Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Nuostabūs paplūdimiai, debesų netemdoma saulė, žydra šilta jūra, kalnuotas kraštovaizdis, antikinės architektūros palikimas, svetingi ir draugiški žmonės, medumi varvantys saldumynai... Galima būtų dar tęsti ir tęsti. Tačiau svarbiausia, kad Turkija – nepakartojamų atostogų šalis dėl puikiai suderinto rytietiško šalies kolorito ir nepriekaištingo vakarietiško aptarnavimo. Tad nenuostabu, kad šiltą Turkijos pajūrį mėgsta turistai iš viso pasaulio, žinoma ir iš Lietuvos. Turkija jau eilę metų išlieka populiariausia atostogų kryptimi. Itin didelis viešbučių pasirinkimas, platus kainų spektras, nuostabus klimatas ir kokybiškas nuoširdus aptarnavimas – visa tai Turkija, į kurią vis norisi sugrįžti.

PAMUKALĖ
user posted image
KAPADOKIJA
user posted image
DEMRE MYRA KELOVA
user posted image
Baigėsi dar viena temutė, tad atidarau naują.
Kviečiu visus dalintis įspūdžiais, patirtimi ir patarimais. mirksiukas.gif
Gražių, įspūdingų, nepamirštamų kelionių ir atostogų. 4u.gif
Papildyta:
Ankstesnė tema.
http://www.supermama...?...959072&st=0
Atsakyti
Ačiū už naują temutę 4u.gif Labai gražu, vaizdai nuostabus, atrodo jau viena koja ten.. wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ankstesnėje temoje merginos klausinėjo apie ekskursijas. Mūsų šeima laikosi tokios taisyklės - pirmam kartui sunkiausia (ilgiausia) ekskursija... ax.gif kitais kartais bus lengviau (laiko liks daugiau).... pigiau... biggrin.gif
Na, neprimetu savo nuomonės... unsure.gif

Imame po 2-3 ekskursijas per savaitę. Tiktų ir 2.
Kitas dienas būnu driežiukas prie baseino ar jūros lotuliukas.gif
Atsakyti
Kainos pas vietinius tikrai geresnes nei per agenturas ,juolab ,kad ju ten labai daug.Veikti tikrai yra kas ,galima savarankiskai i Dalamato olas nueiti ,kur naturaliai susidare stalagmitai .Autobusu i Pili ant kalno pakilti ,kaina berots buvo 2 lyros zmogui .Akva parkas man nelabai patiko ,papludimys juk nuostabus salia .Siulyciau rinktis zaliaji kanjona ,vietiniai turkai ir pafilmuoja ,galima nusipirkti keliese diskeli .Dipu safaris geras dalykas ,i kalnus veza .Na tos didziosios keliones tikrai puikios ,bet uzima tikrai daug laiko turetumet paplanuoti ka norit pamatyti ir nuveikti 4u.gif
Pavalgyti tikrai yra kur nueiti ir kainos labai prieinamos ,sulciu bareliai ant kiekvieno kampelio ,uoste yra nuostabus zuvies restoranas prie pat pilies .Vakare ten superine atmosfera mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 02, 17:08)
Kurie blogi, kurie geri? Kolkas girdejau tik apie viena akvaparka, kuriuo visi skundziasi, tas isblukes, pasenes... Kokiu yra dar?


Buvau tik Marmario akvaparke. Tai nieko konkretaus pasakyti negaliu, nes tik lankstinuke maciau 4u.gif

QUOTE(Erdinga @ 2014 03 02, 17:26)
Kaip smagu, kad taip geranoriškai dalinatės savo patirtimi ir įspūdžiais
Jau negaliu sulaukti kelionės, nors ji eveik už pusmečio
Tuo pačiu dar su vienu klausimu, ar verta Turkijoje (gyvensime kaimelyje netoli Alanijos) nuomotis mašiną ir keliauti patiems apsidairyti? smile.gif Girdėjau turkai gan karštakošiškai vairuoja, tai turbūt nekokia mintis?


aj negi gaila mirksiukas.gif man tik duok apie Turkija sneket, visa nakti pasakociau wub.gif
O pirma karta kai skridau visai zalia, nieko nezinojau ir viskas buvo super thumbup.gif
man irgi kelioniu laukt- vienos iki liepos, kitos iki spalio blink.gif o jau dabar pakuociausi daiktus ir 5:50 ryt su mielu noru kilciau i TR cool.gif

Dazniausiai sako tie, kurie nera vairave Turkijoje arba isvis is viesbucio nosies neiskise lotuliukas.gif Normalus ten eismas kaip ir visuose pietuose, taip jie mygsta garsinius signalus, bet siaip jokios tragedijos. Kemero puse maisem permaisem nuomotu auto, jokiu avariju jokiu incidentu. Kura pilti apsimoka atsiskaitant kortele. Norint issinuomuoti auto reikia tureti vairutojo pazymejima (ta kortele tik tinka,senos teises netinka) ir kreditine kortele.

QUOTE(inrinke @ 2014 03 02, 18:49)
Mes Kemere būsim. wub.gif Labai norėčiau į Kapadokiją, bet vyksim su vaikučiais ir nežinau, ar man vienai norėsis ten vykti, ar dar atidėti ateičiai.


Su mumis keliavo 5 metu mergyte, tai geriausiai is viso autobuso jautesi, dainavo ir cipsus kirto thumbup.gif jei vaiko nepykina vaziuojant, jiems tos keliones nieko blogo, aisku maniskiai kai vienas 2 metuku kitam tik metukai bus, tai dar mazi tokiom kelionem, bet siaip butinai grisim ten ir su vaikais wub.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Gal kuri buvot Saphiro 4 zv.viesbuti? Idomu atsiliepimai ax.gif
Atsakyti
kažkas klausė apie kelionę į kapadokiją su vaikais. kaip čia ir aršė viena mergina-viskas priklauso, kaip vaikai pakels kelionę.
O pačioje kapadokijoje-labai smagu po visus urvus palandžioti. Bet mano patirtis kitokia, mes ten esam buvę su vaikais , kai jiem buvo 4 ir daugiau (kas met) be jokių ekskursijų-mūsų keionės tikslas buvo Kapadokija-ten būdavom apie 2 sav. Tiesiog ten svečiuodavomės. tai su vaikais pasibastyti ten buvo kur ir jie mielai laipiodavo, bet mes savo bastynosi laiko buvom patys sau šeimininkai-nepriklausomi nuo grupės ir pan. Aš kai matydavau, kaip turistus ten "ant greičio" tampo, tai pagalvodavau, kad taip nenorėčiau (bepigu buvo taip galvot, kai ten apsitojęs esi tongue.gif ).
Atsakyti
kokie nuostabus vaizdai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, lengvas nerimas del visu tu ivykiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 03 03, 11:52)
Sveikos, lengvas nerimas del visu tu ivykiu doh.gif



O kas gali buti Turkijoje del tu visu ivykiu? biggrin.gif jeigu nuomone issake tai jau jus kariniu veiksmu laukiat ten ar kaip? biggrin.gif
Atsakyti
Tiesiog biggrin.gif neramu
Atsakyti
smile.gif Šypsenėlė (:+2014 03 03, 12:00-->
QUOTE(smile.gif Šypsenėlė (: @ 2014 03 03, 12:00)
Sveikutes 4u.gif Gal kuri buvot Saphiro 4 zv.viesbuti? Idomu atsiliepimai ax.gif




Ir man įdomu g.gif
Atsakyti