Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Kriiste @ 2014 03 30, 18:50)
jai nereik jokiu zvaigzduciu - sake nei turkijoje, nei egipte nei dar kur nieko nepamete, jei nores suzinot apie sali - pasigooglins lotuliukas.gif As pati va nuolat kai renkuos - bijau kad bus blogai, visad pradedu rinktis nuo 3*, bet renkuos renkuos, paskaitau atsiliepimu kad bus blogai, kad visi tik i 5* teskrenda - pasidaro nejauku ir uzsisakau tas 4-5* - paskui sazine eda - kad gal per daug man tos prabangos, butu pilnai ir tu 3* pakake, o uz skirtuma dar viena karta nuskristumem lotuliukas.gif  doh.gif  Bet nieko - kada nors ir as ismoksiu rinktis...

Na as tai zinau kokie mano poreikiai, todel pasirenku toki viesbuti, kad netektu surauktu veideliu vaikscioti, tikrai ne del to, kad kazkas vaziuoja i 5 zvaigzdes. Man normalu kad kazkam yra gerai ir miesto viesbutis 3* jei jame neplanuojama buti. Nesiruosiu peiki, bet juoka kelia kai geri 5* viesbuciai vadinami kalejimu doh.gif . Nu nekalek, yra taxi, yra autobusiukai, yra tos pacios ekskursijos. Mes su MB kol vaiku neturejom visad taip rinkomes: 2-3 dienos viesbutyje, su autobusiuku po miesta, ir trecia diena - ekskursija. Su vaikais kojos nezadame kelti is viesbucio, tai mums 3 zv. na niekaip nereik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 03 30, 17:55)
Na as tai zinau kokie mano poreikiai, todel pasirenku toki viesbuti, kad netektu surauktu veideliu vaikscioti, tikrai ne del to, kad kazkas vaziuoja i 5 zvaigzdes. Man normalu kad kazkam yra gerai ir miesto viesbutis 3* jei jame neplanuojama buti. Nesiruosiu peiki, bet juoka kelia kai geri 5* viesbuciai vadinami kalejimu doh.gif . Nu nekalek, yra taxi, yra autobusiukai, yra tos pacios ekskursijos. Mes su MB kol vaiku neturejom visad taip rinkomes: 2-3 dienos viesbutyje, su autobusiuku po miesta, ir trecia diena - ekskursija. Su vaikais kojos nezadame kelti is viesbucio, tai mums 3 zv. na niekaip nereik biggrin.gif


nevaikstau surauktu - viskas OK, blogiau butu patekus i kokia skyle netiketai lotuliukas.gif

Jo man irgi juoka kelia, kai geri 5* viesbuciai vadinami kalejimu, nieko vertais ir pan... Mes dar labai mazai atostogave, tik trecia karta sia vasara, dar LT, Latvijoje - nepatiks, susirinksi smutkes ir persikelsi kitur kur, arba jau vyksti ir ieskais kur priimtinos salygos, o sie krastai man dar labai svetimi... Noreciau pabandyt i 3*, bet vis nesiryztu, kazkaip va paskutine minute i 4*-5* isokam..., nes komentaru tik apie juos sulaukiam... Lyg i pigesnius niekas nevyksta...
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 03 30, 18:10)
..., nes komentaru tik apie juos sulaukiam... Lyg i pigesnius niekas nevyksta...

Gal tie, vykstantys į 3*, mažiau reikšmės viešbučiui teikia, todėl mažiau apie viešbučius ir klausinėja - čia tik pagal save sprendžiu. Man viešbutį išsirinkti nesunku, svarbiausia yra regionas, gamta, pliažas, jūra, galimybės kažkur nuvykti. Viešbutis - na kad nebūtų skylė ir ne laukuose, o 3 žvaigždės - tai toks optimalus variantas, kuris mums tinka.
Aišku, mano vaikai suaugę, man nereikia nei baseinų, nei animacijų, nei dar kokių ypatybių.
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 03 30, 18:47)
Na tai rinkites 5 zvaigzdes miesto viduryje mirksiukas.gif Viskas bus daug aukstesnio lygio nei jusu 3 zv bigsmile.gif Tik mazesne teritorija nei uz miesto ax.gif
Papildyta:




Mes norejom prie Kleopatros papludimio, prie kurio 5 zvaigzduciu viesbucio nera. Yra pora 4-iu, bet tie 4-iu, tai man nesiskiria nuo 3-iju. Isvis, Turkijoj tos zvaigzdutes yra briedas, matosi, kad jos neskaidriai ten dalinamos. Bet tai normalu. Kiti zmones, mokedami 600 euru uz savaite, tikisi 5 zvaigzduciu, o po to pyksta, kai pamato, kad tos 5 zvaigzdutes tik ant popieriaus biggrin.gif Tokiems norisi pasakyti: mokek 5 zvaigzduciu kaina, gausi 5 zvaigzduciu kokybe. Pvz., dabar uz 3 zvaigzdutes mokejom tiek, kiek pries 3 metus uz 5. Kur logika? Man tos Turkijos zvaigzdutes tik del vaizdo. Va jeigu kalbetumem apie kokia Italija, kita kalba butu.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 03 30, 19:13)
Gal tie, vykstantys į 3*, mažiau reikšmės viešbučiui teikia, todėl mažiau apie viešbučius ir klausinėja - čia tik pagal save sprendžiu. Man viešbutį išsirinkti nesunku, svarbiausia yra regionas, gamta, pliažas, jūra, galimybės kažkur nuvykti. Viešbutis - na kad nebūtų skylė ir ne laukuose, o 3 žvaigždės - tai toks optimalus variantas, kuris mums tinka.
Aišku, mano vaikai suaugę, man nereikia nei baseinų, nei animacijų, nei dar kokių ypatybių.

Ir jusu pasirinkimas labai supantamas drinks_cheers.gif
Gal ir mes kada isbandysime tokias atostogas, bet tikrai ne dabar, kai vaikams 5 metai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 03 30, 18:51)
Yra drinks_cheers.gif


Buvau jame 2011 m 4u.gif
Dėl jūros - taip, ji čia pat, per gatvę, paplūdimys puikus, gerai prižiūrimas, vyrukai, kurie tvarko pliažą, paslaugūs, bet neįkyrūs, jei nepageidauji dėmesio biggrin.gif
Visai arti prekybcentris Mygros, už kampo viešojo transporto stotelė. Centras kiek tolėliau, gabalas ėjimo, aišku, galima pavažiuot autobusu. Viešbutis gan pakrašty miesto, bet tikrai ne vidury plyno lauko.

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ir kaip jame maistas?
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 30, 19:16)
Mes norejom prie Kleopatros papludimio, prie kurio 5 zvaigzduciu viesbucio nera. Yra pora 4-iu, bet tie 4-iu, tai man nesiskiria nuo 3-iju. Isvis, Turkijoj tos zvaigzdutes yra briedas, matosi, kad jos neskaidriai ten dalinamos. Bet tai normalu. Kiti zmones, mokedami 600 euru uz savaite, tikisi 5 zvaigzduciu, o po to pyksta, kai pamato, kad tos 5 zvaigzdutes tik ant popieriaus biggrin.gif Tokiems norisi pasakyti: mokek 5 zvaigzduciu kaina, gausi 5 zvaigzduciu kokybe. Pvz., dabar uz 3 zvaigzdutes mokejom tiek, kiek pries 3 metus uz 5. Kur logika? Man tos Turkijos zvaigzdutes tik del vaizdo. Va jeigu kalbetumem apie kokia Italija, kita kalba butu.


Cia faktas drinks_cheers.gif
As klabu apie tikras, normalias 5 zvaigzdes, kurias garantuoja pvz. geri tinklai, tie patys Amara, Delfinai ir pan 4u.gif Ir jei rinkitis, 3 zvaigzdes mieste, ar prastos, neatitinkancios 5 zv. laukuose, sutinku, kad geriau mieste ax.gifO Italijos tam nereik - Turkija irgi pilna labai geru, ir net prabangiu viesbuciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 30 kovo 2014 - 18:43
QUOTE(Kriiste @ 2014 03 30, 19:10)
nevaikstau surauktu - viskas OK, blogiau butu patekus i kokia skyle netiketai lotuliukas.gif

Jo man irgi juoka kelia, kai geri 5* viesbuciai vadinami kalejimu, nieko vertais ir pan... Mes dar labai mazai atostogave, tik trecia karta sia vasara, dar LT, Latvijoje - nepatiks, susirinksi smutkes ir persikelsi kitur kur, arba jau vyksti ir ieskais kur priimtinos salygos, o sie krastai man dar labai svetimi... Noreciau pabandyt i 3*, bet vis nesiryztu, kazkaip va paskutine minute i 4*-5* isokam..., nes komentaru tik apie juos sulaukiam... Lyg i pigesnius niekas nevyksta...

Jus galvojate, kad Turkijoje 5 zvaigzduciu stampas garantuoja, kad nepateksite i skyle? Laaabai klystate smile.gif Pavartykite trip advisor laisvalaikiu...
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 03 30, 18:13)
Gal tie, vykstantys į 3*, mažiau reikšmės viešbučiui teikia, todėl mažiau apie viešbučius ir klausinėja - čia tik pagal save sprendžiu. Man viešbutį išsirinkti nesunku, svarbiausia yra regionas, gamta, pliažas, jūra, galimybės kažkur nuvykti. Viešbutis - na kad nebūtų skylė ir ne laukuose, o 3 žvaigždės - tai toks optimalus variantas, kuris mums tinka.
Aišku, mano vaikai suaugę, man nereikia nei baseinų, nei animacijų, nei dar kokių ypatybių.


nu va, man vaikai dar nesuauge, tad man svarbu maistas, uzimtumas jiems - daugiau jokios prabangos nereikia, tik elementarios tvarkos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 30, 19:21)
Jus galvojate, kad Turkijoje 5 zvaigzduciu stampas garantuoja, kad nepateksite i skyle? Laaabai klystate smile.gif Pavartykite trip advisor laisvalaikiu...

zvaigzdes ne, bet kaina daugmaz garantuoja mirksiukas.gif Geras pvz., tarkime, Drita ta pati, ir Amara dolce vita. Kaina kiek skiraisi? Trigubai gal, o zvaigzdes tai 5 biggrin.gif Ir cia juk nepriejus prie brangiausiu viesbuciu ax.gif Ten kaina skirsis ir 6 kartus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 30 kovo 2014 - 18:29
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 30, 18:21)
Jus galvojate, kad Turkijoje 5 zvaigzduciu stampas garantuoja, kad nepateksite i skyle? Laaabai klystate smile.gif Pavartykite trip advisor laisvalaikiu...


nea, negalvoju - todel pati ir nesirinkau, agente patare... Bet ji is tu, kuri atostogauja 4-5*, ir jos poreikiai tokie... apie 3* negalejo nieko patarti, nieko rekomenduoti - pati nebuvus, ar tik lankiusis prabegom... pati skaite zmoniu atsiliepimus - kur pilna galima rasti labai priestaringu nuomoniu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 30, 18:18)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Ir kaip jame maistas?

Geras maistas - buvau su pensininke mama ir paaugle dukra, įtiko visoms trims. Tiesa, prieš pat vakarienę prie durų būriuojasi lenkai, ir atidarius - pirmi lekia prie maisto, nėra itin malonu tuo metu ten būti, tad mes pradėjom eiti valgyti vėliau, kai alkaniausieji jau prisikrovę po penkias lėkštes sėdėdavo. Maisto nepritrūko nei karto, jis vis papildomas tiek pusryčių, tiek vakarienės metu. Mes ilsėjomės rugpjūtį - rugsėjį, tai nuolat buvo arbūzų. Dar saldėsiai bent penkių rūšių vakarienės metu - išragaudavom visų, labai skanūs, bet laaabai jau saldūs biggrin.gif Žalumynų visad sočiai, karšto maisto irgi pasirinkimas pakankamas.
Ryte malonu valgyti prie staliukų lauke, vakare jau būdavo kiek per karšta, nuvargus per dieną, lauke vakarieniaut.

Šiaip viešbutukas mažas, paprastas, bet jaukus, neturiu jam jokių pretenzijų.
Atsakyti