Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Vanesa3 @ 2014 04 03, 18:51)
Turism atostogas nuo balandzio 10 iki velyku. Radau pasiulyma Turkija, Alanija, Okudžalaras viesbutis Galeri Resort. Turkijoj nesam buve, tai kaip ten orai kaip vieta ar bus ka veikt

Esam Turkijoje švenę Velykas. Buvom 2 savaites, tai oras nelabai koks buvo, labai permainingas: tai šviečia saulė, tai pradeda lyti. ax.gif Buvom su vaikais, tai važiavome į kelias ekskursijas, bet kai lyja, tai tikrai nesmagu. Daugiau nevažiuočiau tokiu metu į Turkiją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2014 04 04, 11:11)
drinks_cheers.gif tikrai ramu Hurgadoj  4u.gif
O ba;landžio mėn. Turkijoj tai oras tikrai ne koks dar  ax.gif

Mes nusipirke kelione balandzio 16 dienai,kiek domejomes,tai oas buna visai neblogas,apie 25 silumos.
Atsakyti
QUOTE(Ukmė @ 2014 04 04, 12:59)
Mūsų šeimai (du suaugę,  du vaikai 6 m. +1,8 m.) rugpjūčio 16-26 d. Botanikas kainuoja 7700 Lt.



Gera kaina 4u.gif Kada pirkot?

Gal kas gali pakomentuoti birželio orus Turkijoje?
Atsakyti
sveikutes,
beveik visada atostogaujam birzelio men, nuo 19d labai geras vanduo juroje islipt nesinori, ir dar nera ziauriai karsta, 35 diena, 25 vakare. thumbup.gif Kai buvom menesio pradzioje man vanduo truputi saltokas.Dar beje kokiam regione busit, nes Bodrume trupti vesiau ir Egejo jura keliais laipsniais vesesne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Edvinytė @ 2014 04 05, 12:04)
Mes nusipirke kelione balandzio 16 dienai,kiek domejomes,tai oas buna visai neblogas,apie 25 silumos.


Silumos tai tiek ir buna, tik kas is jos kai lyja doh.gif pernai buvom tokiu metu, 2 dienas lijo smarkiai cool.gif radom ka veikti ir per lietu thumbup.gif Viena diena tiesiog vis palinodavo, bet viena nebuvo imanoma net iseiti i lauka...
Po savaites skrido draugai ( berots nuo 26 atostogavo) diena budavo virs 35 ir jokio lietaus, o mb tevai nuo geguzes 8 d buvo, oras buvo apie 24 ir vis lengvai nulydavo...

dar pasidomekit ar viesbutis teiks visas paslaugas, nes pvz Daima Biz pernai dar neturejo time sou programos, neveike kids club, neveike ir vandens parkas (o isivaizduokit, jei vaikas butu ne 1m, o bent 7 kaip jam paaiskinti blink.gif ) is viesbucio isvaziavome 24 d - situacija palikome tokia pacia. Agenturoje neinformavo apie dalinai neveikiancias paslaugas.

Atsakyti
Pernai buvom Marmaryje rugpjucio gale.Visada imdavom paskutines min pasiulymus, ir vaziuodavom tik i 5* viesbucius.Tai gaudem kelione beveik visa vasara, kainos buvo pakankamai aukstos net i 3* viesbucius, Visai menesio gale pasiule vaziuot i Marmari i 3* viesbuti, kaina buvo maza, savas papludimys, miestelio centre.
Tik islipus is lektuvo nustebino, kad nebuvo karsta viso labo 30 silumos, Tuo tarpu Alanijoje tokiu metu 45*.Labai patiko gamta, visur zalia
user posted image
Viesbutukas nedidelis, miesto centre.Patys seimininkai dirbo jame.Skanus maistas, tik vaisiu buvo mazoka.
user posted image

user posted image

user posted image
Poilsis buvo puikus, oras taip ir laikesi 30-35, vakarais vejelis pute, net vesoka buvo.
Atsakyti
Nezinau su tais orais ivairiai ,man labiausiai patinka geguzes men. labai tinkamas oras mums lietuviams .O per karscius nebent prie juros visa diena gulet po skeciu ,nes mieste tai ojojoj kaip karsta ,i ekskursijas vaziuojant tai net su slanga nupila lotuliukas.gif ,pasivaiksciot tik vakare labiausiai tinka .Ir zinoma labai priklauso nuo regiono ,link Marma rio vesiau siek tiek ,link Alanijos visada karsciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Golka @ 2014 04 05, 18:09)
Nezinau su tais orais ivairiai ,man labiausiai patinka geguzes men. labai tinkamas oras mums lietuviams .

O mums lietuviams biggrin.gif labiausiai tinka rugpjūčio pabaiga wub.gif biggrin.gif , kai dieną laikosi apie +40, o vakare apie +28. Skonio reikalas, aš tai karštį mėgstu, kiek neramu buvo tik dėl mamos širdininkės, bet paaiškėjo, kad ir ji tame karštyje jaučiasi puikiai thumbup.gif
Už tai kiek neramu, ar nebus per šalta mums birželio vidury, bet labai jau norėjau atostogų kuo anksčiau...
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 04 05, 19:21)
O mums lietuviams  biggrin.gif labiausiai tinka rugpjūčio pabaiga wub.gif  biggrin.gif , kai dieną laikosi apie +40, o vakare apie +28. Skonio reikalas, aš tai karštį mėgstu, kiek neramu buvo tik dėl mamos širdininkės, bet paaiškėjo, kad ir ji tame karštyje jaučiasi puikiai thumbup.gif
Už tai kiek neramu, ar nebus per šalta mums birželio vidury, bet labai jau norėjau atostogų kuo anksčiau...


Aha, skinio reikalas biggrin.gif Man 40 tikrai per daug. Karta buvome Kretoje liepos viduryje, tai net vakare patalpoje teko sedeti po kondicinieriais doh.gif Nes 23 val buvo 38 laipsniai doh.gif Rugsejis wub.gif O iki musu atostogu liko menuo ir savaite, nekantraiai laukiu, nors ir prigsdinta geguzes vidurio orais... unsure.gif
Atsakyti
Gegužės vidury Kretoje man buvo vėsokoka, vandeny sušaldavau, ant kranto - vėjas... Bet blūdyt po salą tai pats tas, miesteliuose net per karšta.
Atsakyti
Geguzes antra puse - sako, kad tikrai geras laikas, o man 30 karscio jau siokia tokia mirtis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 04 05, 19:27)
Gegužės vidury Kretoje man buvo vėsokoka, vandeny sušaldavau, ant kranto - vėjas... Bet blūdyt po salą tai pats tas, miesteliuose net per karšta.


bludyt gal, bet jie viesbutyje ilsetis...
QUOTE(knopke* @ 2014 04 05, 19:27)
Geguzes antra puse - sako, kad tikrai geras laikas, o man 30 karscio jau siokia tokia mirtis biggrin.gif

Man 30 tobula wub.gif Sueis ir 25, nors man geriau silciau, bet svarbu - be lietaus. Na bus kaip bus, gal padarysime isvadas ir daugaiau gegues antroje puseje - nei kojos... biggrin.gif
Atsakyti