Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Visgi @ 2014 03 02, 00:13)
Euphoriiaa??

nu taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2014 03 02, 00:12)
Labai tikėjau (na ir tikiu)  ta daina ir norėjau, kad ją Europa išgirstų. O kaip jau Europai ji pasirodys, tai jau loterija.

drinks_cheers.gif kaip bebūtų, bet gėda tikrai nebus smile.gif
Atsakyti
Susiradau mediatekoje siandienos irasa, dar karta paziurejau Mia ir Vilija. Nu vis tik Vilija. Ir prie to sokejo pripratau, patinka kai gale abu ardosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2014 03 02, 00:14)

Neišduosi, kieno tas pasirodymas buvo?  smile.gif


na, pvz., Aivarėlio smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vemvet @ 2014 03 02, 00:16)
Susiradau mediatekoje siandienos irasa, dar karta paziurejau Mia ir Vilija. Nu vis tik Vilija. Ir prie to sokejo pripratau, patinka kai gale abu ardosi smile.gif

prie šokėjo aš, matyt, niekada nepriprasiu biggrin.gif bet jei bus daugiau, tai "paskęs" jis toj daugumoj ir nebekris taip į akis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2014 03 02, 00:18)
na, pvz., Aivarėlio smile.gif


A, tas lotuliukas.gif Aš tai kažkaip tada dar neperdaug ir įsigilinusi buvau biggrin.gif Nelabai sirgau ta Eurovizija smile.gif
Atsakyti
Na jau nieko nepakeisi, bet Mia dainuoja svelniai, malonu klausyt, o Vilija rekia, agresyviai ir issaukianciai, man nemalonu jos klausyt, is tikro netikejau kad ji laimes, bet sekmes, mes balsuosim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Alaska @ 2014 03 02, 00:12)
Vyrukai yra gerai biggrin.gif  biggrin.gif

bus ka jamt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2014 03 02, 00:15)
nu taip biggrin.gif
Siaubas. Aš nesuprantu, negi jie patys nemato (žiūrovai jų), kad tai atkartojimas, o ne jokia šviežiena.
Pas mus būtų staigiai nulinčiuota. Mūsų publika labai akyla lens.gif
Atsakyti
o geras! Švedijos atrankoj dalyvauja Helena Paparizou bigsmile.gif tada Graikijai atstovaudama laimėjo,geras būtų jei dabar laimėtų Švedijai atstovaudama laugh.gif
Papildyta:
QUOTE(Heida @ 2014 03 02, 00:20)
Na jau nieko nepakeisi, bet Mia dainuoja svelniai, malonu klausyt, o Vilija rekia, agresyviai ir issaukianciai, man nemalonu jos klausyt, is tikro netikejau kad ji laimes, bet sekmes, mes balsuosim  rolleyes.gif

vat tame ir esmė, kad čia ne ta daina kurią reikia švelniai dainuot smile.gif dėl to ir kalbėjau, kad man trūko "pajautimo" dainos Mijai...

QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 03 02, 00:21)
bus ka jamt  lotuliukas.gif

na jei visi tokie kaip Kirdeikis, tai nelabai laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2014 03 02, 00:20)
...mes balsuosim  rolleyes.gif
Šaunuoliai thumbup.gif
Tauta išrinko, o ne komisija, tad gerbiu tautos balsą (šį kartą man abi patiko, galėjo abi ir važiuoti biggrin.gif ), kadangi balsuoti negalėsiu, tai labai labai "sirgsiu" už Lietuvą user posted image
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2014 03 02, 00:26)
o geras! Švedijos atrankoj dalyvauja Helena Paparizou  bigsmile.gif  tada Graikijai atstovaudama laimėjo,geras būtų jei dabar laimėtų Švedijai atstovaudama laugh.gif
-------

vat tame ir esmė, kad čia ne ta daina kurią reikia švelniai dainuot smile.gif

----------
na jei visi tokie kaip Kirdeikis, tai nelabai laugh.gif


Man tai ta Helena (ir jos daina laimėtoja) nepatiko blush2.gif blush2.gif

-------

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

--------

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Reikia įvairovės, pagal visų skonius laugh.gif

Ale jau tu turi nusičiupusi šveicarą, kam tau dar tų šokėjų biggrin.gif


Beje, jau nebelabai į temą, bet prisiminiau Mijos šokėjus tongue.gif Ten tai iš viso nesusipratimas, kažkokie išsidraikę biggrin.gif blush2.gif Bent jau du juos nužiūrėjau smile.gif
Atsakyti
Na mes turim teise balsuot, tai taip ir darom, patiko, nepatiko, bet visada esam uz Lietuva, ir nesvarbu kokius ten straipsnius raso delfis biggrin.gif

Atsakyti