Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(pukepuke @ 2014 04 11, 21:19)
Aukstakulniai nelygu nesipuosti ar eiti su tais pacias sortais i vakariene biggrin.gif Prie tu ilgu sukniu madingu net nelabai jie dera ax.gif As tai dar nezinau ar imsiu austakulnius, pora sukniu nauju pirksiu pries kelione, tada prie ju derinsiu ir avaline ax.gif


aš ir jau žiūriu ką spintoj turiu, ką reiks pirkt rolleyes.gif jau tuoj ir kelionė, šildysimės thumbup.gif nors dar iki to laiko kai kurios spės grįžti, lauksim įspūdžių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 04 11, 21:19)
Aukstakulniai nelygu nesipuosti ar eiti su tais pacias sortais i vakariene biggrin.gif Prie tu ilgu sukniu madingu net nelabai jie dera ax.gif As tai dar nezinau ar imsiu austakulnius, pora sukniu nauju pirksiu pries kelione, tada prie ju derinsiu ir avaline ax.gif


na moterys buna tiesiog naudoja tuos pacius rubus/avalyne ivairiom progom, ta turejau minty ir tai daznai reiskinys ax.gif
norejau pasakyt, kad vakarienems turiu atskirus rubus/batus, yra tunikos pliazui, dienos pasivaiksciojimams tai kas patogu ir lengva, vakarienei visai kiti rinkinukai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mulate* @ 2014 04 12, 09:59)
na moterys buna tiesiog naudoja tuos pacius rubus/avalyne ivairiom progom, ta turejau minty ir tai daznai reiskinys ax.gif
norejau pasakyt, kad vakarienems turiu atskirus rubus/batus, yra tunikos pliazui, dienos pasivaiksciojimams tai kas patogu ir lengva, vakarienei visai kiti rinkinukai. ax.gif

Suprantama 4u.gif Tik pastislinau, kad jei nesirenki aukstakulnius, nereiskia, kad nesirupini kaip atrodai vakare mirksiukas.gif Juolab, graziu ploksciapadziu basuciu, deranciu prie daugelio graziu vasarisku sukneliu yra didziulis pasirinkimas ax.gif Taip pat kiti rinkinukai, tik be kulnu.
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 04 12, 09:04)
Suprantama 4u.gif Tik pastislinau, kad jei nesirenki aukstakulnius, nereiskia, kad nesirupini kaip atrodai vakare mirksiukas.gif Juolab, graziu ploksciapadziu basuciu, deranciu prie daugelio graziu vasarisku sukneliu yra didziulis pasirinkimas ax.gif Taip pat kiti rinkinukai, tik be kulnu.

tai kiekvienas renkasi kas jam yra priimtina ir patogu,apie tai ir rasiau. Nesakiau,kad jei ne aukstakulniai,tai jau nesirupinimasis savo apranga, tik daznai to vakarinio etiketo supratimas toks apstraktus,nors ir lenteles kai kuriuose viesbuciuose pastato kaip dera rengtis vakarienei, bet deja rolleyes.gif
Atsakyti
as manyciau, kad jei ir geleta sifono suknele, prie dailaus svarkelio, zemapadziu balerinu - gali buti vakaro apranga, nes juk i pajuri einame su trikotazo suknele, sortais, lino kelnem, skraistem smile.gif ir jei moteris nemegsta aukstakulniu- tai negi prievartaus save ir deves, tikrai ne biggrin.gif ir galbut, ji atrodys net geriau biggrin.gif
Atsakyti
Ruosiames 4 asm seimyna liepos gale i alanija (tiksliau apie 14km uz alanijos) i viesduti Drita, gal kartais kas yra buves galetu pasidalinti patirtimi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedresg @ 2014 04 12, 10:39)
Ruosiames 4 asm seimyna liepos gale i alanija (tiksliau apie 14km uz alanijos) i viesduti Drita, gal kartais kas yra buves galetu pasidalinti patirtimi  smile.gif

jei neklystu kažkas tikrai ten keliauja, pažiūrėkit keliaujančiųjų sąrašą smile.gif
Atsakyti
dar vienas aktualus klausimas, kaip situacija su uodais? g.gif
imti kokiu priemoniu?
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 04 12, 14:04)
dar vienas aktualus klausimas, kaip situacija su uodais? g.gif
imti kokiu priemoniu?

g.gif aš kai buvau rugsėjį, tai jų nebuvo, kažin kaip gegužę g.gif
tiesa, dar manau įsidėsiu vasarinį šalikėlį, nes visur kondicionieriai autobusuose, lauke karšta, tai greit į gerklę kimba doh.gif
Atsakyti
QUOTE(guoda-paguoda @ 2014 04 08, 09:46)

2014 04 15 - 22
MAJESTY CLUB LA MER ART 5 viskas iskaiciuota



Gal kas perpirkot sia kelione smile.gif ?
mes ten pat skrendam 16 d. ( poryt )

bet jau orai tai nzn unsure.gif - vienam psl raso 18 ir lietus, kitam 23 ir sauleta ...
Atsakyti
na, man kaip naujokei kelionėse, tai jau kelios staigmenos išlindo smile.gif
1. užsakinėdama kuponą greituoju būdu įlindau į viešbučio foto, paguglinau atsiliepimu, na tie atsiliepimai 7,5 - 8 balai, kai kas pyko dėl triukšmingų rusų, kiti dėl sienų plonų.
Jau nupirkus kuponą youtube radau vieno rusaičio filmuotą turą po viešbutį. Jame gerai pasimatė, kad viešbutį nuo jūros skiria autostrada lotuliukas.gif yra aišku tiltas, ne problema, nu bet šeip... nesugalvočiau biggrin.gif
2. mes keliaujam tryse, nupirkom tris kuponus: aš su vyru ir vienas draugas. pasirodo kadangi kaina nurodyta "vienam asmeniui dviviečiame kambaryje" - turi suprasti, kad vienas tu jame niekaip negyvensi smile.gif tai mum buvo du variantai:
1. rasti greituoju būdu kas dar norėtų kartu vykti ir gyventi su mūsų draugu kambaryje (kas kaip ir nelabai realu)
2. priimti draugą į savo kambarį ant kažkokios lovos kurią parūpins hotelio personalas...
aišku nelabai džiugina, bet teko rinktis antrąjį variantą. Iš esmės jis mūsų labai geras draugas, jau ne vieną vasarą kartu leidžiam, esam palapinėse miegoję kartu, fūroj, mašinoj, tai stengiuos nusiteikti teigiamai, kad ne šeštas kartas smile.gif nors dviese su vyru gal ir smagiau kambary būt buvę...
Nu žodžiu aš tikiu, kad jeigu važiuosi susiraukęs tai viskas ir nesiseks ir piktins. Jeigu važiuosi atsipūtęs atostogauti ir neieškoti prie ko prikibti - viskas bus ok.

kelionių agentūroj papuolė mergikė faina, nes šeip būtume turėję: gražinti vieną iš trijų koponų, tada grynais apmokėti trečią asmenį agentūroje. Kažkaip prasuko, kad nereikėjo daryti gražinimo (ir porą savaičių laukti pinigų) ir panaudojo mūsų tuos kuponus.

Na net nežinau, gal aš pati paksubėjau neišsiaiškinus pirkti... Bet dabar jau reikia tik stengtis atsipalaiduoti ir pajausti malonumą
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 04 10, 10:34)
user posted image user posted image na va dabar matysite.
man 23 laispniai pats tas, maximum noreciau 26 smile.gif

sakykite, gal jus slebytes parduodate FB?
Atsakyti