Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Monmorensi @ 2014 03 02, 00:01)
ai, vis tiek palaikysim  biggrin.gif aš visus palaikiau (nors kai kuriais ir netikėjau  blush2.gif )

zinoma palaikysim. As jausiuos kaip per savo vaiko varzybas. Nesuklysk, tik nesuklysk, viska teisingai padaryk biggrin.gif Ir kumscius laikai,kad viskas gerai pavyktu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2014 03 02, 01:05)
man buvo atvejų kai nepalaikiau blush2.gif na, negaliu palaikyt, jei pati ta daina visiškai netikiu biggrin.gif

Aš tikėjau tik Lt united, kad būtent kažką daugiau gali pasiekt biggrin.gif O daugiau, tai tik vildavausi, kad atlikėjai į finalą patektų, bet visada palaikydavau, nesvarbu, kad netikėjau blush2.gif Aš tiesiog negaliu nepalaikyt Lietuvos atstovų kad ir kur jie dalyvautų. Juk vistiek savi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 03 02, 00:06)
Tai kad pati Mia per viena laida sake, kad siaubingai jaudinasi. Nezinom, kaip ten butu.

stebint atranka, tai Mia labai puikiai su jauduliu tvarkesi.

Dideliu vilciu i auksta vieta neturiu, tiesa sakant.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noya: 02 kovo 2014 - 00:10
QUOTE(Alaska @ 2014 03 01, 23:36)
Kada, kur sakė? bigsmile.gif
QUOTE(Ingėnas @ 2014 03 01, 23:40)
Negirdėjau  blush2.gif  Nors šiandien medijos dar nebeveik neskaičiau, nespėjau.

"...Prieš savaitę ji parodė dainai sukurtą šokį, kuriame dalyvauja ir choreografas Šarūnas Kirdeikis. Jei laimėtų, Vilija Kopenhagos scenoje norėtų matyti ir jį: „Bet tikriausiai kviesčiausi ir daugiau žmonių.”
Žmonių, tai aš suprantu, kad vyrukų nešpietnų kokių biggrin.gif
http://www.lrytas.lt...tm#.UxJZLs7UTwM
Atsakyti
Labai gaila kad laimejo ne Mia, ji mums daug labiau patiko, na bet visa seima balsuosim uz Lietuva per konkursa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2014 03 02, 00:08)
Aš tikėjau tik Lt united, kad būtent kažką daugiau gali pasiekt biggrin.gif O daugiau, tai tik vildavausi, kad atlikėjai į finalą patektų, bet visada palaikydavau, nesvarbu, kad netikėjau blush2.gif Aš tiesiog negaliu nepalaikyt Lietuvos atstovų kad ir kur jie dalyvautų. Juk vistiek savi blush2.gif

nee, ne apie tokį tikėjimą kalbu biggrin.gif ta prasme kai pasirodymas man katastrofiškai nepatiko ir atrodė gailiai (tai dar savas), tai niekaip negalėjau tikėtis, kad kitos šalis balsuos blush2.gif tai palaikyt tokiu atveju sunkiai gaunas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2014 03 02, 01:10)
"...Prieš savaitę ji parodė dainai sukurtą šokį, kuriame dalyvauja ir choreografas Šarūnas Kirdeikis. Jei laimėtų, Vilija Kopenhagos scenoje norėtų matyti ir jį: „Bet tikriausiai kviesčiausi ir daugiau žmonių.”
Žmonių, tai aš suprantu, kad vyrukų nešpietnų kokių  biggrin.gif
http://www.lrytas.lt...tm#.UxJZLs7UTwM

Vyrukai yra gerai biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti


QUOTE(blackkiss @ 2014 03 02, 00:03)
bet Vilkos pasorodyme daugiau draivo smile.gif o tai - didelis pliusas smile.gif


Taaaip drinks_cheers.gif

O aš dabar jau nebepergyvenu dėl didžiosios EV. Labai tikėjau (na ir tikiu) ta daina ir norėjau, kad ją Europa išgirstų. O kaip jau Europai ji pasirodys, tai jau loterija. Aš jaučiuosi labai patenkinta dėl šiumetinio pasirinkimo.
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2014 03 02, 01:06)
įtariu ilgam Sebalteris nuguls mano MP3-ioškėj  thumbup.gif  wub.gif

Nu faini berniokai, faini biggrin.gif Kaip laiku rezervavaisi laugh.gif
Kažkaip nespėjau nužiūrėt kitų.

QUOTE(Noya @ 2014 03 02, 01:08)
stebint atranka, tai Mia labai puikiai  su jauduliu tvarkesi.

Šiaip tai jo, labai stabili buvo, be nusidainavimų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 02 kovo 2014 - 00:12
Estai nepatiko. Euphoriiaa??
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2014 03 02, 00:10)
"...Prieš savaitę ji parodė dainai sukurtą šokį, kuriame dalyvauja ir choreografas Šarūnas Kirdeikis. Jei laimėtų, Vilija Kopenhagos scenoje norėtų matyti ir jį: „Bet tikriausiai kviesčiausi ir daugiau žmonių.”
Žmonių, tai aš suprantu, kad vyrukų nešpietnų kokių  biggrin.gif
http://www.lrytas.lt...tm#.UxJZLs7UTwM



lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(blackkiss @ 2014 03 02, 00:11)
nee, ne apie tokį tikėjimą kalbu biggrin.gif ta prasme kai pasirodymas man katastrofiškai nepatiko ir atrodė gailiai (tai dar savas), tai niekaip negalėjau tikėtis, kad kitos šalis balsuos blush2.gif tai palaikyt tokiu atveju sunkiai gaunas biggrin.gif


Neišduosi, kieno tas pasirodymas buvo? smile.gif


QUOTE(Alaska @ 2014 03 02, 00:12)
Vyrukai yra gerai biggrin.gif  biggrin.gif

biggrin.gif tongue.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man jos abi šiandien patiko, patiko ir Vaidas 4u.gif
Bet kokiu atveju aš visada palaikau Lietuvą user posted image
Atsakyti