Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 215 tema

QUOTE(ToBeOrange @ 2014 03 06, 10:54)
o, netgi taip? neatkreipiau dėmesio, su žmogeliais dirbau biggrin.gif



na, nebent pasikeite
pries metus tai tikrai buvo
ir sau , ir vaikams su nuotraukomis rinkau smile.gif
Atsakyti
kam aktualu, camelia nuolaida kontraceptiniams. mirena gera kaina
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 03 06, 10:18)
kam aktualu, camelia nuolaida kontraceptiniams. mirena gera kaina

aš jau ryte apsipirkau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 03 06, 11:18)
kam aktualu, camelia nuolaida kontraceptiniams. mirena gera kaina


idomu tik internetinei prekybai nuolaidos g.gif
Atsakyti
QUOTE(raimaza @ 2014 03 06, 12:13)
idomu tik internetinei prekybai nuolaidos g.gif

rašo, kad 20 proc. nuolaida ne tik internetinėje, bet man atrodo, vaistinėje nuolaida eis nuo vaistinės kainos, o ji daug didesnė negu internetinė. bet netvirtinsiu, galite nueiti, pasiteirauti, kokia kaina vietoje. nors camelia el.vaistinėje pristatymas į artimiausią vaistinę, taip ar taip keliauti į artimiausią camelia, tai kaip ir nėra skirtumo, tuo labiau mokėjimas atsiimant
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ToBeOrange: 06 kovo 2014 - 12:40
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 03 06, 13:39)
rašo, kad 20 proc. nuolaida ne tik internetinėje, bet man atrodo, vaistinėje nuolaida eis nuo vaistinės kainos, o ji daug didesnė negu internetinė. bet netvirtinsiu, galite nueiti, pasiteirauti, kokia kaina vietoje. nors camelia el.vaistinėje pristatymas į artimiausią vaistinę, taip ar taip keliauti į artimiausią camelia, tai kaip ir nėra skirtumo, tuo labiau mokėjimas atsiimant 4u.gif

dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2014 03 06, 10:52)
Taigi galima savo nuotrauką įsideti ir rinktis tinkamą formą..

Tai kad stiklai pas mus kaip tik labai daug kainuoja ...

Ir antirefleksines dangos pasirinkimų yra keletas variantų ..


Tai zaidziu su ta nuotrauka, bet gyvai vistiek yra gyvai biggrin.gif
Taip ir rasiau, kad ohohooo kiek stiklai pas mus kainuoja:)
Jo, jau maciau, kad su visokiais navarotais galima stiklus uzsisakyt, tik kaina jau aisku perlipa 75 Lt su pasirinktais remeliais. Jus kaip suprantu mokejot muita nuo tu 120 $ ? Aisku maniskiai pas mus nekainuoja 1000 Lt, bet vistiek turbut apsimoka net ir muita susimokejus.
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrusi @ 2014 03 06, 13:17)
Tai zaidziu su ta nuotrauka, bet gyvai vistiek yra gyvai  biggrin.gif
Taip ir rasiau, kad ohohooo kiek stiklai pas mus kainuoja:)
Jo, jau maciau, kad su visokiais navarotais galima stiklus uzsisakyt, tik kaina jau aisku perlipa 75 Lt su pasirinktais remeliais. Jus kaip suprantu mokejot muita nuo tu 120 $ ? Aisku maniskiai pas mus nekainuoja 1000 Lt, bet vistiek turbut apsimoka net ir muita susimokejus.

Šita parduotuve visada ant voko rašo labai maža verte prekes,ar ne 5 $.Nemanau,kad kam nors kilo problemu ,perkant iš ten. thumbup.gif
Atsakyti
Penktadienį darau iš http://www.everything5pounds.com/
iki 14val krepšiukų lauksiu į paštą kitasmailas2@gmail.com
į kitus miestus siunčiu lp express 3,99Lt.
Atsakyti
gal kas nors gali dirstelėti ir pasakyti siunčia į LT ar ne, nesuprantu aš blush2.gif

http://www.amazon.co...;pf_rd_i=468294
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2014 03 06, 14:19)
Šita parduotuve visada ant voko rašo labai maža verte prekes,ar ne 5 $.Nemanau,kad kam nors kilo problemu ,perkant iš ten. thumbup.gif

o kaip ten foto ikelt taip kad aukinius ant mano foto nrmaliai uzdetu? na idejau savo foto, bet kai uzdeda akinius tai jie per dideli, po puse stiklu pro sonus veido dar issikisa. toks vaizdas kad reikia didesnio veido foto, kaip ten padidint man ta foto kad akiniai uzsidetu ten ko reikia? g.gif na supratot gal ka noriu pasakyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2014 03 06, 13:38)
o kaip ten foto ikelt taip kad aukinius ant mano foto nrmaliai uzdetu? na idejau savo foto, bet kai uzdeda akinius tai jie per dideli, po puse stiklu pro sonus veido dar issikisa. toks vaizdas kad reikia didesnio veido foto, kaip ten padidint man ta foto kad akiniai uzsidetu ten ko reikia? g.gif na supratot gal ka noriu pasakyt biggrin.gif

NA mano vyro veidas apvalus,kaip sakau,plytos prašosi. lotuliukas.gif Tai kaip tik tiko,labai gerai užsidedavo akiniai.
Atsakyti