Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Kriiste @ 2014 03 31, 17:26)
o va skudurynas - tai jau toli, prie centrinio pliazo, ir dirba tik treciadieni.


Antradieni.

Cobre, maciau, ka rasei, prisesiu vakare issamiai atsakysiu, o ne dabar paskubom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kendde @ 2014 03 31, 18:58)
Berods girdėjau, kad antradienį?  g.gif  -Jzh-, pataisys jei klystu  4u.gif


gali but, nors kazkaip atrodo kad nejom kasdien i turgu lotuliukas.gif , bet kokiu atveju vaziuosit su gidu - tai pasitikslint galima, maza ka...
Atsakyti
o atstumai dideli iki pagrindinio viesbucio, kur pusryciaujama, pietaujama, nuo club standart?
Atsakyti
Mergaites labai sutinku su nuomone ,kad kiekvienas renkasi tai kas jam patinka .As asmeniskai i Turkija vyksiu jau tikrai ne pirma karta ir renkames viesbuti ivairu ir su daugiau ir su maziau zvaigzduciu ,man labiausiai patinka miesto centras ,tik cia matyt kiekvienam kitaip ir ner ko cia pykt .Siemet vyksim i 3* ir man to pilnai pakanka ,nes nelabai ir bunam viesbuti mirksiukas.gif daug keliaujam patys . Visoms geru atostogu 4u.gif
Atsakyti
Cobre, Kriiste, ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
o kaip is patirties pasakytumete, geriau gyventi pagrindiniame pastate ar atokiau, pigesniame variante?
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 03 31, 07:54)
Jei as teisingai pamenu, kur jus vaziujate, tai man rodos stumdysite ta vezimeli kaip tik ne mieste, o stipriai nuolusiame nuo miesto viesbutyje blush2.gif


Tai nera mano pagrindines atostogos siemet, o uz tokia juokinga kaina kokia siule Drita, galejom sau leisti ir rudeni pabegti nuo prasto oro LT 4u.gif neabejoju, ten bus geriau nei namie, vien jau namu nereiks tvarkyti ir valgyt daryt cool.gif

mane galima lengvai papirkti lotuliukas.gif gera kaina- ir reikalavimai smarkiai krenta ax.gif



Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 03 31, 18:40)
o atstumai dideli iki pagrindinio viesbucio, kur pusryciaujama, pietaujama, nuo club standart?

Nedideli 4u.gif

QUOTE(knopke* @ 2014 04 01, 14:19)
o kaip is patirties pasakytumete, geriau gyventi pagrindiniame pastate ar atokiau, pigesniame variante?

Pagrindiniame gal ir patogiau, bet žiūrint kiek jūsų asmenų, nes mes 4 ir pagrindiniame nėra pasirinkimo tokio 4u.gif Be to, pagrindiniame žiūrint į kurią pusę langai, nes vyksta koncertai prie baseino, kitiems tai trukdo miegoti 4u.gif
Atsakyti
na, pora seimu tik, be vaiku, langai i soda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 02, 10:58)
na, pora seimu  tik, be vaiku, langai i soda smile.gif

Tai super tada 4u.gif
Atsakyti
O kalbant apie kelionę su vaiku - ar imate vežimėlį 2 metukų vaikučiui? Mano vaikas mielai sėdi vežime, bet ar bus su juo kur nors važiuoti, neskaitant viešbučio teritorijos? Beje, viešbutis ne miete.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilkės akis: 02 balandžio 2014 - 13:36
QUOTE(Vilkės akis @ 2014 04 02, 15:36)
O kalbant apie kelionę su vaiku - ar imate vežimėlį 2 metukų vaikučiui? Mano vaikas mielai sėdi vežime, bet ar bus su juo kur nors važiuoti, neskaitant viešbučio teritorijos? Beje, viešbutis ne miete.

mes imame ir ne sketuka, o sportinuka, elementariai tam paciam oro uoste gales numigti
Atsakyti