Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Cobre @ 2014 03 30, 16:22)
ne visiems tai prioritetas, o kai kam net nepageidajams dalykas biggrin.gif nekenciu smelio, brrrrr.

Del skonio nesigincijama, bet jus su tokiu poziuriu tikrai priklausote mazumai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 30, 15:29)
Del skonio nesigincijama, bet jus su tokiu poziuriu tikrai priklausote mazumai smile.gif

Turint omenyje, kiek zmoniu vyksta ramiausiai i viesbucius, kurie stovi ne prie smelio papludymiu, matyt, kad vistik daugumos prioritetu pirmose vietose irgi ne smelis figuruoja. Lai kas kur nori, ten ir vyksta, kas kaip nori, tas taip ir atostogauja. Jus klausiate, kiek tokiu, kurie renkasi miesto viesbucius ir ruosiasi keliauti, nesedeti viesbutyje. Mes keliausim, nuomosimes masina visam laikui. Bet miesto viesbutis mums butu visai ne i tema. Labai jau skirtingi tie poreikia ir norai pas visus, ant vieno kurpaliaus niekaip visu nesumausi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 30 kovo 2014 - 15:47
QUOTE(Cobre @ 2014 03 30, 16:46)
Turint omenyje, kiek zmoniu vyksta ramiausiai i viesbucius, kurie stovi ne prie smelio papludymiu, matyt, kad vistik daugumos prioritetu pirmose vietose irgi ne smelis figuruoja. 

Jeigu butu taip, kaip sakote, tai visokiose svajoniu papludimius vaizduojanciose atostogu reklamose butu vaizduojamas ne baltas smeliukas, o akmenys. Reklamos ir apeliuoja daugumos i svajone, ideala. O del tas, kad daug zmoniu vyksta i zvyro tipo papludimius, nieko neparodo. Tam gali buti daug ivairiu priezasciu. Manot, tom paciom salygom ir kaina davus jiems Maldyvu papludimi ji iskeistu i Kemero zvyra?
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 30, 16:26)
Jeigu butu taip, kaip sakote, tai visokiose svajoniu papludimius vaizduojanciose atostogu reklamose butu vaizduojamas ne baltas smeliukas, o akmenys. Reklamos ir apeliuoja daugumos i svajone, ideala. O del tas, kad daug zmoniu vyksta i zvyro tipo papludimius, nieko neparodo. Tam gali buti daug ivairiu priezasciu. Manot, tom paciom salygom ir kaina davus jiems Maldyvu papludimi ji iskeistu i Kemero zvyra?

Man rodos, kad sioje temoje kalbam konkreciai apie Turkija.
Atsakyti
Man, asmeniskai, tai tik 5 * ir viskas iskaiciuota biggrin.gif blush2.gif jei jau pabegi nuo visko, tai pabegti taip, kad prisiminti biggrin.gif ir nereiktu sukti galvos del nieko, o dar ypac, kai taupai, svajoji - tai jau i 3* manes nenuveztu pirmam kartui biggrin.gif veliau taip, gali ir poilsine, ir pazintine ziureti
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 03 30, 17:50)
Man, asmeniskai, tai tik 5 * ir viskas iskaiciuota biggrin.gif  blush2.gif jei jau pabegi nuo visko, tai pabegti taip, kad prisiminti biggrin.gif ir nereiktu sukti galvos del nieko, o dar ypac, kai taupai, svajoji - tai jau i 3* manes nenuveztu pirmam kartui biggrin.gif veliau taip, gali ir poilsine, ir pazintine ziureti


Kiekvienam savo smile.gif As asmeniskai priklausau tai kategorijai zmoniu, kurie 5* viskas iskaiciuota pasilieka pensijai. Bet tai tik mano pasirinkimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 30, 16:55)
Kiekvienam savo smile.gif As asmeniskai priklausau tai kategorijai zmoniu, kurie 5* viskas iskaiciuota pasilieka pensijai. Bet tai tik mano pasirinkimas smile.gif


o as va is tos kategorijos - kad is gyvenimo reikia imti cia ir dabar viska, ka tik gali, nes pensijos gali ir nesulaukti arba tada rupes kiti dalykai - tokie kaip ka vakarienei suvalgyti, kad nakti uzmigt butu galima...

Ir kuri dabar teisi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 03 30, 18:03)
o as va is tos kategorijos - kad is gyvenimo reikia imti cia ir dabar viska, ka tik gali, nes pensijos gali ir nesulaukti arba tada rupes kiti dalykai - tokie kaip ka vakarienei suvalgyti, kad nakti uzmigt butu galima...

Ir kuri dabar teisi? g.gif


Jus mane pernelyg tiesiogiai supratote. Nei as pensijos lauksiu, nei ka, tiesiog norejau pasakyti, kad 5 zvaigzduciu all inclusive vidury lauku man pernelyg nuobodu.

Teisios abi 000189.gif
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 30, 17:23)
Jus mane pernelyg tiesiogiai supratote. Nei as pensijos lauksiu, nei ka, tiesiog norejau pasakyti, kad 5 zvaigzduciu all inclusive vidury lauku man pernelyg nuobodu.

Teisios abi  000189.gif


tai va, jums pernelyg nuobodu - kitam tai didziulis pliusas... Pazystamu rate turiu merginu - kurioms net 1 kambario bute auginti antroka vaika ir buti tik namu seimininke nera nuobuodu - visas tikslas sulaukt vaiko atostogu ir isvykt i kaima pas tevus... Ir super jei jai to pakanka, vadinas kieeeeek sutaupo lotuliukas.gif thumbup.gif Juk laimingas ne tas kuris daug turi, ar daug nori - o tas kuriam uztenka to, ka turi ar to, ka gali... Va jei zmones verciasi per galva, kad atostogas turetu tokias, kokiu noretu kiti (turiu ir tokiu pazystamu) - cia jau problema...
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 30, 18:23)
Jus mane pernelyg tiesiogiai supratote. Nei as pensijos lauksiu, nei ka, tiesiog norejau pasakyti, kad 5 zvaigzduciu all inclusive vidury lauku man pernelyg nuobodu.

Teisios abi  000189.gif

Na tai rinkites 5 zvaigzdes miesto viduryje mirksiukas.gif Viskas bus daug aukstesnio lygio nei jusu 3 zv bigsmile.gif Tik mazesne teritorija nei uz miesto ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2014 03 30, 18:39)
tai va, jums pernelyg nuobodu - kitam tai didziulis pliusas... Pazystamu rate turiu  merginu - kurioms net 1 kambario bute auginti antroka vaika ir buti tik namu seimininke nera nuobuodu - visas tikslas sulaukt vaiko atostogu ir isvykt i kaima pas tevus... Ir super jei jai to pakanka, vadinas kieeeeek sutaupo lotuliukas.gif  thumbup.gif  Juk laimingas ne tas kuris daug turi, ar daug nori - o tas kuriam uztenka to, ka turi ar to, ka gali... Va jei zmones verciasi per galva, kad atostogas turetu tokias, kokiu noretu kiti (turiu ir tokiu pazystamu) - cia jau problema...

O kur paralele tarp 3zv viesbucio mieste ir 5 zv. viesbucio uz miesto? Jei tau pakanka nuobodaus 5 zv viesbucio uz miesto, tai kaip tai mamai kuri svajoja pas tevus isvykti i kaima lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 30 kovo 2014 - 17:50
QUOTE(pukepuke @ 2014 03 30, 17:47)

O kur paralele tarp 3zv viesbucui viduryje ir 5 zv. viesbucio uz miesto? Jei tau pakanka nuobodziu 5 zv uz miesto, tai kaip tai mamai kuri svajoja pas tevus isvykti i kaima lotuliukas.gif


jai nereik jokiu zvaigzduciu - sake nei turkijoje, nei egipte nei dar kur nieko nepamete, jei nores suzinot apie sali - pasigooglins lotuliukas.gif As pati va nuolat kai renkuos - bijau kad bus blogai, visad pradedu rinktis nuo 3*, bet renkuos renkuos, paskaitau atsiliepimu kad bus blogai, kad visi tik i 5* teskrenda - pasidaro nejauku ir uzsisakau tas 4-5* - paskui sazine eda - kad gal per daug man tos prabangos, butu pilnai ir tu 3* pakake, o uz skirtuma dar viena karta nuskristumem lotuliukas.gif doh.gif Bet nieko - kada nors ir as ismoksiu rinktis...
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 30, 12:39)
Bet kai pasiziuri i ta sarasiuka keliaujanciu, tai visos vaziuoja i visokius resortus toli nuo miesto. Ar yra tarp musu aktyvesniu atostogautoju, planuojanciu apsistoti mieste ir daug keliauti?

Yra drinks_cheers.gif
Visad apsistojam 3* viešbučiuose, kartą tik buvo 4* už laabai jau gerą kainą, ir visad imam tik HB, nes beveik visą dieną praleidžiam kur nors ne viešbučio teritorijoj ar netoli.
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 30, 13:53)
Mes apsistosim Celine Kleopatra Hotel (3 zvaigzduciu). Svarbiausi kriterijai buvo, kad salia butu grazus smeletas papludimys, kad viesbutis nebutu vidury lauku ir kad butu galima pesciom nueiti i restoranus ir parduotuves.

Buvau jame 2011 m 4u.gif
Dėl jūros - taip, ji čia pat, per gatvę, paplūdimys puikus, gerai prižiūrimas, vyrukai, kurie tvarko pliažą, paslaugūs, bet neįkyrūs, jei nepageidauji dėmesio biggrin.gif
Visai arti prekybcentris Mygros, už kampo viešojo transporto stotelė. Centras kiek tolėliau, gabalas ėjimo, aišku, galima pavažiuot autobusu. Viešbutis gan pakrašty miesto, bet tikrai ne vidury plyno lauko.
Atsakyti