Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(knopke* @ 2014 03 03, 11:52)
Sveikos, lengvas nerimas del visu tu ivykiu doh.gif

greičiau dėl Lietuvos reiktų nerimaut, nei dėl Turkijos biggrin.gif mes tai turim sieną su Kaliningrado sritim doh.gif
Atsakyti
Mes buvome praejusi rugsejo men Safyre 4 zv, o kas domina?
Atsakyti
QUOTE(Erdinga @ 2014 03 02, 22:37)
Ačiū už naują temutę  4u.gif  Labai gražu, vaizdai nuostabus, atrodo jau viena koja ten..  wub.gif  thumbup.gif


Smagaus bendravimo. mirksiukas.gif
QUOTE(bruc @ 2014 03 03, 00:17)
Su mumis keliavo 5 metu mergyte, tai geriausiai is viso autobuso jautesi, dainavo ir cipsus kirto  thumbup.gif  jei vaiko nepykina vaziuojant, jiems tos keliones nieko blogo, aisku maniskiai kai vienas 2 metuku kitam tik metukai bus, tai dar mazi tokiom kelionem, bet siaip butinai grisim ten ir su vaikais  wub.gif


Su vienu vaiku net nesvarstyčiau jokios alternatyvos, važiuotumėm, bet kai trys, tai kol kas nežinau... Žiūrėsim... Gal aš viena su vienu vaikučiu ir keliausiu. ax.gif

QUOTE(pirmune @ 2014 03 03, 13:31)
Aš kai matydavau, kaip turistus ten "ant greičio" tampo, tai pagalvodavau, kad taip nenorėčiau (bepigu buvo taip galvot, kai ten apsitojęs esi tongue.gif ).

Esu mačiusi, kai tėvai mažus vaikus apie 5 metukų vaikus vežasi į tokio tipo ekskursijas ir jie ožiuojasi, tai ir tėvai pikti būna, ir vaikai nuolat zirzia arba verkia... unsure.gif Nemalonu nei žmonėms, kurie kartu turi būti, nei patiems tėvams...
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2014 03 03, 16:09)
Mes buvome praejusi rugsejo men Safyre 4 zv, o kas domina?



Įdomu kokį įspūdį Jums paliko aplinka, maistas, paplūdimys,pramogos vaikams ir suaugusiems. Vyktume su vaikais, jiems labai aktualu vandens kalneliai (vaikai 6 ir 8 metų) biggrin.gif Gal į kokias ekskursijas vykote?
Atsakyti
ei,merginos, kada vykstate I Saphira? mes irgi vaziuojame birzelio menesi smile.gif thumbup.gif anoje temoje klausinejau apie si viesbuti, atsiliepimai tikrai geri wink.gif
Atsakyti
QUOTE(EXTRAA @ 2014 03 03, 15:09)
Mes buvome praejusi rugsejo men Safyre 4 zv, o kas domina?

Ir mes rugseji vaziuosim biggrin.gif Siaip ar patiko? Kur geriausia kambari gauti,- ar tam daugiaauksciam pastate,ar tose "vilose?"Is kurios vietos grazesnis vaizdas?.
Atsakyti
Na, negaliu teigti, kad Safyras 4 zv. turi kokius tai ypatingus kalnelius. Yra trys tokie paprasti, tai jei nereikia mandru, tai pakaks, bet siaip paprastuciai tie kalneliai, tikrai.
O visa kita musu kompanijai patiko. Maloniai nustebino teritorija, nemaza, priziureta, daug palmiu, kitokiu augalu, smagu tikrai pasivaikscioti.
Maistas tiko, tikrai nelikom nevalge, o as pagrinde midijas kirtau biggrin.gif Siaip vakarais visad griliaus patiekalai, zuvies irgi negailejo. Na, saldumynai man visi neskanus Turkijoje, tai ju kazkaip ir nepakomentuosiu. Pliazas normalus, tiltas I jura labai net neblogas. O rugseji juros siltumas, mirkom istisai wub.gif
Na, ko nepagirciau, tai vakariniu programu, tokios saviveiklines absoliuciai, bet mums nelabai aktualu buvo smile.gif
Tiesa, rinkciausi vila, o ne viesbuti. Svara buvo nepriekaistinga, jauku, jokiu blogu kvapu (kas, sako, pasitaiko viesbutyje). Graziai apzeldinta, iseini I balkoniuka, o ten geles zydi ryskiai rozines spalvos, jura matosi(aisku, gal ne is visu vilu). Bet siaip kazkaip jaukiau, zmoniu mazai prie vilu, ramu.
Nelabai zinau, ka daugiau pasakyti, bet siaip patiko labiau nei Kemero Rose Beach Residence, ten, turbut, kokios trys palmes tebuvo visoj teritorijoj biggrin.gif
Atsakyti
O kaip atrodo Amara dolce vita nameliai? jie turi balkoniukus, kiek kambariu viename namelyje? neturiu supratimo kaip jie atrodo, mums tik pasake, akd tai nameliai, o nuotrauku nelabai randam , o ju psl jie matosi tik is virsaus 4u.gif
Atsakyti
o sakykit kaip su tom vilom, žiūrinėjau aš, bet pabijojau. kaip kaina keičiasi? ar apgyvendina tarkim, kai 2 žmonės važiuoja ir duoda visą vilą? kaip aptarnavimas ten?
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 03 04, 12:43)
O kaip atrodo Amara dolce vita nameliai? jie turi balkoniukus, kiek kambariu viename namelyje? neturiu supratimo kaip jie atrodo, mums tik pasake, akd tai nameliai, o nuotrauku nelabai randam , o ju psl jie matosi tik is virsaus 4u.gif

uzeikite i ju psl, kur yra virtualus turas ir galite net "pasivaiksciot" po namelius smile.gif
Papildyta:

uzeikite i ju psl, kur yra virtualus turas ir galite net "pasivaiksciot" po namelius smile.gif

http://www.amaraworl.../index.php?id=9 tuomet rinkites apacioje
Please click here for virtual tour... tada vilas
Atsakyti
Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2014 03 04, 12:49)
o sakykit kaip su tom vilom, žiūrinėjau aš, bet pabijojau. kaip kaina keičiasi? ar apgyvendina tarkim, kai 2 žmonės važiuoja ir duoda visą vilą? kaip aptarnavimas ten?

na amaroj tai vilu kainos kosmines, na bent jau mano pinigei
Atsakyti