Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Ot tai diskusija įsirutuliojo blink.gif

Mergaitės, jūs visos savaip teisios - kiekvienam savo ir nereikia peikti kaimyno, kad pas jį geriau ar blogiau su poreikiais, svajonėmis ir galimybėmis... 4u.gif

pirmą kartą keliavome be vaikų - į GRAND VIKING 4*, Kemeras, atokiau nuo miesto, tačiau viskas lengvai pėstute pasiekiama, klubų nemėgstame, vakarojome viešbutyje, po miestelį irgi išeidavome pamaklinėti.... mums pirmam kartui viskas tiko ir patiko. Bet su vaikais ten nėra ką veikti....

Vėliau rinkomės geresnį viešbutį (ne Turkijoje) - tiesiog iš smalsumo. Irgi viskas patiko.

Su vaikais keliaujant iš kart kartelė keliama truputį aukščiau. mirksiukas.gif

Mes ir palapinėse LT prie ežero gerai jaučiamės. thumbup.gif

Smagių visoms atostogų 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
Na,mes su šeimyna(3 vaikai) rinkomės iš daugelio pasiūlytų. Visgi 5 * mums ,o labiausiai man :-) ,nors kaina ,mūsų pasirinkto viešbučio ir kitų siūlytų,skyrėsi ne vienu tūkst.surinko daugiausia pliusų ;-) aš juk noriu pailsėt :-)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gyvačiukas: 30 kovo 2014 - 21:25
QUOTE(-Jzh- @ 2014 03 30, 13:58)
Skirtingi žmonės - skirtingi poreikiai  mirksiukas.gif  Aš kolkas irgi pati atostogaudama teikiu pirmenybę ne 5* UAI. Tačiau jei būčiau mama užsisukusi visus metus namų, vaikų, darbų priežiūroje , o vaikai būtų bent du ir dar kokie pametinukai, tai manęs niekur kitur, tik į 5* UAI, būtų įmanoma išsiųsti  4u.gif

na mes vaikų neturime, nesame sukriošę ar kokie tai užsisėdėję namisėdos... viso labao man 23, draugui 27 ir svarbiausias kriterijus buvo būtent ne mieste, bet, kad viešbutis būtų nedidelis. Ir būtinai AI, kad nereiktų sukt galvos ką ir kur šiandien valgysim ir dar skaičiuot ar galim sau tai leisti. Juk atostogauti važiuojam... O kai norisi pašėlioti tai pilan Lietuvoj vietų, net ir oras retsykiais būna tinkamas pliažintis biggrin.gif čia tikrai ne vietoj paminėjot komentarą apie užsisėdėjusias mamas 4u.gif mirksiukas.gif nes tikrai net ir jaunimo tokio yra, kurie mėgsta ramų ir pasyvų poilsį. Taigi kiekvienas renkasi pagal poreikius ir galimybes, man labai gražūs ir Delphin, Amara... Bet galimybės kol kas riboja.
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2014 03 30, 21:32)
čia tikrai ne vietoj paminėjot komentarą apie užsisėdėjusias mamas  4u.gif  mirksiukas.gif  nes tikrai net ir jaunimo tokio yra, kurie mėgsta ramų ir pasyvų poilsį.


Deja, bet procentaliai remiantis faktais ir darbine patirtim paminejau vietoj ir laiku, yra kaip yra. mirksiukas.gif Bet daugiausia renkasi visgi seimos su keliais ir daugiau vaiku. Nekalbu tusciai is oro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 30 kovo 2014 - 21:43
QUOTE(-Jzh- @ 2014 03 30, 21:42)
Deja, bet procentaliai remiantis faktais ir darbine patirtim paminejau vietoj ir laiku, yra kaip yra.  mirksiukas.gif  Bet daugiausia renkasi visgi seimos su keliais ir daugiau vaiku. Nekalbu tusciai is oro.

Tai juk "ne iš oro" tie procentai :-) juk visi žmonės skirtingi... vienam tas tinka,kitam kitka... aš ir LT mieliau renkuosi POILSĮ prie ežero,o ne prie jūros. Man vaikų nepadeda auginti niekas,tad ir aš,kaip bebūtų keista :-) noriu pailsėti- nuo puodų,bliūdų ir t.t. ir tai visai nereiška,kad aš tingiu ar pan. Taip,galbūt norisi daug ką pamatyti...bet ateis šventė ir į mano kiemą :-D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gyvačiukas: 30 kovo 2014 - 22:04
QUOTE(-Jzh- @ 2014 03 30, 21:42)
Deja, bet procentaliai remiantis faktais ir darbine patirtim paminejau vietoj ir laiku, yra kaip yra.  mirksiukas.gif  Bet daugiausia renkasi visgi seimos su keliais ir daugiau vaiku. Nekalbu tusciai is oro.

na mano nuomonė tokiu atveju būtų tokia, kad jie jau ir su finansine padėtim kita, jaunimas ne dažnai gali sau leist tokį malonumą, akip 5žv. viešbučiai su UAI 4u.gif
Atsakyti
Bet kokiu atveju gerų visiems atostogų - tokių, kokių norite mirksiukas.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 03 30, 19:30)
Geras maistas - buvau su pensininke mama ir paaugle dukra, įtiko visoms trims. Tiesa, prieš pat vakarienę prie durų būriuojasi lenkai, ir atidarius - pirmi lekia prie maisto, nėra itin malonu tuo metu ten būti, tad mes pradėjom eiti valgyti vėliau, kai alkaniausieji jau prisikrovę po penkias lėkštes sėdėdavo. Maisto nepritrūko nei karto, jis vis papildomas tiek pusryčių, tiek vakarienės metu. Mes ilsėjomės rugpjūtį - rugsėjį, tai nuolat buvo arbūzų. Dar saldėsiai bent penkių rūšių vakarienės metu - išragaudavom visų, labai skanūs, bet laaabai jau saldūs biggrin.gif  Žalumynų visad sočiai, karšto maisto irgi pasirinkimas pakankamas.
Ryte malonu valgyti prie staliukų lauke, vakare jau būdavo kiek per karšta, nuvargus per dieną, lauke vakarieniaut.

Šiaip viešbutukas mažas, paprastas, bet jaukus, neturiu jam jokių pretenzijų.


O koks pacios Alanijos ispudis? Kaip zmones? Ar grazu, tvarkinga?
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2014 03 30, 23:01)
na mano nuomonė tokiu atveju būtų tokia, kad jie jau ir su finansine padėtim kita, jaunimas ne dažnai gali sau leist tokį malonumą, akip 5žv. viešbučiai su UAI  4u.gif


Sutinku drinks_cheers.gif Su MB pradejome keliauti nuo mano 23 metu ax.gif
Pirma kelione i Kreta, Iberostar tinklo 5* uzmiescio viesbuti biggrin.gif Miestai is abieju pusiu, netoli, pravarinejome skersai-isilgai ax.gif Ir tikrai nenuobodziavome savo 5zv biggrin.gif Buvo ir diskoteka gan nebloga, ir veiksmas, gera animacija, mus buvo thumbup.gif
I Egipta, Makadi kurorta, vaziavome i dvi ekskursijas ir megavomes koralais, mus taip pat buvo thumbup.gif
Kita kelione i Marmari, mieso viesbuti, 4zv (pataupem doh.gif ), nu tik kambaris su dziakuzi, daugiau unsure.gif Papiludimys miesto raba su autobusiuku i Icmelera schmoll.gif Nors pro Marmari pravarinejome, nuvaziavome i Pamukale wub.gif
Sekantis Akka Kiris alinda, buvome taip pat i kelias ekskursijas nuvaziave, i diskoteka laive ax.gif
Veliau jau su vaikais ax.gif
Zodziu, net ir dviese keliaujant nesu pries gerus all viesbucius ax.gif Ir kaleti nekalejome, ir visais viesbuciu malonumais pasimegavome bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 03 30, 22:17)

Zodziu, net ir dviese keliaujant nesu pries gerus all viesbucius ax.gif Ir kaleti nekalejome, ir visais viesbuciu malonumais pasimegavome bigsmile.gif

drinks_cheers.gif tai va kiekvienas renkasi savaip cool.gif mes važiuojam 9 nakvynėm, tai tikrai manau laiko ir linksmybėms, ir pasižvalgymams už viešbučio užteks bigsmile.gif nors mes net nesidomėjom per daug kelionių galimybėmis, nes važiuojam grynai išsigulėt, išsiilsėt ir niekuo nesirūpint vacation1.gif vacation4.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mamytes gi kiekviena rekames pagal savo poreikius ir galimybes.
Svarbiausia, kad bendrakeleiviai sutaria cool.gif vat mums beda, mano vyras supranta ATOSTOGAS tik su AI ir butinu baru papludimyje drinks_cheers.gif o vat man patinka keliauti, nuvargti, suvalgyti arbuza papludimyje ir toliau keliauti lotuliukas.gif

Del keliones kainos ir jos kokybes g.gif na viesbuciai i kurios keliavau buna ir 3k brangesn nors tikrai nevisada verti net mano mokamos kainos blush2.gif

Ta pati Daima BIZ 5UAI su vandens parku ir mazame miestelyje ir tik 7 km nuo pacio Kemero, musu atostogu metu buvo pora kuri povestuvine kelione ten praleido ir ju kaina buvo 2,5 k didesne nei musu, paslaugas gavom tas pacias...

Gal nuo kitu metu ir as ieskosiu gero viesbuciu su gera programa vaikams, bet kol kas mano pypliai mazi net kalbeti nemoka, jiems nei time sou nereikia, nei picu restorane, o man vezimeli su mieganciu vaiku (po 6 val per diena) maloniau stumdyti mieste nei viesbucio teritorijoje, ir net nzn kodel unsure.gif

Pasaulis todel ir margas, kad visiems cia butu gera cool.gif




Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 03 31, 00:18)
o man vezimeli su mieganciu vaiku (po 6 val per diena) maloniau stumdyti mieste nei viesbucio teritorijoje, ir net nzn kodel  unsure.gif

Jei as teisingai pamenu, kur jus vaziujate, tai man rodos stumdysite ta vezimeli kaip tik ne mieste, o stipriai nuolusiame nuo miesto viesbutyje blush2.gif
Atsakyti