Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 215 tema

QUOTE(saulute32 @ 2014 03 06, 20:23)
o kokia kaina gavos zuvu tauku kur dabar gavot? g.gif

180vnt apie 58lt
bet dabar nebera 15proc nuolaidos, bandau ieskot kokio kito kodo, bet kolkas neradau sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užsispyrėlė: 07 kovo 2014 - 08:14
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 03 07, 08:13)
180vnt apie 58lt
bet dabar nebera 15proc nuolaidos, bandau ieskot kokio kito kodo, bet kolkas neradau sad.gif

jei surasit parašykit viešai, gal jungsimės tada
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 03 06, 22:08)
Merginos, gal kazkas japoniskas sauskelnes pirkot? http://www.assorti.l...orn-0-5kg-96vnt

Sakau, gal galima koki bendra uzsakyma daryti? Neva labai jau minkstutes, fainutes... Uzsimaniau biggrin.gif


Aš iš čia šias japoniškas sauskelnes pirkdavau: http://japoniskas.wordpress.com/
Pažiūrėkit, gal bus pigiau, nei assorti. Šiaip patiko, bet labai dažnai vis pritrūkdavo pardavėjas dydžių. Atsibodo žaist ir perrėjau prie Moltex. Labai kažkokių kokybės skirtumų nematau.
Atsakyti
Labas,

gal kam ko iš BODY SHOP reikia su ~50 proc. nuolaida? Trūksta apie 20 sv. iki 50 sv., kad galiotų -25 sv. kodas ax.gif
Vilnius, galiu persiųsti.
tinaby.uzsakymai[eta]gmail.com
Atsakyti
QUOTE(tinaby @ 2014 03 07, 09:55)
Labas,

gal kam ko iš BODY SHOP reikia su ~50 proc. nuolaida? Trūksta apie 20 sv. iki 50 sv., kad galiotų -25 sv. kodas  ax.gif
Vilnius, galiu persiųsti.
tinaby.uzsakymai[eta]gmail.com


Kox kodukas?

Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2014 03 06, 22:43)
Finished rašo, kai pasibaigia laikas per kurį turėjote gauti siuntą. Dabar jeigu ir negausite siuntinio arba turėsite kokių kitų pretenzijų pardavėjui , vargu ar ką pasieksite. Kol dar laikas nebuvo pasibaigęs turėjote keletą variantų: kelti disputą dėl negautos prekės ar prašyti pratęsti gavimo laiką.

Ačiukas už atsakymą 4u.gif Bet disputą aš galiu kelti po 45 dienų, ar ne? Ar pardavėjai patys nustato terminą? Prekė užsakyta prieš 18 dienų. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(niekieno @ 2014 03 07, 08:58)
Kox kodukas?

Aciu smile.gif


TBS kodas -25/50 sv. 14315
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2014 03 07, 10:02)
Ačiukas už atsakymą 4u.gif  Bet disputą aš galiu kelti po 45 dienų, ar ne? Ar pardavėjai patys nustato terminą? Prekė užsakyta prieš 18 dienų. ax.gif

O pardavėjas ar išsiuntė prekę? Tracking nr. gavote?
Atsakyti
Merginos, patarkit, koki dydi imti GAP jeigu nesioju M/40 dydi?
Imciau ir ten 40, bet paziurejau ismatavimu lentele, tai rankove 82cm M dydziui.. unsure.gif ar cia M Petit imti????
Atsakyti
Gal kam reikia GAP koduko -30% visoms ne sale prekems? gavau i email asmenini, galioja iki 12 d

rasyti i AZ
Atsakyti
QUOTE(Revla @ 2014 03 07, 09:31)
Merginos, patarkit, koki dydi imti GAP jeigu nesioju M/40 dydi?
Imciau ir ten 40, bet paziurejau ismatavimu lentele, tai rankove 82cm M dydziui.. unsure.gif  ar cia M Petit imti????


O nėra aprašytos matavimo schemos? Nes kartais būna matuojams rankovės ilgis nuo kaklo centro, o ne nuo peties. Bet tada vidutiniškai rankovės ilgis turėtų būti apie 90 cm (standartinis) g.gif

Taip pat gal kam aktualus bus: ASOS dabar (iki 10d. berods) taiko -20proc sale prekėms mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pasisiutus @ 2014 03 07, 10:59)
O nėra aprašytos matavimo schemos? Nes kartais būna matuojams rankovės ilgis nuo kaklo centro, o ne nuo peties. Bet tada vidutiniškai rankovės ilgis turėtų būti apie 90 cm (standartinis)  g.gif

Taip pat gal kam aktualus bus: ASOS dabar (iki 10d. berods) taiko -20proc sale prekėms  mirksiukas.gif

yra aprasyta...nuo kaklo centro....bet man gaunas 70cm tada... nesuprantu is kur tie 82cm lentelej...Va Petit size tai 71.5cm... labiau panasi i realybe...Visur perku M dydi nematuojant, nes esu standartine, o va cia nusprendziau paskaityti, nes daikat nepigus, ir stai tau...matavom matavom vakar su vyru ta mano rankove, bet 82 niekaip neiseina biggrin.gif doh.gif
Atsakyti