Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Ingėnas @ 2014 03 01, 23:52)
biggrin.gif

O man vienai antras jos dainavimas (jau paskelbus laimėjimui ) geresnis ir energingesnis, labiau užtikrintas ?

Džiaugiuosi už ją  rolleyes.gif  Labai  rolleyes.gif

Man toks jos įvaizdis beveik patiktų. Tik reiktų dar kažko scenoje. Pvz. šokėjų antrame plane apsirengusių baltai (kontrastas).


Nes pati kaifavo nuo to, ka daro drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2014 03 02, 00:52)
O man vienai antras jos dainavimas (jau paskelbus laimėjimui ) geresnis ir energingesnis, labiau užtikrintas ?

Man irgi taip pasirodė. Va, kad šitaip atsipalaidavus atliktų dainą ir ten, tai būtų laabai gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2014 03 02, 00:52)
biggrin.gif

O man vienai antras jos dainavimas (jau paskelbus laimėjimui ) geresnis ir energingesnis, labiau užtikrintas ?

Džiaugiuosi už ją  rolleyes.gif  Labai  rolleyes.gif

Man toks jos įvaizdis beveik patiktų. Tik reiktų dar kažko scenoje. Pvz. šokėjų antrame plane apsirengusių baltai (kontrastas).

Ne vienai drinks_cheers.gif Matosi, kad atsipalaidavus ir nėra nė lašelio jaudulio thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Holivudė: 01 kovo 2014 - 23:56
QUOTE(linamog @ 2014 03 01, 23:52)
Stilius man jos puikus, ir tik jau nenorekim zmogaus sustyguot pagal savo kurpali, tuo ji ir zavi, kad spontaniska, pasiduodanti ekspromtui.


Va va drinks_cheers.gif Jos natūra nėra lietuviškai standartiška. Bet ir gerai. Mėgstu aš laisvus žmones. Kurie nebijo rizikuoti.

Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2014 03 02, 00:46)
Gal kas sekėt ką užsieniečiai komentavo apie šiandienos finalą?


dėkoja dievui, kad pagaliau baigėsi ir tiki , kad kitais metais nebus toks sudėtingas biggrin.gif o už Viliją seniai serga
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2014 03 01, 23:50)
Šiandien jis man visai nieko buvo, gal jau pripratau biggrin.gif

mūsų gal biolaukai nesutampa, kad mane net krato nuo jo schmoll.gif biggrin.gif doh.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2014 03 01, 23:52)

O man vienai antras jos dainavimas (jau paskelbus laimėjimui ) geresnis ir energingesnis, labiau užtikrintas ?


toks ir buvo, bet natūralu smile.gif nebėr jaudulio, plius euforija smile.gif
Atsakyti
Labai uz Vilija dziaugiuos, is 2 tel prabalsavau, bet didziausias sio vakaro dziaugsmas ir atradimas - sveicaaarai wub.gif
Atsakyti
Vistiek estai paims geresnę vietą, nors pagal pasirodymą panašu kažkas į Vilijos, bet estai visada aukščiau būna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2014 03 01, 23:55)
toks ir buvo, bet natūralu smile.gif nebėr jaudulio, plius euforija smile.gif

bet jei per EV jaudinsis taip, kaip pvz. praeitą kartą, tai bus nekas g.gif
Atsakyti
Woohoo! Kaip ilgai to laukiau! thumbup.gif bigsmile.gif assa.gif
user posted image

Sėkmės Vilijai! lithuania.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 03 01, 23:54)
Nes pati kaifavo nuo to, ka daro drinks_cheers.gif


Čia labai svarbu drinks_cheers.gif Ir daina tikėti.


QUOTE(tuktuk @ 2014 03 01, 23:54)
Man irgi taip pasirodė. Va, kad šitaip atsipalaidavus atliktų dainą ir ten, tai būtų laabai gerai smile.gif



Tai vat būtų labai gerai, kad taip ir Danijoje.
Tiesiog purslai tryško iš jos, tokia energija biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 03 02, 00:52)
Stilius man jos puikus, ir tik jau nenorekim zmogaus sustyguot pagal savo kurpali, tuo ji ir zavi, kad spontaniska, pasiduodanti ekspromtui.

Čia tai teisybė drinks_cheers.gif

QUOTE(blackkiss @ 2014 03 02, 00:53)
estai irgi išsirinko:
http://www.youtube.c...h?v=zPveUcTmId0
na man palygint LT gražesnė smile.gif

nelabai man jų šiųmetinė schmoll.gif Mūsų gražesnė blush2.gif
Atsakyti