai viešbučio tikrai nensukriausiu.
Atsakyti
QUOTE(gvelickaite @ 2014 04 18, 12:14)
Labai ačiū už išsamų atsakymą! smile.gif kaip ten bus - nežinau biggrin.gif ar draugė norės tiek ekskursijų, kiek aš noriu. biggrin.gif ji labiau tokį baseiniuko-kokteiliuko poilsį mėgsta,bet labai tikiuosi, kad susiderinsim ir daug gražių vietovių aplankysim. O dar norėjau paklausti, kur galima įsigyti tų garsiųjų turkiškų suknelių? Ar turguj kažkokiam ar šiaip parduotuvėse? Beje, gal ką nors žinot apie klubus ir ar dviem jaunom šviesiaplaukėm merginom saugu vakare į juos eiti vienoms? unsure.gif


Del ekskursiju, tai i tokias kaip dzipu sfari, ar su dzipais i Sepaderijos kanjona, ar i Zaliaji kanjona ir panasias pramogines ekskursijas is novaturo tikrai neverta pirkti, nebent i kazkokias istorines Kapadokija, Myra-Kekova gal, nes is savo patirties laimes dalykas, tenai kur norisi daugiau informacijos is vietiniu pirktose ekskursijose ne visada gavome smile.gif
Del naktiniu klubu, tikrai daug saugiau nei Lietuvoje wink.gif Zinoma vietiniu vaikinu ikiriu zvilgniu ar noro pasokti kartu tikrai bus, jei pirma karta i Turkija vaziuojate, gal pradzioje ir trikdys tai, bet siaip, niekas nieko jei tik pacios nenoresite nedarys wink.gif O nueiti pasisokti i naktinius klubus butinai verta, tenai esanti atmosfera nereali wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 04 18, 12:25)
Mes panašiai ir darydavom, galų gale nesu iš tų, kur gali vienu prisėdimu daug prisikirst, tad po vakarienės kokį obuolį ramiai išsinešdavau ir jau pasivaikščiodama sukramsnodavau.
Nesu mačius, kad kas pilnas tašes krautų, mačiau, kad įsimeta kas bandelę, kas vaisių, bet niekad nėra nieko sudraudę. Baisiau, kai prisikrauna pilnas lėkštes maisto, suvalgo vos po trečdalį nuo kiekvienos, ir palieka išmetimui, viename viešbutyje net skelbimas restorane kabojo, kad pagalvokit, prieš įsidėdami, ar tiek suvalgysit.



nu jo visi kiti daug baisiau daro biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Voriux @ 2014 04 18, 13:04)
Na, ne visi ,matyt,tokie etiški.
Jei vykčiau viena ar su vyru,tai tikrai neaktualu, bet jei paimsiu bandeles kelias vaikams, tai viešbučio tikrai nensukriausiu.



tikrai ne visi wink.gif vienam viesbutyje net geda buvo kad lietuve esu, dar ir mus moke lietuvaiciai, kad reikia isideti visko kuo daugiau biggrin.gif tempdavo visom progom viska, paski tuscias lekstes prie kambario dedavo koridoriuje, ir niekas nieko niekas jiems nesake, matyt tauta kulturngesne papuole nei musiskiai wink.gif ..... siaip man ne sakyti nereikia, nekulturinga ir tiek...
Atsakyti
todel reikia rinktis viesbucius, kuriuose restoranu ir uzkandiniu darbo laikas sudeliotas taip, kad visad galima pavalgyt smile.gif)
nors tarkim as nemata nieko blogo, jei paimi obuoli ar kokiu dziovintu vaisiu:) nekalbu apie issinesima maisais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2014 04 18, 14:37)
tempdavo visom progom viska, paski tuscias lekstes prie kambario dedavo koridoriuje, ir niekas nieko niekas jiems nesake, matyt tauta kulturngesne papuole nei musiskiai wink.gif ..... siaip man ne sakyti nereikia, nekulturinga ir tiek...

Seubeli, nu taip tai nesu mačiusi doh.gif , tikrai gėda būtų. Kiek mačiau, tai tik tiek ir išsinešdavo žmonės - bandelę, pyragėlį, vaisių. Ypač vaikai gi nenusėdi, tai jiems įspraudžia bandelę saujon ir tie lekia į kiemą.
Su kalnų krovimu į lėkštes tai britai ir lenkai pasižymėjo viešbučiuose, kuriuose atostogavau, dar britai nors nesistumdė, o lenkų tai pradėjom vengti, eidavom geru pusvalandžiu vėliau vakarienės, kad alkūnėmis mums per šonus nevažiuotų, prie maisto raudamiesi biggrin.gif
Atsakyti
Dabar jūs mane paprotinkite....Esu kažkur girdėjusi, kad jei skrydis rytinis, tai galima užsisakyti iš vakaro pusryčius išvykimui, ar aš čia sapnuoju g.gif Beje, mano vaikas visada nulėkdavo į kurį nors restoraną pasiimti kokio vaisiaus ar bandelės, nebūdavo jokių problemų, gal todėl, kad maitinimas buvo visą parą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 04 18, 13:42)
Seubeli, nu taip tai nesu mačiusi doh.gif , tikrai gėda būtų. Kiek mačiau, tai tik tiek ir išsinešdavo žmonės - bandelę, pyragėlį, vaisių. Ypač vaikai gi nenusėdi, tai jiems įspraudžia bandelę saujon ir tie lekia į kiemą.
Su kalnų krovimu į lėkštes tai britai ir lenkai pasižymėjo viešbučiuose, kuriuose atostogavau, dar britai nors nesistumdė, o lenkų tai pradėjom vengti, eidavom geru pusvalandžiu vėliau vakarienės, kad alkūnėmis mums per šonus nevažiuotų, prie maisto raudamiesi biggrin.gif



Nu jo, cia lietuvaiciai papuole musu pirmoj poilsinej kelionej i uzsieni.... truputi prie baseino pabendraudavom, tai jie "kieti" buvo moke visokiu gudrybiu, pvz registraturoj pasake, kad sunui 18 metu, o jam 16 buvo, pase nedaskaite ir dave suaugusiu apyranke, dabar jis gali jiems alaus atnesti.... o pliaze ateidavo ju draugai kazkokie, tai jie is baro alaus jiems isnesdavo, kad galetu pasedeti...... as galvojau kad cia musu tautieciai visur taip pasizymejo, toki ispudi susidariau po pirmos keliones, paskui daugiau keliaujant maciau kad visur visokiu yra, negalima sakyti lenkai vokieciai ar rusai, tiktai kartais absoliutinam, pernai Kretoj tai keli rusai pasizymejo, nors ju daug buvo, bet del tu keliu sakem rusai laukiniai.... .... siaip nekalbu apie bandele vaikam, ar oboli koki...... pernai draugu mergaite visa diena veme, tai ir mes jai nunesem duonos lazdeles kelias (jos mamai irgi negera buvo), tokias kaip dziuvesiukas.... kalbu apie pavalgymo pasiemima...... o kaip minejau paklausus dar nei karto negavom atsakymo kad negalima pavalgyti pietu
Atsakyti
ujetus, vaistu nuo skrandzio reikia kruva pasiimti, kad nuo kitokio maisto nesusttu, nors sako, kad turkijoje, maistas labai neblogas
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2014 04 18, 14:52)
Dabar jūs mane paprotinkite....Esu kažkur girdėjusi, kad jei skrydis rytinis, tai galima užsisakyti iš vakaro pusryčius išvykimui, ar aš čia sapnuoju  g.gif  Beje, mano vaikas visada nulėkdavo į kurį nors restoraną pasiimti kokio vaisiaus ar bandelės, nebūdavo jokių problemų, gal todėl, kad maitinimas buvo visą parą  g.gif

Reikia viešbuty klaust. Mūsų skrydis buvo anksti, o išvažinėjom tik mes trise iš viešbučio, tai iš vakaro pasidomėjau, ar galėsim kažkokio maisto gaut a la pusryčiams, ar patiems pasirūpinti - pasakė, kad duos dėžutes. Tose dėžutėse tai tiek ir tebuvo - po sumuštinį su sūriu ir kelios riekelės daržovių, bet kai pusiaukelėj autikas sustojo poilsiui, nusipirkom kavos ir skaniai sau suvartojom tuos sumuštinius.
Kretoje, mažam viešbutuke, kai daugiau žmonių išvažinėjo ryte, tai padarė tokius supaprastintus pusryčius, kavos, arbatos termosus atnešė, visko sumuštiniams, sausainių įsimest davė.
Atsakyti
QUOTE(BonaDona @ 2014 04 18, 15:52)
Dabar jūs mane paprotinkite....Esu kažkur girdėjusi, kad jei skrydis rytinis, tai galima užsisakyti iš vakaro pusryčius išvykimui, ar aš čia sapnuoju  g.gif  Beje, mano vaikas visada nulėkdavo į kurį nors restoraną pasiimti kokio vaisiaus ar bandelės, nebūdavo jokių problemų, gal todėl, kad maitinimas buvo visą parą  g.gif

galima smile.gif
Papildyta:
QUOTE(knopke* @ 2014 04 18, 16:03)
ujetus, vaistu nuo skrandzio reikia kruva pasiimti, kad nuo kitokio maisto nesusttu, nors sako, kad turkijoje, maistas labai neblogas

mes vykdami i turkija ar egipta, visad profilaktiskai geriam gerasias bakterijas smile.gif
Atsakyti
Niekad neskaudejo skrandziu nuo turkisko maisto ,nors aisku visko pasitaikyt gali ,vaistuku pasiimti butina ivairiu ,nes kainos vaistinese laaabai dideles (teko pirkti dukrai nuo ausu ) .As perku ir braskes pas vietinius krautuvelese ir kol kas viskas gerai mirksiukas.gif
I klubus tikrai verta nueiti ,vakare atmosfera puiki .Demesio vienos merginos tikrai sulauksit, nusiteikit ,o siaip zyliot visai saugu sakyciau ,net ir velai vakare . Didzioji dalis klubu uoste Alanijoj ,ten gyvenimas verda iki ryto 4u.gif .Tik bukit atsargios uzsisakydamos kokteilius ,nes siulo daug ,klauskit kainas ,nes gali tekt paklot nemenka sumele biggrin.gif
Atsakyti