Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Vilkės akis @ 2014 04 02, 14:36)
O kalbant apie kelionę su vaiku - ar imate vežimėlį 2 metukų vaikučiui? Mano vaikas mielai sėdi vežime, bet ar bus su juo kur nors važiuoti, neskaitant viešbučio teritorijos? Beje, viešbutis ne miete.


Kadangi mano vaikas labai gerai miega vezime imsime ir siais metais (nors bus jau 2m ir 4 men) imsim savo normalu sportinuka (emmaljunga) gales ramiai pietu miegeli miegoti, o mes turesime laiko pasideginti, pasimaudyti ar pasivaikscioti 4u.gif

O del vaziuoti, tai priklauso kur tas jusu viesbutis, kai kur yra promenados palei jura (pvz nuo icmelerio iki marmario 5-6km pesciuju takas, nuolatinis pavesis, pajurys na superinis keliukas wub.gif iki sides irgi promenadu palei viesbucius yra)

O jei ir viesbucio teritorija didele, manau visai variantas tureti vaikui ratus, juk kartais ir iki centrinio restorano prasieiti reikia nemaza gabaliuka )
Atsakyti
Laba mergaitės,
gal kas buvote ar keliaujate į šiuos viešbučius - Lara family club arba Garden resort Bergamot

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2014 04 02, 16:47)
Laba mergaitės,
gal kas buvote ar keliaujate į šiuos viešbučius - arba Garden resort Bergamot

Ačiū  4u.gif


mes pereita vasara siame buvome 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 04 02, 17:51)
mes pereita vasara siame buvome 4u.gif


Jei galite, papasakokite prašau plačiau (galit AŽ), ar patiko-nepatiko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2014 04 02, 19:13)
Jei galite, papasakokite prašau plačiau (galit AŽ), ar patiko-nepatiko  blush2.gif


Mums patiko, bet mes nesam isrankus, siaip pats viesbutis nedidukas, bet jaukus, personalas labai draugiskas, ypac animatoriai, neikyrus, bet draugiski, kas vakara renginiai, is pradziu vaikams, paskui suaugusiems, veliau diskoteka. Maistas normalus, alkani tikrai nelikome. Kambariai tvarkingi, gal kuklus. Patalyne keicia kas 3 diena berods, bet jei norit dazniau (ar reikia) ten padetos tokios korteles, kuria reikia padeti ant lovos ir pakeis. Papludimys man nepatiko - ten smulkus zvyriukas, o jura suri, tai jis baisiai limpa prie kuno - man labai nemalonu buvo... tai mes tik karta tevaziavom i viesbucio papludimi. Ejom i centrini, arba ten tiesiai juros link keliukais tarp viesbuciu - tai akmenuotas, bet mums su vaikais labiau patiko 4u.gif Nzn kas dar domina...
Atsakyti
Mergaitės - o ar buvot kas nors Antalijos Aquaparke? kaip ten kainos? blush2.gif ar verta?
Atsakyti
QUOTE(Vilkės akis @ 2014 04 02, 14:36)
O kalbant apie kelionę su vaiku - ar imate vežimėlį 2 metukų vaikučiui? Mano vaikas mielai sėdi vežime, bet ar bus su juo kur nors važiuoti, neskaitant viešbučio teritorijos? Beje, viešbutis ne miete.

Mes 2.5 metu dar ememe, bet tik miegui. Vezijimui tikrai nereikejo 4u.gif Dabar vaziujame su darugais, mergytei ju bus beveik 3 metukai, tai ji linksta irgi prie to, kad paimti miegui.Merginos, kokius batus imate vaikams vaikscioti po akmenukus? Kazi crocsu uztenka?
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 04 03, 10:23)
Mes 2.5 metu dar ememe, bet tik miegui. Vezijimui tikrai nereikejo 4u.gif Dabar vaziujame su darugais, mergytei ju bus beveik 3 metukai, tai ji linksta irgi prie to, kad paimti miegui.Merginos, kokius batus imate vaikams vaikscioti po akmenukus? Kazi crocsu uztenka?

kretoj turejau konfidence batukus, bet dabar vienam kartui nepirksiu, manau uzteks ir crocsu
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 04 03, 10:43)
kretoj turejau konfidence batukus, bet dabar vienam kartui nepirksiu, manau uzteks ir crocsu

As tai apie tokius dar galvoju g.gif
http://www.next.co.uk/x533776s4
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 04 03, 09:23)
Merginos, kokius batus imate vaikams vaikscioti po akmenukus? Kazi crocsu uztenka?


Mes pernai savo maziukui pirkom vandens batukus (uz 8 liras turkijoje turgelyje), siaip crocsiukai viskas OK, bet bent man per skylutes akmenuku vis prilysdavo (bet cia Kemere), o vyrui niekas niekur nelindo, matyt, vaikscioti nemoku blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 04 03, 11:21)
Mes pernai savo maziukui pirkom vandens batukus (uz 8 liras turkijoje turgelyje), siaip crocsiukai viskas OK, bet bent man per skylutes akmenuku vis prilysdavo (bet cia Kemere), o vyrui niekas niekur nelindo, matyt, vaikscioti nemoku  blush2.gif

Zinau, turiu tokius sau, bet man taip slykstu buvo kad jie permirksta ir vaikstai slapiom kojom. As po nusileidimo kalnu upe net persalau su jais pabuvus visa diena doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 04 03, 13:20)
Zinau, turiu tokius sau, bet man taip slykstu buvo kad jie permirksta ir vaikstai slapiom kojom. As po nusileidimo kalnu upe net persalau su jais pabuvus visa diena doh.gif

ar apie tokius kalbam? nes siaip jie ie neupreno, tai kaip tik siluma sulaiko
http://www.parduotuv...konfidence.html
Atsakyti