Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 215 tema

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 03 13, 12:44)
boots.com yra nurodytos sudėtys, peržvelgiau, tai apart apvalkalo sudėties, daugiau viskas tas pats

ir aš žiūrėjau, bet suglumino sudėtis oficialaus importuotojo Lietuvoje puslapis. nuo 3m sudėty papildomai nakvišos ir vit. E : nuo 3m nuo 5m
Atsakyti
Merginos, ieskau informacijos apie chlorofila, nes norisi vaikams, o gal ir sau su vyru isbandyti, tai radau, kad iHerb.com ju nemazai. Gal galit patart kurie geriausi ir kokius perkat? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fortuneafilius @ 2014 03 13, 11:38)
iš Jūsų patirties, ar drabužiai iš www.mangoooutlet.com atitinka dydį? Nemažinti? 4u.gif

nuo modeliuko priklauso. jei laivesnis, pvz. palaidines- tai didintos, visi kiti man dazniausiai atitinka. nesioju M ar 38d. toki ir perku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fortuneafilius @ 2014 03 13, 10:38)
iš Jūsų patirties, ar drabužiai iš www.mangoooutlet.com atitinka dydį? Nemažinti? 4u.gif

Žiūrėkit Sizes guide prie rūbų, pagal juos perku tai atitinka pagal lentelę smile.gif


QUOTE(saldu @ 2014 03 13, 11:51)
nuo modeliuko priklauso. jei laivesnis, pvz. palaidines- tai didintos, visi kiti man dazniausiai atitinka. nesioju M ar 38d. toki ir perku  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif Turiu kelnes ir švarką 38 toki visada ir nešioju, o vat marškinukus L pirkau.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 03 13, 12:42)


Taip debetine ax.gif
Atsakyti
Gal kas pirksit iš mothecare? Noriu autokedutę iš ten nusipirkt. Kažin per kur geriausia pirkt? Tukį ar pirkanglijoje...? Į Lietuvą gaila nesiunčia kėdutės.
Atsakyti
QUOTE(fortuneafilius @ 2014 03 13, 13:06)
Gal kas pirksit iš mothecare? Noriu autokedutę iš ten nusipirkt. Kažin per kur geriausia pirkt? Tukį ar pirkanglijoje...? Į Lietuvą gaila nesiunčia kėdutės.


Kokia nusiziurejot? Mes dairomes jau didesnes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(drieziukasss @ 2014 03 13, 12:09)
Kokia nusiziurejot? Mes dairomes jau didesnes  4u.gif



Mes irgi didesnės. Va tokią imčiau http://www.mothercar...default,pd.html
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 03 13, 11:04)
Aga, apsimoka - vieną nuolaidinį rūbą ar batus perki, kitas pusė kainos ir dar papildomai 15 proc taiko viskam jei perki už 100 svarų 4u.gif


man rodos taiko tik pilnai kaina -15 proc.
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2014 03 13, 12:51)
Merginos, ieskau informacijos apie chlorofila, nes norisi vaikams, o gal ir sau su vyru isbandyti, tai radau, kad iHerb.com ju nemazai. Gal galit patart kurie geriausi ir kokius perkat? 4u.gif


šitoje temoje paklausinėkite 4u.gif
http://www.supermama...?...3787&st=396
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti