Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Bepigu jums auto rekomenduot, o mano kompanijoj būna tik viena vairuojanti - aš, tad neturiu jokio noro žiūrėt į kelią, kai tuo tarpu galima išsižiojus aplink dairytis, todėl renkuosi arba viešąjį transportą, arba ekskursijas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gimke @ 2014 03 31, 10:59)
O jeigu su masina ir i Pamukale vaziuoti patiems? Ar saugu?

ka reiskia saugu? na kas jums gali Lietuvoje sauguma rekomenduoti? tiesiog i Pamukale nera arti, benzas brangus. todel reikia jau skaiciuoti ar apsimoka, jei tarkim tik dviese. Jei pinigai ne kliutis, tai as tik uz masina. Bet tai mano asmenine nuomone.

QUOTE(Miaška @ 2014 03 31, 11:03)
Bepigu jums auto rekomenduot, o mano kompanijoj būna tik viena vairuojanti - aš, tad neturiu jokio noro žiūrėt į kelią, kai tuo tarpu galima išsižiojus aplink dairytis, todėl renkuosi arba viešąjį transportą, arba ekskursijas biggrin.gif

Nuomojantis masina paprastai viskas forminama ant vieno vairuotojo. Papildomas vairuotojas - papildomos islaidos. Kai atstumai maziukai, kaip, kad Kemere, tai nera prasmes antra vairuotoja forminti, juk nei nuovargio nera, nei kazkokiu kitu priezasciu taip elgtis as nematau. kelias ten nera toks vaizdingas, kad vaziuoji ir dairaisi - kalnai, pusys matosi ir vairuotojui puikiausiai biggrin.gif o visas gerumas jau nuvykus i vieta ir islipus is auto. Esu vairavusi ir tada, kai viena vykau, jokios bedos ar nepamatytu dalyku. Privaziuoji, islipi, apeini ir vaziuoji toliau. Matau daugiau, jei per sonini autobuso langa, sustoju visur, kur noriu ir dairausi - bent jau mano kelyje buvo tokiu panoraminiu nuostabiu vietu, vaziuojant su autobusu tik puse keleiviu jas matytu, o autikai net nestoja tame serpantine, nors aiksteles ir yra. pasukus kitu kampu, jau ju nebesimato kitai autobuso pusei, o man per masinos priekini stikla viskas, kaip ant delno. Veliau vykau tuo paciu marsrutu su autobusu tarpmiestiniu, todel tikrai zinau apie ka kalbu. Matosi vaizdai ir per autobuso langus, bet tikrai nera taip, kad ju vairuotojas ju mato maziau ar visai nemato. Bet kokiu atveju, Kemere vairuotojas tikrai nieko nepraranda mirksiukas.gif biggrin.gif
Bet jei kazkas nenori vaziuoti, vairuoti ir pan, tai man pilnai suprantama - maza ko zmones nemegsta ar nenori. As tik patariu, o renkasi kiekvienas asmeniskai.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 03 31, 11:03)
Bepigu jums auto rekomenduot, o mano kompanijoj būna tik viena vairuojanti - aš, tad neturiu jokio noro žiūrėt į kelią, kai tuo tarpu galima išsižiojus aplink dairytis, todėl renkuosi arba viešąjį transportą, arba ekskursijas biggrin.gif

Mes busim dviese ir dar du vaikai-4zm,tai nelabai apsimokes gal imti ekskursijas,manau butu pigiau su auto.
Atsakyti
QUOTE(gimke @ 2014 03 31, 11:24)
Mes busim dviese ir dar du vaikai-4zm,tai nelabai apsimokes gal imti ekskursijas,manau butu pigiau su auto.

ramiau tai tikrai biggrin.gif ten objektai salia papludymiu, kai kurie is ju vieni graziausiu Turkijoje. tai ir jus kazka pamatysit, ir vaikams galit prizadeti maudynes, o ir patys - pasideginat, pagulinejat, pasimaudot, pavaziuojat i kita vieta, Cirali sustosit, svieziai spaustu sulciu pagersit. Salia Chimeros kalnas su ugnelem ir Cirali papludimys. I Olympos griuvesius ir papludimi, nors jie ir atrodo salia, bet reiks vaziuoti atgal i pagrindini kelia ir truputi pavaziavus i prieki nusukti.

https://www.google.l...dffc114d210d8db

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 31 kovo 2014 - 11:31
QUOTE(gimke @ 2014 03 31, 12:24)
Mes busim dviese ir dar du vaikai-4zm,tai nelabai apsimokes gal imti ekskursijas,manau butu pigiau su auto.


Su vaikais tai tikrai verta auto nuomuotis, nors porai dienu, ir pigiau ir patogiau. Tik namų darbus iš anksto geriausia padaryti-atsirasti informaciją kur važiuoti.
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 31, 10:49)
Gal zinote, kaip ten su drabuziais? Turbut dauguma ju gariunu stiliaus? Kaip kokybe?


Drabuziu kokybe ivairi - "turginiai" gali buti nuo puikiu iki visai vienkartiniu / skuduriniu. Jei bijote suklysti - bandykite turkisku brendu parduotuves, kurios tikrai geros, pvz. Collezione, The Little Big, LC Waikiki ar pan. Mazam miestely (kaip Kemeras) pasirinkimas, aisku, joks, taciau Antalijoj ar Alanijoj tikrai rasit ka pirkti.
Atsakyti
Laba 4u.gif Mes ketinam vykti į Kemerą, Garden resort bergamot, tai beplanuojant iškyla klausimų, gal kas galėsit atsakyt:
- Iš ko pirkti ekskursiją į Tahtali kalną (su paėmimu iš viešbučio)?
- Kaip vietiniu transportu iš Kemero nuvykti į Phaselį?
- Kur Kemere būna turgūs?
- Pinigai - kokią valiutą imti, ar verta grynintis vietiniam bankomate?
Atsakyti
QUOTE(liusė @ 2014 03 31, 14:14)
Laba 4u.gif Mes ketinam vykti į Kemerą, Garden resort bergamot, tai beplanuojant iškyla klausimų, gal kas galėsit atsakyt:
- Iš ko pirkti ekskursiją į Tahtali kalną (su paėmimu iš viešbučio)?
- Kaip vietiniu transportu iš Kemero nuvykti į Phaselį?
- Kur Kemere būna turgūs?
- Pinigai - kokią valiutą imti, ar verta grynintis vietiniam bankomate?

vietinese agenturose bus toks pasiulymas. asmeniskai as nematau skirtumo didelio tarp ju. tuo paciu paziuresit, gal ir i Faseli kas nors veza (senokai jau as naudojausi ju paslaugomis). Jei neveza, tai galit su dolmusu, kuris i tekirova puse vaziuoja, paprasysit, kad ties faseliu sustobu. bet tada dar gabaliukas kelio pesciomis.
kemere puikiai issiversit ir su doleriais. bet va tarkim i Faseli anksciau tik liromis buvo galima atsiskaityti, tai galima kazkiek viesbucio registraturoje issikeisti smulkiu.
Paskutiniais kartais mes keisdavomes minimaliai euru (paskutiniai kartai Bodrume buvo, tai doleriai netiko) ir issiimdavom is bankomato liru - su musu atostogavimo ypatumais mums labiausiai ju ir kreditkes reikdavo.
Atsakyti
Deluxe Standart Land View
Deluxe Standart Sea View

kuo skiriasi sie kambariai nuo club tipo?
Amara Dolce Vita
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 03 31, 00:18)
  vat mums beda, mano vyras supranta ATOSTOGAS tik su AI ir butinu baru papludimyje  drinks_cheers.gif o vat man patinka keliauti, nuvargti, suvalgyti arbuza papludimyje ir toliau keliauti  lotuliukas.gif



pas mus lygiai tas pats, tik atvirksciai - as galiu per diena aplink vaikus suktis, juos linksmint, man gera kai jie nezyzia, o dziugauja kur baseine, o va MB reik veiksmo - tai ir atostogaujam atskirai - jis su savo motociklu dviese, as su musu vaikas TR rolleyes.gif

QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 31, 10:03)
Del maitinimosi, tai tas AI gerai zmonem, kuriem problema mieste kiekviena karta norint pavalgyti traukti pinigine.


Ne tik traukti pinige, bet beda bent man yra issirinkti KA valgyti, pavadinimu nzn, skonio nenumanau, vaikams tuo labiau - paragvo - neskanu... ir eik ieskot is naujo... Skaitau kad zmones dejuoja atsiliepimuose - kad maistas monotoniskas, o man tai kaip tik super - pirmas dvi dienas rankiojames kas valgoma, kas ne (nesmagu kai reikia pilnas lekstes palikti) - o paskui jau zinom kas musu pilvams tinkama, o va ateitu kita diena - ir psio - vel neaisku ka valgyt lotuliukas.gif

QUOTE(liusė @ 2014 03 31, 15:14)
Laba 4u.gif Mes ketinam vykti į Kemerą, Garden resort bergamot, tai beplanuojant iškyla klausimų, gal kas galėsit atsakyt:
- Iš ko pirkti ekskursiją į Tahtali kalną (su paėmimu iš viešbučio)?
- Kur Kemere būna turgūs?
- Pinigai - kokią valiutą imti, ar verta grynintis vietiniam bankomate?


Mes pereita vasara siame viesbutyje gyvenom mirksiukas.gif Ekskursijas pirkomes Ginza Travel, ten tu agenturu ne viena tuo pavadinimu, bet pirkom pacioje centrineje bustineje (ten kur pagrindinis takas) - tai mums geriausias kainas pasiule - Tachtaly kalnas pagal novatura butu kainaves 55 eurai berods suaugusiam, sunu skaiciavo kaip suaugusi jau ir dukrai 25 eurai, tuo tarpu ten Ginza Travel - suaugusiems 50 dol, sunui 25, dukrai nemokamai (jie nekreipe i vaiku amziu, padare nuolaida ta saskaita) Tas pats ir su akvariumu - pasieme is viesbucio, pristate i ji. Be to - ten dirba turkas, 5 metu gyvenes Vilniuje, tad bendravom lietuviskai thumbup.gif lotuliukas.gif

Maisto turgus visai netoli viesbucio, isejus is jo eisit i desine ir nedaejus didziosios sankryzos su laikrodziu reik sukt i desine, ten i kiemus - ir bus tas turgus (jis dirba lyg pirmadieni tik), o va skudurynas - tai jau toli, prie centrinio pliazo, ir dirba tik treciadieni.

Del valiutos, man ten labiausiai apsimokejo dolerius turet, parduotuvelese atsiskaitinejau kortele, dar issiemem lyrom is bankomato 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 03 31, 19:24)
Deluxe Standart Land View
Deluxe Standart Sea View

kuo skiriasi sie kambariai nuo club tipo?
Amara Dolce Vita

deluxe kambariai pagrindiniame pastate ir su dusu ir vonia, prabangesni.
club tipo kituose nameliuose, dusas arba vonia, kiek kuklesni
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 03 31, 18:26)

Maisto turgus visai netoli viesbucio, isejus is jo eisit i desine ir nedaejus didziosios sankryzos su laikrodziu reik sukt i desine, ten i kiemus - ir bus tas turgus (jis dirba lyg pirmadieni tik), o va skudurynas - tai jau toli, prie centrinio pliazo, ir dirba tik treciadieni.



Berods girdėjau, kad antradienį? g.gif -Jzh-, pataisys jei klystu 4u.gif
Atsakyti