Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Na ka... Jau viena koja balandzio menesy, po truputi turetu pradeti plaukti grizusiu apzvalgos biggrin.gif Idomu, kuri forumiete atostogaus artimiausia data? Mums tai dar 3 menesius laukti...
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 29, 17:49)
Na ka... Jau viena koja balandzio menesy, po truputi turetu pradeti plaukti grizusiu apzvalgos  biggrin.gif  Idomu, kuri forumiete atostogaus artimiausia data? Mums tai dar 3 menesius laukti...


As i Kemera 04.20 vyksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kendde @ 2014 03 29, 19:00)
As i Kemera 04.20 vyksiu  smile.gif

O biggrin.gif Per mano gimtadieni 4u.gif I kokias ekskursijas planuojat traukt? Ar siaip ka pamatyt?
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 29, 19:49)
Na ka... Jau viena koja balandzio menesy, po truputi turetu pradeti plaukti grizusiu apzvalgos  biggrin.gif  Idomu, kuri forumiete atostogaus artimiausia data? Mums tai dar 3 menesius laukti...

balandzio 22 amara smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 03 29, 20:00)
balandzio 22 amara smile.gif

Jusu marine? Parasykite butinai kaip patiko 4u.gif Mums jau irgi ne taip ir toli, geguzes 14 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 29, 18:51)
biggrin.gif  Per mano gimtadieni  4u.gif  I kokias ekskursijas planuojat traukt? Ar siaip ka pamatyt?


Mano ir pacios gimtadienis bus katik praejes smile.gif Na, tikrai planuojam imti demre myra kekovą, o daugiau jau ten vietoj spresim, bus matyti smile.gif Norisi ir pamatyti kazka, ir pailseti po apylinkes dairantis, ir paselti biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Kuo skiriasi 2 ir 3 dienu ekskursija i Kapadokija? Kuri vertingesne? Ar si kelione labai varginanti? Ar ju autobusai buna su kondicionieriumi? Ar kapadokija verta demesio tiek, kad ryztis siai kelionei per liepos menesio karscius?
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 03 29, 21:23)
Jusu marine? Parasykite butinai kaip patiko 4u.gif Mums jau irgi ne taip ir toli, geguzes 14 smile.gif

dolce viton mes keliaujam blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Atzalele @ 2014 03 28, 22:19)
Turiu klausimeli buvusiems Goynuk kanjone - ar imanoma ten pabuti/nukeliauti/kazka pamatyti su mazais vaikais? Ziuriu nuo musu viesbucio net 6 km nera, vaizdai ispudingi, bet va nerandu info ar yra kazkokiu prieinamu vietu su vaikais. Busiu dekinga uz atsakymsu.

paziurekit kelis puslapius atgal, ten buvau imetusi nuorodas i ziulytes ir aidlukos fotoreportazus. ziulyte buvo su mazais vaikais, aidluka irgi neplauke. tai ir paziurekit, ar jums uzteks to, ka jos pamate. abi sako, kad buvo verta pamatyti ir tiek
Atsakyti
Keliaujantys į Turkiją 2014 m. registruojasi čia :

http://www.supermama...?...64512&st=12

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2014 03 30, 12:09)
Keliaujantys į Turkiją 2014 m. registruojasi čia :

http://www.supermama...?...64512&st=12

4u.gif


Man tik siaip idomu, kam tos registracijos? Kad pasigirti, kad vaziuoji? Nelabai suprantu tolko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 30, 11:17)
Man tik siaip idomu, kam tos registracijos? Kad pasigirti, kad vaziuoji? Nelabai suprantu tolko smile.gif

na gali sutapti laikas ir viešbutis, todėl galima susirasti kompaniją dar būnant LT. na bent mano suvokimu čia biggrin.gif
Atsakyti