Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(knopke* @ 2014 04 09, 21:29)
Na, keliautojos, pakalbam apie garderoba biggrin.gif ko ir kiek reiktu veztis i viesbutuka 5* biggrin.gif pasidalinam informacija,nes moterims, tai didziausias skausmas biggrin.gif

Sveikutes,
Man taip pat neteko matyt su balinemis sukniomis vaiksciojanciu, nebent reklaminiuose klipose biggrin.gif
As isimetu suknele ant petneseliu dar megstu devet sijonus,
Su kelnem man per karsta,nes vaziuojam sezono metu.
Dabar pastebejau,kad net ruses nesipuosia vakarais ,lengvi drabuzeliai rolleyes.gif
Atsakyti
gismeteo gegužę jau rodo +30 yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2014 04 10, 09:48)
gismeteo gegužę jau rodo +30  yahoo.gif

gismeteo keicia nuomone per savaite po kelis kartus biggrin.gif

Atsakyti
Na, panasiai aisku, matyt, mane nusviete neypatingai teisingai biggrin.gif
pora lengvu sukneliu ir svarkelis, vieni aukstakulniai ir truputeli sventiskesne suknele, maza juoda suknele ir aukstakulniai, manau, kad vakarams to turetu pakakti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 04 10, 10:34)
user posted image user posted image na va dabar matysite.
man 23 laispniai pats tas, maximum noreciau 26 smile.gif

labai gražios suknelės 4u.gif
Atsakyti
Gal zinote, kokie orai rugsejo menesi Turkijoje? Ar nera lietinga? ax.gif
Esame buve tik geguzes menesi, man oras buvo idealus, kelios dienos net per karsta buvo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintare2009: 10 balandžio 2014 - 12:00
QUOTE(Gintare2009 @ 2014 04 10, 13:59)
Gal zinote, kokie orai rugsejo menesi Turkijoje? Ar nera lietinga?  ax.gif
Esame buve tik geguzes menesi, man oras buvo idealus, kelios dienos net per karsta buvo  thumbup.gife

priklauso nuo regiono, bet manau rugsejis idealiausias laikas atostogom turkijoj, oras vesesnis, o vanduo siltutis. tikiuosi dar siemet antra karta pavyks ten nuvykti rugpjucio pabaigoje rugsejo pradzioj
oaze 2 4u.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(Gintare2009 @ 2014 04 10, 12:59)
Gal zinote, kokie orai rugsejo menesi Turkijoje? Ar nera lietinga?  ax.gif
Esame buve tik geguzes menesi, man oras buvo idealus, kelios dienos net per karsta buvo  thumbup.gif

Rugsėjo mėn. oras idealus, dieną dar pakankamai karšta, vanduo jūros labai šiltas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 04 08, 14:00)
https://grupinis.lt/...sta?show_more=1 paskaicius pasiulyma tai ohoho, pradent pervezimu ir skrydziu ir baigiant paciu viesbuciu smile.gif

Skamba neblogai:) gal pavyko placiau pasidometi, ar viskas cia tikrai taip, kaip raso:)
Atsakyti
QUOTE(Naujokexxx @ 2014 04 10, 16:25)
Skamba neblogai:) gal pavyko placiau pasidometi, ar viskas cia tikrai taip, kaip raso:)

as nesidomejau, nes dabar neaktualu ir taip skrendam. bet manau galite pasiskambinti ir suzinoti visus niuansus, bet aprasymas tai isties ispudingas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 04 10, 14:33)
as nesidomejau, nes dabar neaktualu ir taip skrendam. bet manau galite pasiskambinti ir suzinoti visus niuansus, bet aprasymas tai isties ispudingas bigsmile.gif


ta prasme, pasirinkote sia kelione? Mane is tikro suintrigavo, reikia pasidometi
Atsakyti
QUOTE(Edvinytė @ 2014 04 05, 12:04)
Mes nusipirke kelione balandzio 16 dienai,kiek domejomes,tai oas buna visai neblogas,apie 25 silumos.

esu buvus 04.22-04.29, tai jūra buvo apie 19-20 laipsnių, baseinas irgi kiek vėsokas atrodė, bet oras kasdien vis šiltėjo, prasidėjo nuo +24, baigėsi +28.Vieną dieną nukrito keli lašai lietaus, važiavom dolmušu į Kemerą iš Beldibio, tai atrodė,jog normaliai pila, bet išlipus lietaus pora lašų ir viskas.Manau geras bus tas oras.Mes pernai Palangoj buvom po kelių metų pertraukos, liepos gale, tai 5 metų dukrytė prašė,kad kitą kartą važiuotume vasarą,o ne žiemą- susitpau kaip ciuckė, lietūs,vėjai, kambary nėsėdėsi,vis į kokį barą įlendi.Išsileidom, o grįžom namo pavargę,o ne pailsėję. PAjūry paskutinę dieną prieš išvykstant ant drėgno zmėlio pasėdėjom,jūroj išsimaudėm lotuliukas.gif
Mes gegužę važiuojam,tikiuosi,rasim kuo užsiimti.
Atsakyti