Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 215 tema

Vilniuj jungciausi prie SD uzsakymo, Tesco arba Asda.
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 03 07, 21:02)
O as manau, kad jei jau taip blogai - tai yra kazkkios to priezastys - hormonu sutrikimai, netinkama mityba, ar kazkokia liga... Sis prepratas tikrai priezasties nepanaikins - tik pasekmes, po kurio laiko atsiras kitos problemos... ir daug rimtesnes... (buvau radus straipsni, kad butent labai umus prakaitavimas rodo onkologines ligos pradzia, o si sudetis jos neispres, o ko gero net pagreitins...) Cia is serijos - jei esi sveikas - net Dricloras nepakenks, o jei ne...

Neklaidinkit- del onkologiniu ligu, konkreciai del kruties vėžio, daryti tyrimai ir nustatyta- kad aliuminio chloridas esantis beje beveik visuose antiperspirantuose ligos atsiradimo neįtakoja.
Aš pati naudoju driclor'a. Ir man jau geriau viena karta i savaite pasitepti ta aliumini nei kasdien naudoti yprastus dezikus, kuriuose irgi yra apie 6-10% aliuminio chl. O visokie mineralai... schmoll.gif

dabar i temà smile.gif
Ieškau kas norėtù prisijungti prie užsakymo iš http://www.figleaves.com/uk/ ir pasidalinti 6sv. siuntimà į LT 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saldu: 08 kovo 2014 - 19:58
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 03 08, 16:04)

Už kiek?
Atsakyti
Gal kuri pirkusi is Sportsdirect Karrimor batus vyriskus? smile.gif Domina dydziai, koki reiktu rinktis nesiojanciam 43EU ax.gif
Atsakyti
sveikos,
negaunu asos siuntinio (apmokėta 01.28) - pirmas kartas man taip... Iki šiol kiek užsisakinėjau iš jų, tai buvo viskas gerai. Rašiau 2 kartus jiems - tyla. Šiandien paypale iškėliau disputą - kažin, galima tikėtis laimingos pabaigos - pinigų sugrąžinimo?

Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2014 03 07, 16:50)



Sis labai pigiai gaunasi, nes cia yra 75 ml. Kiti po 20 ml yra, eurokose 20 ml buvau pirkusi uz 40 lt. Aciu uz nuoroda, gal kas jungtusi ar pirktu, prisijungciau.

O radau tris dar pigiau rolleyes.gif http://www.amazon.co...QCQ7H3V07K7BDY7
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blakstienute: 08 kovo 2014 - 22:23
QUOTE(simpa @ 2014 03 08, 22:27)
Gal kuri pirkusi is Sportsdirect Karrimor batus vyriskus? smile.gif Domina dydziai, koki reiktu rinktis nesiojanciam 43EU  ax.gif

Šios firmos vyriškus ėmėm štai tokus EU43 dydį atitinka UK9. Beja ant dėžutės taip ir parašyta 9/43. Dydį atitiko, nešiojosi gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstienute @ 2014 03 08, 23:22)
Sis labai pigiai gaunasi, nes cia yra 75 ml. Kiti po 20 ml yra, eurokose 20 ml  buvau pirkusi uz 40 lt. Aciu uz nuoroda, gal kas jungtusi ar pirktu, prisijungciau.

O radau tris dar pigiau  rolleyes.gif  http://www.amazon.co...QCQ7H3V07K7BDY7

koks miestas? smile.gif prie tų 3vnt prisijungčiau pabandymui smile.gif

beje niekas SD nerenka Vilniuj? skubiai reik vieno daikto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 03 09, 00:25)
koks miestas? smile.gif prie tų 3vnt prisijungčiau pabandymui smile.gif

beje niekas SD nerenka Vilniuj? skubiai reik vieno daikto  biggrin.gif


Mazeikiai. Gal kas uzsakytu per PA ir atsiimtu biure. Pigiau iseitu. As du paimciau.
Atsakyti
QUOTE(blakstienute @ 2014 03 09, 08:48)
Mazeikiai. Gal kas uzsakytu per PA ir atsiimtu biure. Pigiau iseitu. As du paimciau.

ok smile.gif galiu užsakyt, nes man vieno reikia wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Edita_27 @ 2014 03 08, 13:51)
Sveikos mamytes, norejau pasiteirauti apie dviracius pirktus is mytoys.de smile.gif Ar prie 16" Hudora yra atraminiai ratukai?

nera, mes isigijom vilniuje papildomai uz 30lt.
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2014 03 08, 19:55)
Neklaidinkit- del onkologiniu ligu, konkreciai del kruties vėžio, daryti tyrimai ir nustatyta- kad aliuminio chloridas esantis beje beveik visuose antiperspirantuose ligos atsiradimo neįtakoja.
Aš pati naudoju driclor'a. Ir man jau geriau viena karta i savaite pasitepti ta aliumini nei kasdien naudoti yprastus dezikus, kuriuose irgi yra apie 6-10% aliuminio chl. O visokie mineralai...  schmoll.gif


pasisakysiu ir as apie diclora(dabar turiu kitoki-Odorex)...seniau man buvo gausus prakaitavimas, nusipirkus diclor, pradzioje tepiau kaip patare: tris vakarus is eiles, veliau i savaite karta. Prakaitavimas sumazejo, o dabar ir du menesius pasitepu tik karta, o gal ir reciau, bet tikrai man nereikia kas savaite tepti, aisku matyt nuo organizmo priklauso...bet tas diskomfortas kai bijai ranka pakelti, man tai baisus doh.gif
Atsakyti