Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

super suknytes wub.gif kur pirkote? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ssandraM @ 2014 04 14, 20:33)
super suknytes  wub.gif  kur pirkote?  4u.gif

parasiau az smile.gif
Atsakyti
na ka, bilietai jau pas mane, liko atlaikyti savaite laukimo, jau siandien nakti kamavo kosmarai apie prasta kambary:D

bilietus gavome taip velai, nes labai keitesi skrydzo laikas, dalis sia savaite isvyksta 18 val vietoje 5.30 blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2014 04 14, 17:59)
na, man kaip naujokei kelionėse, tai jau kelios staigmenos išlindo smile.gif

Kaip uz siuloma kaina, tokie balai yra labai neblogi. Gal ne autostrada, ar matesi, kad daug juostu? Musu atveju buvo mazas trinkelem klotas keliukas, kuriuo atvaziuodavo tik autobusai su turistais arba viesbucio sveciai su savom masinom. Va del trecio tai geras, nes siaip ji teoriskai turetu apgyvendint su kazkuo tos pacios lyties, kuris irgi vaziuoja vienas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 04 15, 14:00)
na ka, bilietai jau pas mane, liko atlaikyti savaite laukimo, jau siandien nakti kamavo kosmarai apie prasta kambary:D

bilietus gavome taip velai, nes labai keitesi skrydzo laikas, dalis sia savaite isvyksta 18 val vietoje 5.30  blink.gif

Smagu, kad jau greit kelione smile.gif
Nezinau kaip jums ,bet turiu problema blush2.gif ,man vis papuola viesbuciuose tookie kieti ciuziniai,kad miegot tampa kankyne doh.gif ir tai 5* viesbuciuose.gal kas dar tuti tokia problemyte ir kaip isprest tai g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 04 15, 13:00)


nes labai keitesi skrydzo laikas, dalis sia savaite isvyksta 18 val vietoje 5.30  blink.gif

doh.gif

Gal kad šiemet pirkot ar pernai keliavot su ecotravel?
Atsakyti
QUOTE(Juny @ 2014 04 15, 16:20)
doh.gif

Gal kad šiemet pirkot ar pernai keliavot su ecotravel?


man pernai su Novaturu lygiai tas pats buvo - pirkau su rytiniu skrydziu, kai atejo laikas skristi - gavosi kad su pavakariniu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juny @ 2014 04 15, 17:20)
doh.gif

Gal kad šiemet pirkot ar pernai keliavot su ecotravel?

cia tezai, nors tiesa sakant man geriau butu vakarinis, nes sunku isivaizduot kaip bus keliantis 3 val su mazium...
Atsakyti
Suknytes labai fainos ,o del keliones laiko pakeitimo ,tai viena karta ir mums norejo keisti i sekancia diena . Kadangi mums netiko sugrizimo data ,grazino pinigus ir rinkomes kita varianta 4u.gif
Atsakyti
Na va as jau dabar pradedu lengvai panikuoti del oro iskrendu 05.01 dvylikai naktu tai acuwethwer ir gismeteo rodo nekokius ous nors skirtingom dienom bet ir pas vienus ir pas kitus rodo tris dienas lietaus ir oro temp nuo 20.Nors kiek esu vzevusi ir vis rodydavo blogus orus vienais metais isvaziavau rugsejo gale su zieminem striukem nes rode 13 laipsniu prognozese
Atsakyti
t.y rodydavo blogus orus o kai nuvaziuoju budavo geri
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 04 15, 15:39)
Kaip uz siuloma kaina, tokie balai yra labai neblogi. Gal ne autostrada, ar matesi, kad daug juostu? Musu atveju buvo mazas trinkelem klotas keliukas, kuriuo atvaziuodavo tik autobusai su turistais arba viesbucio sveciai su savom masinom. Va del trecio tai geras, nes siaip ji teoriskai turetu apgyvendint su kazkuo tos pacios lyties, kuris irgi vaziuoja vienas. biggrin.gif

tai jaja, balai neišgąsdino. kelias šešių juostų lotuliukas.gif šitam filmuke matosi: pasakojimas

mes jau irgi beveik būtume patenkinti jei draugelis gautų kok kompanjoną, arba jeigu žavią jauną kompanjonę biggrin.gif tai visai gal abiem smagu būtų lotuliukas.gif
juokauju, ratų broliai esam, viskas ok bus tam kambary.
reikia teigiamai nusiteikti smile.gif

klausiau kelionių agentūroj, kad jeigu damokėtume gal galėtume gauti kokį didesnį kambarį, tai žaiūrėjo, kad family tuo laiku kainuotų 9 štukes doh.gif ačiū sakau, mes už tiek pinigų labai nemažai chebros galim atsivežti į Turkiją lotuliukas.gif
Atsakyti