Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(sol_brillante @ 2014 04 17, 14:03)
Laba diena, mamytes  4u.gif
Atrodo kelionese neesam naujokai, bet su vaiku ( 1 m 3 men) keliausime pirmakart, ir visokiu klausimu kyla. Pasirodys gal kvailas klausimas, bet gal atsakys mamytes, su praktika smile.gif
Viesbuciuose pietus buna 12.00-15.00 kiek pamenu. Kaip darot mamytes su vaikuciu pietumis, jeigu tuo metu miega vaikas?  blush2.gif

Aciu

Maniskis buvo 1,5m. Tai realiai isvis visa savaite nevalge. Pietums turejau uzpilamu kosiu, del visa ko pasiulydavau, bet nevalge schmoll.gif is reztorano parnesdavau koki obuoli ar bulkute (zinai kad negalima sorry unsure.gif ) o dazniausiai jau pasiulydavom ka nors ir baro prie baseino. Ten arbuzu vis papjaustydavo ta valgydavo ir jis mielai gerdavo ta jogurta kur man tai feeeee...
R tiesa sakant ten pirm a karta paragavo ledu ir po to pro ta vieta praeiti negalejom doh.gif pradziai slepem nedavem, po to nusprendem kad ai geriau ledai negu nieko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Golka @ 2014 04 17, 20:23)
Jei neesate bailus tai siulyciau su vietiniais -pigiau .jei norit saugiau ,tada su novaturu  4u.gif .mes renkames vietinius ,kol kas viskas buvo gerai ,taip galit atsiskaityti lyrom ,doleriais ir eurais .O keliones tai jau turit apsispresti ko norisi ,ekstrymo ar ramesniu atostogu .Ir savarankiskai aplankykit dalamato ola ,prie pilies kalno -pigu ir verta pamatyti  thumbup.gif .Oboje ketvirtadieniais berots buna toks ddziulis turgus  labai smagu pazylioti ,ten viskas ir priekoniai ir darzoviu gausa ir maistas ir t.t... vaziuoja miesto tranportas  lyg  1 arba 3  nuo ten kur jus gyvensit .Verta aplankyti turkiska pirti -smagumelis .Einant nuo centro gilyn link kalno yra prekybos centriuku ,ten kainos gersnes nei pagrindinej gatvej  ,o ir vietini gyvenima geriau pamatyti.


Labai ačiū už išsamų atsakymą! smile.gif kaip ten bus - nežinau biggrin.gif ar draugė norės tiek ekskursijų, kiek aš noriu. biggrin.gif ji labiau tokį baseiniuko-kokteiliuko poilsį mėgsta,bet labai tikiuosi, kad susiderinsim ir daug gražių vietovių aplankysim. O dar norėjau paklausti, kur galima įsigyti tų garsiųjų turkiškų suknelių? Ar turguj kažkokiam ar šiaip parduotuvėse? Beje, gal ką nors žinot apie klubus ir ar dviem jaunom šviesiaplaukėm merginom saugu vakare į juos eiti vienoms? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kendde @ 2014 04 18, 12:06)
Ech, kad ir mums taip  thumbup.gif

kiek ziurejau nuo antradienio tai orai superiniai, per 3 skirtingus puslapis, viename tiesa rodo kad palis viena diena, ( tegu viena diena lyja, dulkes nuses) smile.gif)
o ir nepmirskime, kad viena yra temperatura, o visai kita temperaturos pojutis, tai jei rodo 22-25 tai pojutis gali buti ir 30 smile.gif))
Atsakyti
Dar toks klausimukas: O tikrai negalima iš viešbučio restorano maisto išsinešt? smile.gif Mūsų skrydis atgal tik 22val, o viešbutis duos tik pusryčius, paskui jau mokama bus, tai maniau įsidėsiu į dėžutę kažko užkąsti iki vakaro.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kendde @ 2014 04 18, 11:33)
Dar toks klausimukas: O tikrai negalima iš viešbučio restorano maisto išsinešt? smile.gif Mūsų skrydis atgal tik 22val, o viešbutis duos tik pusryčius, paskui jau mokama bus, tai maniau įsidėsiu į dėžutę kažko užkąsti iki vakaro.. smile.gif

Visad parsinešdavom:) Jau iš vakaro kokių oduolių pasiimdavom,ryte bandelių ar sumuštinių.
Bet esu girdėjusi istoriją,kaip vieniems iškvietė policiją,kai pamatė,jog dedasi kažką.Man tai labiau į agentūrą vbs panašu, bet žiūrėkit pagal situaciją.Nemanau,kad kas plėš jums iš rankų bandeles:)
Atsakyti
Taip daryti, tiesiog, neetiska
mes net Lietuvoje atostogaujant kur nors spa - vaikams neleidziame nestis nei bandeliu, nei sureliu ar obuoliu 4u.gif visada nueiname i parduotuve ir nuperkame, kad kambaryje turetu, nes issinesti maista - nei mandagu, nei galima 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knopke*: 18 balandžio 2014 - 11:04
Mes irgi niekada neimame, paprastai visada buna uzrasai, kad maisto issinesti negalima, kiti matau kraunasi kaip vagys..... paprastai jeigu viesbutis turi tokias taisykles mes, kaip jo sveciai, tai gerbiame. O poilsiautojai personalu, kambariais skundziasi, o va savo elgesi valgykloje pilnom tasem laiko norma.... mes issiregistruodami visada pasiteiraujame, ar pietus dar pavalgyti galesime, niekada nera pasake, kad ne wink.gif (draugam pasake yra, kad issiregistravote ir viskas jau)
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 18, 11:03)
Taip daryti, tiesiog, neetiska
mes net Lietuvoje atostogaujant kur nors spa - vaikams neleidziame nestis nei bandeliu, nei sureliu ar obuoliu 4u.gif visada nueiname i parduotuve ir nuperkame, kad kambaryje turetu, nes issinesti maista - nei mandagu, nei galima 4u.gif

nepamirškim, kad Lietuvoje paprasčiau, o ten jei viešbutis laukuose, nenueisi ir neupirksi 4u.gif
Atsakyti
na, tiesiog, pritariu tam, kad yra tokios elgesio normos ir reiktu ju laikytis, man tikrai nebutu jauku nestis dezele ir prisikrauti, manau galima isismesti keleta doleriu daugiau, kad jei nebus galimybes papietauti iskaiciuotai, nueiti ir pavalgyti uz savus pinigelius 4u.gif
Atsakyti
Aš tai kažkaip net nesusimąsčiau, maniki šiol atrodydavo, kad nėra čia didelio kriminalo, beto niekad ir neteko visą dieną laukti. Na bet gal ir nekaip atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai įsidėčiau kažko užkąst per daug nesiafišuodama ir nedaryčiau problemos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liusė @ 2014 04 18, 13:20)
Aš tai įsidėčiau kažko užkąst per daug nesiafišuodama ir nedaryčiau problemos smile.gif

Mes panašiai ir darydavom, galų gale nesu iš tų, kur gali vienu prisėdimu daug prisikirst, tad po vakarienės kokį obuolį ramiai išsinešdavau ir jau pasivaikščiodama sukramsnodavau.
Nesu mačius, kad kas pilnas tašes krautų, mačiau, kad įsimeta kas bandelę, kas vaisių, bet niekad nėra nieko sudraudę. Baisiau, kai prisikrauna pilnas lėkštes maisto, suvalgo vos po trečdalį nuo kiekvienos, ir palieka išmetimui, viename viešbutyje net skelbimas restorane kabojo, kad pagalvokit, prieš įsidėdami, ar tiek suvalgysit.
Atsakyti