Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 215 tema

QUOTE(kregzde @ 2014 03 07, 19:23)
ra2ga, bet Jūs to antiperspiranto sudėtį žiūrėjote? Tepsite tokį brudą ant savęs?  4u.gif

ne ra2ga, bet pasisakysiu.
kas turi REALIA problema su prakaitavimu ir su.. teptu, jei jis padetu smile.gif

pazistu jau neviena zmogu, kuriam si priemone buvo issigelbejimas. Matytumet kaip zmogaus savigarba, pasitikejimas ir nuotaika pasikeite po naudojimo. O reikejo tik atsikratyt slapiu pazastu ir zmogus visai kitoks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(maniuxa @ 2014 03 07, 19:12)
ne ra2ga, bet pasisakysiu.
kas turi REALIA problema su prakaitavimu ir su.. teptu, jei jis padetu smile.gif

pazistu jau neviena zmogu, kuriam si priemone buvo issigelbejimas. Matytumet kaip zmogaus savigarba, pasitikejimas ir nuotaika pasikeite po naudojimo. O reikejo tik atsikratyt slapiu pazastu ir zmogus visai kitoks rolleyes.gif


Na, jei labai blogai, tai tikiu. Bet jei tik įprastas prakaitavimas, tai tikrai neverta g.gif . Galima gi ir antiperspirantą normalų darbe pasidėti, pasiprausti WC kriauklėje, rankšluostuką tam reikalui atsinešus. Bet aš nežinau kaip būna tiems, kam labai blogai.
Atsakyti
O as manau, kad jei jau taip blogai - tai yra kazkkios to priezastys - hormonu sutrikimai, netinkama mityba, ar kazkokia liga... Sis prepratas tikrai priezasties nepanaikins - tik pasekmes, po kurio laiko atsiras kitos problemos... ir daug rimtesnes... (buvau radus straipsni, kad butent labai umus prakaitavimas rodo onkologines ligos pradzia, o si sudetis jos neispres, o ko gero net pagreitins...) Cia is serijos - jei esi sveikas - net Dricloras nepakenks, o jei ne...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriiste: 07 kovo 2014 - 20:04
Sveiki, gal kas pirks SD?
Jungciausi, Tobulai butu Vilnius Liepkalnys-Lazdynai tame rajone, bet tiktu visokie variantai ko gero.
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2014 03 07, 18:11)
man dar klausimukas iškilo dėl kraujospūdžio matavimo aparato pirkimo iš amazon, buvo gera akcija omrom, pirkom tada vos ne urmu biggrin.gif  o kaip dėl garantijos jei kas atsitinka? g.gif  ar mūsų pirkimo įrodymo užtena Omron Lietuvos atstovams jei kas nutiktų g.gif

tai vat ir mane tas stabdo nuo pirkimo. Įdomu kaip būtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurrrka @ 2014 03 07, 21:21)
tai vat ir mane tas stabdo nuo pirkimo. Įdomu kaip būtų  g.gif


Amazon duoda savo garantija pagal mane. Vaikiskas supynes tiesiog issiunciau atgal po poros menesiu, grazino pinigus uz supynes ir siuntimo islaidas.
Atsakyti
Gal kas pirks is SD Panevezyje.
Atsakyti
Omron matuoklį, kur čia masiškai pirkom prieš kokį pusmetį sėkmingai naudojam iki šiol thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2014 03 07, 16:16)
GAL IR NEBLOGA, PIRMA KARTA NORIU NUSIPIRKTI, REKOMENDAVO KAIP GERA DAIKTA smile.gif ups... bet is amazon tik per tarpininkus, a ne?

Bet labai kenksmingas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 03 07, 22:34)
Omron matuoklį, kur čia masiškai pirkom prieš kokį pusmetį sėkmingai naudojam iki šiol thumbup.gif

mano mama ir naudoja, gerai, kol viskas ok, man tik įdomu ar realiai jei kas atsitiktų būtų nemokamai sutvarkyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2014 03 07, 23:41)
mano mama ir naudoja, gerai, kol viskas ok, man tik įdomu ar realiai jei kas atsitiktų būtų nemokamai sutvarkyt bigsmile.gif


Pati ilga laika dirbau prie kraujospūdžio aparatų. Ne Lietuvoje pirkto niekas nemokamai tikrai netaisys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepsa @ 2014 03 08, 09:13)
Pati ilga laika dirbau prie kraujospūdžio aparatų. Ne Lietuvoje pirkto niekas nemokamai tikrai netaisys smile.gif

nieko su jais neatsitiks, virs metu jau naudojam:)
Atsakyti