Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(bruc @ 2014 03 31, 00:18)

Pasaulis todel ir margas, kad visiems cia butu gera  cool.gif


thumbup.gif thumb_yello.gif
Atsakyti
Tai jeigu jus planuojate sedeti tuose viesbuciuose per atostogas, tai aisku reikia imti geresni. Man tai butu nelogiska susimoketi apvalia sumele uz prabangu viesbuti, numesti jame daiktus ir pvz isvaziuoti 3-im dienom i Kapadokija smile.gif Daug sumokejusi jausciausi ipareigota jame sedeti. Del maitinimosi, tai tas AI gerai zmonem, kuriem problema mieste kiekviena karta norint pavalgyti traukti pinigine. Mes tokios problemos neturim. O dar ir megstam gurmaniska, brangu maista, kurio bufetuose nerasi, jo ieskoti reikia specializuotuose restoranuose. O privatus viesbucio pliazas mums-minusas. Kai buvom tokiam pries 3 metus, ant tiek atsibosdavo kiekviena diena i tu paciu vokieciu veidelius ziureti. Iki vieso pliazo mums ir pasivaikscioti fainiau, prasiblaskai, jauti, kad nesedi visada vienoje vietoje, vis nauji zmones, nauji veidai, kazkas nauja. Kazkas minejo tuos prestizinius, kokybe uztikrinancius tinklus kaip Amara, Delfinai. Jie, kaip ir dauguma, yra i seimas su vaikais orientuoti. Praeitakart irgi padareme sita klaida, nuvykome i Family friendly hoteli, tai 7-a ryto mus pazadindavo zliumbiantys koridoriuje kudikiai. I Family friendly viesbuti-Never again smile.gif
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 30, 22:15)
O koks pacios Alanijos ispudis? Kaip zmones? Ar grazu, tvarkinga?

Alanijoje negalėjau atsikratyti Palangos Basanavičiaus gatvės įspūdžio, ypač vakarais biggrin.gif , bet kadangi ir Palangoje į tai žiūrėdavom su šypsena, nedarėm problemos ir čia. Žmonių labai daug, ypač vakare, kai visi nuo pliažų persikelia į gatvę, plaukia ištisinis srautas. Eidavom ir mes pasivaikščioti po vakarienės, į priekį - miestu, atgal - pajūriu.
Tvarkinga - taip, visur apšviesta, sutvarkyta, pėsčiųjų takas palei pliažą, tiesa - pradžioje kiek užknisa viską siūlantys prekeiviai, bet kai įgauni gerą įdegį, liaujasi siūlyt biggrin.gif . Pliažas švarus, tik atėjus, vyrukai tuoj siūlo gultus ir skėčius, nepamenu kainos, aš susiderėjau iš karto visoms 10 dienų su nuolaida. Yra dušai, tualetai, šiukšliadėžės, viskas kaip priklauso.
Labai patiko Alanijos pilis - važiavom į viršų autobusu, berods, Nr. 4 užveža iki pat viršaus, vaizdas nuo ten nepakartojamas, mano mažoji visas gynybines sienas išlaipiojo. Kaip statinys - nieko įspūdingo, seni griuvėsiai ir tiek, bet nuo ten vaizdai užgniaužia kvapą. Atgal ėjom pėstute, norėjom nusileist į uostą, bet kiek per anksti nusukom nuo kelio, tai kaip ožkos kone stačiu šlaitu leidomės, kitą dieną net man blauzdas skaudėjo doh.gif
Kažkurią savaitės dieną būna žalumynų turgus centre - nulėkit, vertas dėmesio, nusipirkom vaisių, prisiragavom dar kiek nežinomų visokių...
Damlataš ola - nieko baisiai ypatingo, bet apžiūrėjom ir ją, ten drėgmės lyg 90%, bet tik 20 laipsnių, įdomus pojūtis viduje.
Pasiėmėm ir tingią ekskursiją laivu - aišku, muzika, triukšmas, bet sustodavo maudynėms gražiose vietose, tai šokinėjom su dukra ir iš antro aukšto, vanduo toli nuo kranto užburiančiai mėlynas wub.gif . Ties viena ola galima buvo iki jos nuplaukt - tik reikia saugotis akmenų, neapsibrozdint, ir įlindus į olą, kitoje vietoje išlįst, ant akmenų pasikarstyt. Mama neišdrįso, bet mes su mergiote plaukiojom, laipiojom, landžiojom thumbup.gif

Bendras įspūdis geras, tik dabar jau rinkausi kitą regioną - noriu gražesnės gamtos ir mažiau žmonių. Mama įsimylėjus Turkiją, tai čia duoklė jai, ką padarysi biggrin.gif
Atsakyti
O apie ka is principo cia ta diskusija? g.gif Kiekvienas mes puikiai zinom, kodel renkames vienoki, o ne kitoki viesbti, ta ir ne kita vietove, keliaujam ar vartomes ir pan. Cia dar reikia kazkam kazka irodyti ir apginti savo pasirinkima? biggrin.gif
Kas liecia gurmaniskus patiekalus Turkijoje, tai brangus restoranai, grazi aplinka ir be galo skanus maistas - sioje salyje sie dalykai dazniausiai nieko bendro neturi, kaip ne keista biggrin.gif Valgiau ne kart kavinese, restoraneliuose. esu valgiusi ir skaniai ir nelabai. auksta patiekalo kaina neleme nei geros kokybes, nei gero skonio. Ulupinaro restoranelyje valgiau skaniai, patiekiame buvo labai graziai ir egzotiskai. Kaina normali, nes mokejom lirom, siaip ten brangoka, aptarnavimas buvo labai geras. Bet skaniausiai esu pavalgiusi visiskoj skylej, Marmario stotyje, pasirinkimas ten buvo tik is dvieju antru patiekalu ir vienos rusies sriubos. Skonis maisto buvo dieviskas, nors isvaizda ir nelabai. Kaina juokinga, aplinka fui, bet svaru. Iki siol negaliu pamirsti patiekalu skonio wub.gif .
Atsakyti
Aš skaniausią pavalgymą Turkijoje įsiminiau iš Marmario kelionės džipais - užpuolė liūtis, visi purvini kaip ciūcikai sustojome kažkokioj kaimo trobelėj po staigiai sutemptais polietileno stogais, tūlikas lauke, iki jo basa per purvą šlepsėjau biggrin.gif , maistą rinkomės iš dviejų variantų - su vištiena arba su žuvimi, bet buvo nenormaliai skanūs pietūs, paruošta ant atviros ugnies, šviežia, gardu, žalumynai kvepiantys... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2014 03 31, 10:34)
O apie ka is principo cia ta diskusija?  g.gif  Kiekvienas mes puikiai zinom, kodel renkames vienoki, o ne kitoki viesbti, ta ir ne kita vietove, keliaujam ar vartomes ir pan. Cia dar reikia kazkam kazka irodyti ir apginti savo pasirinkima?  biggrin.gif

Tai jeigu jums si diskusija beprasme, tai nediskutuokite (cia ne piktai) biggrin.gif Ar dabar visiems reikia nustoti diskutuoti, nes jums atrodo, kad beprasme?
Papildyta:
QUOTE(Miaška @ 2014 03 31, 10:42)
Aš skaniausią pavalgymą Turkijoje įsiminiau iš Marmario kelionės džipais - užpuolė liūtis, visi purvini kaip ciūcikai sustojome kažkokioj kaimo trobelėj po staigiai sutemptais polietileno stogais, tūlikas lauke, iki jo basa per purvą šlepsėjau biggrin.gif , maistą rinkomės iš dviejų variantų - su vištiena arba su žuvimi, bet buvo nenormaliai skanūs pietūs, paruošta ant atviros ugnies, šviežia, gardu, žalumynai kvepiantys... wub.gif

Labai aciu uz issamius atsakymus. O kokiose ekskursija buvote? Kas labiausiai verta demesio? Kiek nuo ekskursiju pavyko nusidereti? Ar apsipirkinejote? As neatsistebiu Turkijos odos gaminiu kokybe. Pinigine, kuria pries 3 metus nusipirkau-kaip nauja. Gal zinote, kaip ten su drabuziais? Turbut dauguma ju gariunu stiliaus? Kaip kokybe?
Ir dar del viesbucio 4u.gif Ar jame galima issipirkti seifa?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo byebyelondon: 31 kovo 2014 - 09:53
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 31, 09:49)
Tai jeigu jums si diskusija beprasme, tai nediskutuokite (cia ne piktai) biggrin.gif


ne veltui čia iš senbuvių, turinčių tikrai didelį žinių bagažą apie Turkiją, nieko nebelikę 4u.gif Aš irgi, tiesą pasakius, pasilaikysiu nuo šiol savo žinias sau, nes papildomo negatyvo gana ir taip gyvenime mirksiukas.gif Dar kartą pasikartosiu, smagių atostogų visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 31 kovo 2014 - 09:56
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 31, 09:49)
Labai aciu uz issamius atsakymus. O kokiose ekskursija buvote? Kas labiausiai verta demesio? Kiek nuo ekskursiju pavyko nusidereti? Ar apsipirkinejote? As neatsistebiu Turkijos odos gaminiu kokybe. Pinigine, kuria pries 3 metus nusipirkau-kaip nauja. Gal zinote, kaip ten su drabuziais? Turbut dauguma ju gariunu stiliaus? Kaip kokybe?

Toje vienintelėje ir buvome - plaukėme laivu visą dieną. Kainą davė gerą (lyginant su Novaturo kainynu, visos jos ten geros biggrin.gif ), tai nesiderėjau, susibendravom su viena pana iš agentūros - ji lenkaitė, aš šiek tiek lenkiškai kalbu, tai daug šiaip patarė, kaip ką surast, kurioje mečetėje apsilankyt, jos patarimu ir iš pilies pėsčiomis leidomės. Daugiau lakstėm savarankiškai, kadangi su manim važiavo septyniolikmetė ir septyniasdešimtmetė, tai bandžiau išlaviruot, kad visoms būtų gerai biggrin.gif
Turgus šalia daržovinio - didelis, Gariūnų tipo, stiliukas panašus, ten pirkom tik medvilnines batika margintas skaras, nusiderėjau gal iki pusės kainos, kokybė super - ten dėvėjau vietoj suknės, kai reikėdavo iš pliažo iki pardės kokio gėrimo nulėkt, o čia nešioju vietoj šaliko, spalva nenusiskalbia, audinys tvirtas. Mieste atsitiktinai užėjom trikotažo pardę - pigūs sveriami puikios kokybės rankšluosčiai, minkštutėliai naktinukai, ką įsigijau, viskas superinės kokybės, o kaina juokinga buvo.
Tiesa, turguje pirkau ir didelius pliažinius rankšluosčius dukroms, tai irgi nešiojasi puikiai, nors merginos juos tampė porą metų po visus festivalius, naudojo kaip patiesalus.
Žodžiu, trikotažą jų mielai pirksiu dar, kitokių rūbukų nebandžius.
Atsakyti
Gal yra nesenai buvusių Dragos beach? Suprantu, kad bus ekonomiškas viešbutis, neieškantiems prabangos, bet sakykit kaip ten maistas? Priskaičiau apie surūgusį ir vakarykštį. Kiek tame tiesos, tikriausiai sunku ir pasakyti, kiek žmonių tiek nuomonių.... Kokios ekskursijos vertos demesio, ir kokia ten veitine agentura netoliese gal rekomenduosit? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 03 31, 10:58)
Toje vienintelėje ir buvome - plaukėme laivu visą dieną. Kainą davė gerą (lyginant su Novaturo kainynu, visos jos ten geros biggrin.gif ), tai nesiderėjau, susibendravom su viena pana iš agentūros - ji lenkaitė, aš šiek tiek lenkiškai kalbu, tai daug šiaip patarė, kaip ką surast, kurioje mečetėje apsilankyt, jos patarimu ir iš pilies pėsčiomis leidomės. Daugiau lakstėm savarankiškai, kadangi su manim važiavo septyniolikmetė ir septyniasdešimtmetė, tai bandžiau išlaviruot, kad visoms būtų gerai biggrin.gif
Turgus šalia daržovinio - didelis, Gariūnų tipo, stiliukas panašus, ten pirkom tik medvilnines batika margintas skaras, nusiderėjau gal iki pusės kainos, kokybė super - ten dėvėjau vietoj suknės, kai reikėdavo iš pliažo iki pardės kokio gėrimo nulėkt, o čia nešioju vietoj šaliko, spalva nenusiskalbia, audinys tvirtas. Mieste atsitiktinai užėjom trikotažo pardę - pigūs sveriami puikios kokybės rankšluosčiai, minkštutėliai naktinukai, ką įsigijau, viskas superinės kokybės, o kaina juokinga buvo.
Tiesa, turguje pirkau ir didelius pliažinius rankšluosčius dukroms, tai irgi nešiojasi puikiai, nors merginos juos tampė porą metų po visus festivalius, naudojo kaip patiesalus.
Žodžiu, trikotažą jų mielai pirksiu dar, kitokių rūbukų nebandžius.


Dekui.
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2014 03 31, 09:56)
ne veltui čia iš senbuvių, turinčių tikrai didelį žinių bagažą apie Turkiją, nieko nebelikę  4u.gif  Aš irgi, tiesą pasakius, pasilaikysiu nuo šiol savo žinias sau, nes papildomo negatyvo gana ir taip gyvenime  mirksiukas.gif  Dar kartą pasikartosiu, smagių atostogų visoms  mirksiukas.gif

biggrin.gif na taip, nieko naujo, tas pats metai is metu biggrin.gif as irgi buvau isejusi is temos, kai supratau, kad geriausia viska zino tie, kas dar nebuve biggrin.gif ir ta kasmetine diskusija apie zvaigzdes doh.gif
pala, cia reikia tu ziniu ne kuriems, tai dar niekur nedink mirksiukas.gif apie viesbucius tai info pilna, o ir greit pagauni kampa kas ir kaip, su tais viesbuciais, siemet jau net atsiliepimu neskaiciau, paziurejau tik ivertinimus balais ir per akis man to biggrin.gif
Jus Oludenize gyvenot ar tik atvaziave buvot? i ta pleziuka , kur iskysulys, verta verztis ar ne? Kazkada lyg ir buvo uzstrigusi info, kad ten mokama, bet dabar nepamenu, ar iejimas i ji, ar ten gultai tiesiog brangesni?
Ir ar buvai Drugeliu slenyje? Jei taip, tai gal nuo sausumos puses? nekenciu visu tu mini kruizu, man tai laiko gaisimas ir uzdara teritorija, persigalvojes neislipsi, muzikos neisjungsi-neijungsi, bendrakeleiviu nepasirinksi. Visur norim su auto nusigauti. bet va del drugeliu slenio suabejojau. I ji grazus vaizdai nuo virsaus, kaip ir pakaktu to. Bet esant salia, visai noretusi ir jame atsidurti. Vat ir galvoju, i ji tikrai ir nuo kalnu ateina (ta prasme, kad ne tik atplaukiama), taciau kiek laiko einama ir ar sudetingas tas ejimas? Nes vieni raso, kad ropstesi i kalna statu. Mums su vaiku taip netinka. Gal ka zinai apie tai, ar bent nuogirdas kokias?
Dar ziurejau su tais parasparniai leidimasi. Paziurejus dar labiau suabejojau, velnias, nagi baisu man nerealiai biggrin.gif Ir kur ziurejau, tai ilgai ten moteriske su instruktoriumi sklande ore. as tiek nenoreciau. Kiek laiko trunka? Ir nors apacioje nusileidus matesi, kad tikrai karsta, deginasi ir su vasariniais rubais visi, bet ji ten sklande kaip reikalas apsirengusi. Beziurint man susirode, kad tas kombinezonas gal visai ir ne jos? Ten sklandyti salta birzelio pradzioje butu? Jei taip, tai ar reikia savus rubus kazkokios siltus tureti (kaip ir nesiruosiau nieko silto detis), ar aprengia kazkuo?
Papildyta:
QUOTE(Jurpod @ 2014 03 31, 10:05)
Gal yra nesenai buvusių Dragos beach? Suprantu, kad bus ekonomiškas viešbutis, neieškantiems prabangos, bet sakykit kaip ten maistas? Priskaičiau apie surūgusį ir vakarykštį. Kiek tame tiesos, tikriausiai sunku ir pasakyti, kiek žmonių tiek nuomonių.... Kokios ekskursijos vertos demesio, ir kokia ten veitine agentura netoliese gal rekomenduosit? smile.gif

O kas ten zinos del viesbucio maisto - pasikeicia virtuves sefas, pasikeicia viesbucio administracija, valdytojai ir viskas kardinaliai gali pasikeisti. nevalgykit misrainiu mirksiukas.gif

Jei vaziuojat i Kemera, tai per agentura rekomenduociau su ekskursija nebent i Pamukale, arba i raftinga. Visa kita labai, labai arti nuo Kemero, max ko gero apie 40 km. Todel rekomenduociau issinuomoti auto - paprasta ten su juo vazineti, vaziuoji vienu keliu ir nusuki tik i soniuka pagal lankytinu vietu rodykles. Niekur ten vinguriuoti ir maklineti nereikia, eismas nera intensyvus, atrodo pradzioj gal, kad baugu, bet tikrai neverta bijoti, viskas ten labai paprasta ir aisku. Atrodo gal, kad kainuoja, bet susumavus viska, finansiskai apsimoka labiau, nei vaziuoti su ekskursijomis, galesit laika praleisti pagal savo nuoziura, pamatysit per viena diena daugiau daug.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 31 kovo 2014 - 10:26
QUOTE(Cobre @ 2014 03 31, 10:34)
biggrin.gif  na taip, nieko naujo, tas pats metai is metu  biggrin.gif  as irgi buvau isejusi is temos, kai supratau, kad geriausia viska zino tie, kas dar nebuve  biggrin.gif ir ta kasmetine diskusija apie zvaigzdes  doh.gif
pala, cia reikia tu ziniu ne kuriems, tai dar niekur nedink  mirksiukas.gif apie viesbucius tai info pilna, o ir greit pagauni kampa kas ir kaip, su tais viesbuciais, siemet jau net atsiliepimu neskaiciau, paziurejau tik ivertinimus balais ir per akis man to  biggrin.gif
Jus Oludenize gyvenot ar tik atvaziave buvot? i ta pleziuka , kur iskysulys, verta verztis ar ne? Kazkada lyg ir buvo uzstrigusi info, kad ten mokama, bet dabar nepamenu, ar iejimas i ji, ar ten gultai tiesiog brangesni?
Ir ar buvai Drugeliu slenyje? Jei taip, tai gal nuo sausumos puses? nekenciu visu tu mini kruizu, man tai laiko gaisimas ir uzdara teritorija, persigalvojes neislipsi, muzikos neisjungsi-neijungsi, bendrakeleiviu nepasirinksi. Visur norim su auto nusigauti. bet va del drugeliu slenio suabejojau. I ji grazus vaizdai nuo virsaus, kaip ir pakaktu to. Bet esant salia, visai noretusi ir jame atsidurti. Vat ir galvoju, i ji tikrai ir nuo kalnu ateina (ta prasme, kad ne tik atplaukiama), taciau kiek laiko einama ir ar sudetingas tas ejimas? Nes vieni raso, kad ropstesi i kalna statu. Mums su vaiku taip netinka. Gal ka zinai apie tai, ar bent nuogirdas kokias?
Dar ziurejau su tais parasparniai leidimasi. Paziurejus dar labiau suabejojau, velnias, nagi baisu man nerealiai biggrin.gif Ir kur ziurejau, tai ilgai ten moteriske su instruktoriumi sklande ore. as tiek nenoreciau. Kiek laiko trunka? Ir nors apacioje nusileidus matesi, kad tikrai karsta, deginasi ir su vasariniais rubais visi, bet ji ten sklande kaip reikalas apsirengusi. Beziurint man susirode, kad tas kombinezonas gal visai ir ne jos? Ten sklandyti salta birzelio pradzioje butu? Jei taip, tai ar reikia savus rubus kazkokios siltus tureti (kaip ir nesiruosiau nieko silto detis), ar aprengia kazkuo?
Papildyta:

O kas ten zinos del viesbucio maisto - pasikeicia virtuves sefas, pasikeicia viesbucio administracija, valdytojai ir viskas kardinaliai gali pasikeisti. nevalgykit misrainiu  mirksiukas.gif

Jei vaziuojat i Kemera, tai per agentura rekomenduociau su ekskursija nebent i Pamukale, arba i raftinga. Visa kita labai, labai arti nuo Kemero, max ko gero apie 40 km. Todel rekomenduociau issinuomoti auto - paprasta ten su juo vazineti, vaziuoji vienu keliu ir nusuki tik i soniuka pagal lankytinu vietu rodykles. Niekur ten vinguriuoti ir maklineti nereikia, eismas nera intensyvus, atrodo pradzioj gal, kad baugu, bet tikrai neverta bijoti, viskas ten labai paprasta ir aisku. Atrodo gal, kad kainuoja, bet susumavus viska, finansiskai apsimoka labiau, nei vaziuoti su ekskursijomis, galesit laika praleisti pagal savo nuoziura, pamatysit per viena diena daugiau daug.

O jeigu su masina ir i Pamukale vaziuoti patiems? Ar saugu?
Atsakyti