Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Agnikiii @ 2014 03 30, 12:55)
na gali sutapti laikas ir viešbutis, todėl galima susirasti kompaniją dar būnant LT. na bent mano suvokimu čia  biggrin.gif

taip, labai kas cia puola tu kompaniju ieskotis biggrin.gif Idomu, kiek tukstanciu 'susikompanino' biggrin.gif Jeigu tikrai reiktu tos kompanijos, tai Turkijoj ant gatves lietuviu pilna. Nemanau, kad lietuviai tokie zmones, kurie uzsienyje pamate kita nepazistama lietuvi puls i glebi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 30, 12:15)
taip, labai kas cia puola tu kompaniju ieskotis biggrin.gif Idomu, kiek tukstanciu 'susikompanino' biggrin.gif Jeigu tikrai reiktu tos kompanijos, tai Turkijoj ant gatves lietuviu pilna. Nemanau, kad lietuviai tokie zmones, kurie uzsienyje pamate kita nepazistama lietuvi puls i glebi  tongue.gif

tai čia tik aš taip pagalvojau biggrin.gif pati nesiregistruoju, reik čia visiems žinot kada ir kur važiuosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Bet kai pasiziuri i ta sarasiuka keliaujanciu, tai visos vaziuoja i visokius resortus toli nuo miesto. Ar yra tarp musu aktyvesniu atostogautoju, planuojanciu apsistoti mieste ir daug keliauti?
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 30, 13:39)
Bet kai pasiziuri i ta sarasiuka keliaujanciu, tai visos vaziuoja i visokius resortus toli nuo miesto. Ar yra tarp musu aktyvesniu atostogautoju, planuojanciu apsistoti mieste ir daug keliauti?


laba, mes renkames viešbuti mieste. Jau buvom apsisprendę pirkti Golden Lotus, bet sudvejojau del kainos...Svarstau gal L'ancore bet kolkas taip pat kaina labai nezymiai skiriasi, nors agentes sako kad vietu lektuve tom dienom jau tik kelios tai va ir nezinau smile.gif Ar labai daug keliausime, nezinau, bet vien viesbuti buti tikrai neplanuojam 4u.gif Kur apsistosite Jus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurpod @ 2014 03 30, 14:43)
laba, mes renkames viešbuti mieste. Jau buvom apsisprendę pirkti Golden Lotus, bet sudvejojau del kainos...Svarstau gal L'ancore bet kolkas taip pat kaina labai nezymiai skiriasi, nors agentes sako kad vietu lektuve tom dienom jau tik kelios tai va ir nezinau smile.gif Ar labai daug keliausime, nezinau, bet vien viesbuti buti tikrai neplanuojam 4u.gif Kur apsistosite Jus? smile.gif


Mes apsistosim Celine Kleopatra Hotel (3 zvaigzduciu). Svarbiausi kriterijai buvo, kad salia butu grazus smeletas papludimys, kad viesbutis nebutu vidury lauku ir kad butu galima pesciom nueiti i restoranus ir parduotuves. Viesbuty planuojam beveik nebuti. O del maisto, mums zymiai idomiau kiekviena karta valgyti skirtingame restorane mieste, negu to pacio viesbucio koridoriaus restoranuose.

Praeitakart vaziavom i Sea world Resort and spa 5 zvaigzduciu, tai pasimokem visam gyvenimui. Vos neisprotejom nuo to 5 zvaigzduciu kalejimo.
Atsakyti
Skirtingi žmonės - skirtingi poreikiai mirksiukas.gif Aš kolkas irgi pati atostogaudama teikiu pirmenybę ne 5* UAI. Tačiau jei būčiau mama užsisukusi visus metus namų, vaikų, darbų priežiūroje , o vaikai būtų bent du ir dar kokie pametinukai, tai manęs niekur kitur, tik į 5* UAI, būtų įmanoma išsiųsti 4u.gif
Atsakyti
O jus pastebejote, kad tuose resortuose uz miesto beveik niekada nebuna smelio papludimio?
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 29, 20:38)
Kuo skiriasi 2 ir 3 dienu ekskursija i Kapadokija? Kuri vertingesne? Ar si kelione labai varginanti? Ar ju autobusai buna su kondicionieriumi? Ar kapadokija verta demesio tiek, kad ryztis siai kelionei per liepos menesio karscius?


Kaina tai skiriasi 5-10$, o siaip tiesiog daugiau aplankoma vietu, gal laiko atzvilgiu laisviau viskas vyksta, nors gal dar ir kokiu fabriku ikisa, nes musu tai niekur neveze ( i jokias parduotuves, fabrikus).
Is viesbucio isvaziavom apie 3 val nakties (mus tiesiai is klubo pasieme rolleyes.gif ),tai iki 12 val ir vietoje buvome, sekmingai pramiegojau visa kelione, tai net nezinau ar kur stojo, aj atsimenu kazkokia degaline ar parduotuvele, kur vyro prasiau kolos paimti blush2.gif
Autobusai normalus su kondicionieriais 4u.gif
Kadangi as suprantu tik toki poilsi, tai keliauciau ir liepa, nes mane vargina gulejimas papludimyje ar prie baseino.
Siaip kogero rizikuociau 3 dienom, kad ir kaip gaila laiko, nors reiktu pasiaiskinti, ka papildomai gauni, ar neissidelioje tie patys objektai, tik isvykimo laikas pvz yra kitas g.gif

Atgal grizom apie 20 val, papusryciavom 7 val, tada dar kelias vietas aplankem ir apie pietus isvaziavo, puse keliones pramiegojau (patinka man miegoti, nes kapadokijoje sventem ta nakti- nemiegojom, tai labai saldus miegelis buvo)

Siaip labai rekomenduoju oro balionu pakilti (kaina pikta) bet tikrai verta wub.gif as vien del jo ten grisiu, ne siemet, bet grisiu cool.gif

QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 30, 13:39)
Bet kai pasiziuri i ta sarasiuka keliaujanciu, tai visos vaziuoja i visokius resortus toli nuo miesto. Ar yra tarp musu aktyvesniu atostogautoju, planuojanciu apsistoti mieste ir daug keliauti?


As as keliauju i pigius viesbucius lotuliukas.gif vat siemet liepa isvis i studio tipo varau, be maitinimo su virtuvele Alanijos centre, bandysiu pakeliauti, jei nebus dideliu neramumu toje puseje cool.gif

Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 30, 12:17)
Man tik siaip idomu, kam tos registracijos? Kad pasigirti, kad vaziuoji? Nelabai suprantu tolko smile.gif


gal būsiu nepopuliari su savo komentaru, bet -
1. iš minėto sąrašo matau, kuri anksčiau manęs pabuvos mano pasirinktame viešbytyje - galėsiu pakamantinėti apie visokius niuansus ...
2. o kodėl nesusikooperatvus į kompaniją? Pvz. pernai smagiai praleidau laiką Rode su viena iš forumiečių. Net bendrų pažįstamų atradome.
nematau tame nieko blogo..... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 30, 13:15)
taip, labai kas cia puola tu kompaniju ieskotis biggrin.gif Idomu, kiek tukstanciu 'susikompanino' biggrin.gif Jeigu tikrai reiktu tos kompanijos, tai Turkijoj ant gatves lietuviu pilna. Nemanau, kad lietuviai tokie zmones, kurie uzsienyje pamate kita nepazistama lietuvi puls i glebi  tongue.gif

Mes viesbutyje pernai buvom sutike lietuvius. Tai tikrai smagu buvo pabendrauti, neikyriai, bet susitike papludimyje ar restorane pakalbedavom. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 30, 14:15)
O jus pastebejote, kad tuose resortuose uz miesto beveik niekada nebuna smelio papludimio?

ne visiems tai prioritetas, o kai kam net nepageidajams dalykas biggrin.gif nekenciu smelio, brrrrr.
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2014 03 30, 14:58)
Skirtingi žmonės - skirtingi poreikiai  mirksiukas.gif  Aš kolkas irgi pati atostogaudama teikiu pirmenybę ne 5* UAI. Tačiau jei būčiau mama užsisukusi visus metus namų, vaikų, darbų priežiūroje , o vaikai būtų bent du ir dar kokie pametinukai, tai manęs niekur kitur, tik į 5* UAI, būtų įmanoma išsiųsti  4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 30, 15:15)
O jus pastebejote, kad tuose resortuose uz miesto beveik niekada nebuna smelio papludimio?

Simtas metu tas smelis man nereikalingas lotuliukas.gif
Nesuprantu, kodel visad taip bandote "sudirbti" tuos lauku resortus biggrin.gif . Nu gi nepatinka - nevaziuojat, manes pvz niekas i tas 3* nenuvrytu lotuliukas.gif
Atsakyti