Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Naujokexxx @ 2014 04 10, 17:26)
ta prasme, pasirinkote sia kelione? Mane is tikro suintrigavo, reikia pasidometi

ne taip supratote, mes ir taip vykstame atostogu ( isankstinio pirkimo dar ziema) balandzio 22-29 smile.gif bet jei jos netureciau, tai manau tikrai susigudyciau siuo grupinio pasiulymu
thumbup.gif
Atsakyti
Makalius irgi neblogas kainas šiandien pasiūlė į Bodrumą smile.gif
http://www.makalius....-tik-995-litai/
Atsakyti
QUOTE(*Mulate* @ 2014 04 10, 11:06)
gismeteo keicia nuomone per savaite po kelis kartus biggrin.gif

tai taip, bet nuotaiką nors tam kartui pakėlė biggrin.gif

QUOTE(knopke* @ 2014 04 10, 11:09)
Na, panasiai aisku, matyt, mane nusviete neypatingai teisingai biggrin.gif
pora lengvu sukneliu ir svarkelis, vieni aukstakulniai ir truputeli sventiskesne suknele, maza juoda suknele ir aukstakulniai, manau, kad vakarams to turetu pakakti 4u.gif

nesidėčiau aukštakulnių 4u.gif jų ten visiškai nereikia, o nepamenu kuriuo laiku vyksite, jei vasarą tai bus karšta, kojos pavargusios ir paburkusios, nesinorės autis aukštakulnių 4u.gif
Atsakyti
ir s taip galvoju, reikia ziureti ruba, kad gletum su zemapadziais lakstyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2014 04 10, 18:07)
tai taip, bet nuotaiką nors tam kartui pakėlė  biggrin.gif
nesidėčiau aukštakulnių  4u.gif  jų ten visiškai nereikia, o nepamenu kuriuo laiku vyksite, jei vasarą tai bus karšta, kojos pavargusios ir paburkusios, nesinorės autis aukštakulnių  4u.gif

del ausktakulniu tai cia jau skonio reikalas. As mielai deciausi nes su jais jauciuosi geriau ir graziau (kalbu apie vakara ne diena pleze), bet kadangi vykstu su mazais vaikais tai teks apseiti ir be ausktakulniu.. na nieko dar pora meteliu palauksiu biggrin.gif

mamulia suknuios tikrai grazios, o ir modelio figura puiki thumbup.gif
Atsakyti
laba,
o avalyne apart basuciu ir slepeciu nuo 05.17 reikalinga?uzdari batukai ar kedukai kokie?
pranesa virs 30 kiek siandien ziurejau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(linoze @ 2014 04 11, 12:18)
laba,
o avalyne apart basuciu ir slepeciu nuo 05.17 reikalinga?uzdari batukai ar kedukai kokie?
pranesa virs 30 kiek siandien ziurejau. g.gif

aš skrisiu su balerinkom, tai turėsiu atsargai, jei kas
Atsakyti
QUOTE(populi @ 2014 04 11, 12:24)

mamulia suknuios tikrai grazios, o ir modelio figura puiki  thumbup.gif

uj kaip smagu girdet, kad dvieju menesiu pastangos nenuejo veltui smile.gif) dabar beliko atsilaikyt UAI visa para lotuliukas.gif
Atsakyti
Visada vezuosi kelias poras aukstakulniu pasipuosti vakarienems. Nematau tame jokio nepatogumo,lagaminas mano didelis,telpa daug, o prie kiekvienos sukneles tie patys bateliai kaip ir netinka,tad imu kelias poras. ax.gif Ir visiskai ne todel,kad kazkas dar ten puosiasi ar ne, tai darau sau, tik del saves,nes man taip yra priimtina ir malonu,jauciuosi savimi.
Visai kita nuotaika,kai eini graksciai su kokia suknyte ,aukstakulniais, visa kvepianti, pasitempus, nei su tais paciais sortais/sijonu ,kur vakar ekskursijoj vazinejau blush2.gif Bet tai tik mano nuomone ir nieko nesmerkiu,kas paiima tik viena suknele ir vienas basutes, jei taip jai yra patogu ir gerai friends.gif
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 04 08, 16:00)
https://grupinis.lt/...sta?show_more=1 paskaicius pasiulyma tai ohoho, pradent pervezimu ir skrydziu ir baigiant paciu viesbuciu smile.gif

nu žinokit, o aš trečia diena žiūrėjau į šitą pasiūlymą... ir susigundžiau, trys kuponiukai kišenėj.
Nuo metų pradžios kaip tik tuo laiku svarstėme vykti į ekspediciją į Karpatus visureigiais. Bet kai tokia politinė padėtis vis blaškėmės.... ir norėjos ir baisu buvo. O šiandien spjoviau - išsiaiškins jie su tais karais, galėsim į ekspediciją nuvykt ir kitą kart smile.gif daba jau eisiu knisti infos smile.gif kelionė nuo balandžio 26d.
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2014 04 11, 17:28)
nu žinokit, o aš trečia diena žiūrėjau į šitą pasiūlymą... ir susigundžiau, trys kuponiukai kišenėj.
Nuo metų pradžios kaip tik tuo laiku svarstėme vykti į ekspediciją į Karpatus visureigiais. Bet kai tokia politinė padėtis vis blaškėmės.... ir norėjos ir baisu buvo. O šiandien spjoviau - išsiaiškins jie su tais karais, galėsim į ekspediciją nuvykt ir kitą kart smile.gif daba jau eisiu knisti infos smile.gif kelionė nuo balandžio 26d.

uj kaip smagu!! tikiuosi liksite patenkinta, lauksime atsiliepimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mulate* @ 2014 04 11, 15:30)
Visada vezuosi kelias poras aukstakulniu pasipuosti vakarienems. Nematau tame jokio nepatogumo,lagaminas mano didelis,telpa daug, o prie kiekvienos sukneles tie patys bateliai kaip ir netinka,tad imu kelias poras. ax.gif  Ir visiskai ne todel,kad kazkas dar ten puosiasi ar ne, tai darau sau, tik del saves,nes man taip yra priimtina ir malonu,jauciuosi savimi.
Visai kita nuotaika,kai eini graksciai su kokia suknyte ,aukstakulniais, visa kvepianti, pasitempus, nei su tais paciais sortais/sijonu ,kur vakar ekskursijoj vazinejau blush2.gif Bet tai tik mano nuomone ir nieko nesmerkiu,kas paiima tik viena suknele ir vienas basutes, jei taip jai yra patogu ir gerai friends.gif

Aukstakulniai nelygu nesipuosti ar eiti su tais pacias sortais i vakariene biggrin.gif Prie tu ilgu sukniu madingu net nelabai jie dera ax.gif As tai dar nezinau ar imsiu austakulnius, pora sukniu nauju pirksiu pries kelione, tada prie ju derinsiu ir avaline ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Gorada @ 2014 04 11, 16:28)
nu žinokit, o aš trečia diena žiūrėjau į šitą pasiūlymą... ir susigundžiau, trys kuponiukai kišenėj.
Nuo metų pradžios kaip tik tuo laiku svarstėme vykti į ekspediciją į Karpatus visureigiais. Bet kai tokia politinė padėtis vis blaškėmės.... ir norėjos ir baisu buvo. O šiandien spjoviau - išsiaiškins jie su tais karais, galėsim į ekspediciją nuvykt ir kitą kart smile.gif daba jau eisiu knisti infos smile.gif kelionė nuo balandžio 26d.

Smagu, ir kelione jau greit thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(populi @ 2014 04 11, 11:24)
del ausktakulniu tai cia jau skonio reikalas. As mielai deciausi nes su jais jauciuosi geriau ir graziau (kalbu apie vakara ne diena pleze), bet kadangi vykstu su mazais vaikais tai teks apseiti ir be ausktakulniu.. na nieko dar pora meteliu palauksiu  biggrin.gif

mamulia suknuios tikrai grazios, o ir modelio figura puiki  thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti