Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(pukepuke @ 2014 04 05, 19:33)
Man 30 tobula wub.gif Sueis ir 25, nors man geriau silciau, bet svarbu - be lietaus. Na bus kaip bus, gal padarysime isvadas ir daugaiau gegues antroje puseje - nei kojos... biggrin.gif

O gal taip patiks, kad važiuosit tik gegužę biggrin.gif
Man irgi svarbiausia, kad be lietaus, šiaip oras tiktų bet koks, kad tik galėčiau paplaukiot ir pajūry pasivoliot nesušalusi, o per lietų tai ir ekskursijos nylabai juk, ir oras atvėsta lyjant. Kai teturi savaitę, tai kiekvieną dieną norisi ir kur nors nulėkt, ir jūroj atsimaudyt... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 04 05, 19:37)
O gal taip patiks, kad važiuosit tik gegužę biggrin.gif
Man irgi svarbiausia, kad be lietaus, šiaip oras tiktų bet koks, kad tik galėčiau paplaukiot ir pajūry pasivoliot nesušalusi, o per lietų tai ir ekskursijos nylabai juk, ir oras atvėsta lyjant. Kai teturi savaitę, tai kiekvieną dieną norisi ir kur nors nulėkt, ir jūroj atsimaudyt... wub.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(emilsima @ 2014 04 05, 13:41)
Gera kaina 4u.gif Kada pirkot?

Gal kas gali pakomentuoti birželio orus Turkijoje?

Gruodžio mėn. pirkom kelionę.
Atsakyti
Buvom birzelio 2 - 9d. oras pasaka - apie 30 laipsniu smile.gif
Atsakyti
Labai atsiprasau uz eterio tersima, gal net moderatoriai istrins sia zinute, bet parduodam kelione,nes tokia neiprasta padetis susidare namuose, kad ne atostogu nuotaikos galvoje. Gal per stebukla atsirastu nauji keliautojai...


2014 04 15 - 22

Vilnius - Antalija - Vilnius



MAJESTY CLUB LA MER ART 5 viskas iskaiciuota

Viesbutis ant juros kranto, zalia teritorija

Kambarys su balkonu arba vasarnamis

Kaina 2 asm+kudikis: 2920 lt

Iskaiciuotas visas keliones paketas: skrydis, registruojamas bagazas, pervezimai, vadovu paslaugos.
Atsakyti
jergau jei tiket prognozem, tai visa atostogu savaite lis:(((((
balandzio 22-29 et negerove
Atsakyti
o as siandien uzsidejau gismeteo menesio prognoze ir accuweather..... taigi gismeteo rodo 29-30, o accuweather 18-20 biggrin.gif dienos tos pacios....
Atsakyti
Norėčiau paklausti,gal kas atostogavote Didim kurorte,kokios iš ten būtų ekskursijos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2014 04 08, 11:25)
o as siandien uzsidejau gismeteo menesio prognoze ir accuweather..... taigi gismeteo rodo 29-30, o accuweather 18-20 biggrin.gif dienos tos pacios....

cia geguzes pirma savaite ane? smile.gif

gismeteo ir man pataise orus po pietu:D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamullia: 08 balandžio 2014 - 13:28
Sveiki. Gal esat neseniai buvę Mukarno viežbutyje? Kaip ten viskas,ar labai blogai? Nes komentarų blogų yra... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 04 08, 13:26)
cia geguzes pirma savaite ane? smile.gif

gismeteo ir man pataise orus po pietu:D



aga geguzes 4-11 vaziuojam buvo 18-19 laipsniu, siandien ryte liko 4 diena 19 kitos jau "sukarstejo" po pietu jau ir ta 4 diena rodo +28 thumbup.gif ...... dabar laukiu kol accuweatheris sutvarkys man reikalus su orais biggrin.gif

p.s. visada visiem aiskindavau kad gismeteo vejus rodo, dabar jau kai noriu tiketi garsiai aiskinu o kodel ne, be pagrindo gi neprirasys tokiu karsciu, vienzo kuo noriu tuo tikiu biggrin.gif
Atsakyti
https://grupinis.lt/...sta?show_more=1 paskaicius pasiulyma tai ohoho, pradent pervezimu ir skrydziu ir baigiant paciu viesbuciu smile.gif
Atsakyti