Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 215 tema

QUOTE(Užsispyrusi @ 2014 03 05, 14:03)
Ačiū!  4u.gif
Kaina tai nereali, prisirinkau net keletą, dabar galvos skausmas kaip krepšy palikt tik 1 ar 2 lotuliukas.gif

Parašykit kai gausit,ar patiko ir tiko, mane labai domina 4u.gif
O formą renkatės maždaug pagal ankstesniųjų formas? Pas mane veidas kiek siauresnis, dauguma rėmelių būna didoki, tai matyt reikia mažesnių išmatavimų virš nosies kuprelės žiūrėt?
Atsakyti
dar dėl akinių smile.gif. o kaip su stiklais ten? mano gana nemažas minusas, tai visada imu plastikinius plonintus, ten iki galo užsakymo neėjau, nes vis metė klaidą, bet ar eina pasirinkti stiklų tipą ir storį? gal kas su didesniu minusu (bent -5 ir daugiau) esat užsakinėję?
Atsakyti
QUOTE(puke0 @ 2014 03 05, 20:34)
Pirkau gal kokius 6 kartus, nes dabar toks mano amzius, kad labai kinta regejimas  smile.gif Pirmus remelius pirkau, kurie kainavo apie 10$ pabandymui, tai jie ir atrodo taip sau.Negaliu nieko blogo apie juos pasakyti, bet veliau siunciausi jau, kur remeliai kainuoja virs 25$.Kai buvau pas okuliste optikos salone pasitikrinti regejimo ir pasakiau, kiek mokejau uz akinius, su kuriais atejau, tai ji zado neteko ir daugiau nebesiule gamintis pas juos akinius. As dar ir lesius issirenku kuo geresnius. Dar, kai $ buna pakrites, tai visai juokinga kaina gaunasi, palyginus su gamintais cia  mirksiukas.gif


Labai ačiū už komentarą 4u.gif

QUOTE(Aujusa @ 2014 03 06, 08:50)
Parašykit kai gausit,ar patiko ir tiko, mane labai domina  4u.gif
O formą renkatės maždaug pagal ankstesniųjų formas? Pas mane veidas kiek siauresnis, dauguma rėmelių būna didoki, tai matyt reikia mažesnių išmatavimų virš nosies kuprelės žiūrėt?


Na dėl formos aišku rizikinga, kad gali netikt, bet manau kaip už tokią kainą, galima ir surizikuot g.gif Bandau rinktis formą, panašią i turimų. Dar aišku išmatavimus pastudijuoju. Bent jau daugmaž manau galima įsivaizduot kas tiktų, o kas visai ne.

QUOTE(EirJ @ 2014 03 06, 09:11)
dar dėl akinių smile.gif. o kaip su stiklais ten? mano gana nemažas minusas, tai visada imu plastikinius plonintus, ten iki galo užsakymo neėjau, nes vis metė klaidą, bet ar eina pasirinkti stiklų tipą ir storį? gal kas su didesniu minusu (bent -5 ir daugiau) esat užsakinėję?


Dėl stiklų aš irgi dar nesinagrinėjau labai. Iškart galvojau tik rėmelius imt, bet dabar mąstau, kad reikia su visais stiklais, nes pas mus ohoho kokios kainos.
Stiklo storį tai tikrai mačiau, kad galima pasirinkt, jei gerai pamenu, tai bent 5 variantai yra. O dėl pvz antirefleksinės dangos ir pan., tai nežinau, nesinagrinėjau dar unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrusi @ 2014 03 06, 09:00)
O dėl pvz antirefleksinės dangos ir pan., tai nežinau, nesinagrinėjau dar unsure.gif

Yra ten, visko gali pasirinkti. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(edita.s @ 2014 03 06, 00:08)
4u.gif Merginos,  pirkau iš kinų kelias pekes,  uzsakinejau ir mokejau po viena preke, kad muito ir pvm nereiketu moket, bet ar man i mano nurodyta pasta atsius viska tikrai nemokamai? pirkau cia http://www.aliexpress.com/ , Labai busiu dekinga už info  4u.gif

na kad nemokamai tai tikrai taip, o kad ar tikrai ateis tai dar klausimas biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,

pasitikslinti noriu - del akiniu remeliu kasnors renka uzsakyma ar perkama atskirai?
Atsakyti
QUOTE(lola.lola @ 2014 03 06, 09:20)
pasitikslinti noriu - del akiniu remeliu kasnors renka uzsakyma ar perkama atskirai?

Perkam atskirai - čia US parduotuvė, virš 75lt teks mokėti muitą, kooperuotis neverta...
Prisikroviau ir aš visokų į krepšelį. Kadangi kaina nedidelė, eksperimentuosim cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 06 kovo 2014 - 09:29
QUOTE(EirJ @ 2014 03 06, 09:11)
dar dėl akinių smile.gif. o kaip su stiklais ten? mano gana nemažas minusas, tai visada imu plastikinius plonintus, ten iki galo užsakymo neėjau, nes vis metė klaidą, bet ar eina pasirinkti stiklų tipą ir storį? gal kas su didesniu minusu (bent -5 ir daugiau) esat užsakinėję?


Pirkau su labai dideliu minusu ir + cilindrais...ir su maximaliu ploninimu...
Kaina gavosi apie 120 usd, kai pas mus apie 1000 lt. tokie kainuoja... Viskas gerai, tik truputį "prašoviau" su akinių forma( per siaurus pasirinkau )-tai kol pripratau buvo šioks toks diskomfortas ...Šiaip nešioju jau 1,5 m. -viskas gerai, dar nesulūžo..
Vienok, akinius, kuriuos pirkau vaikui jau keiciau kelis kartus-tai kojele nulūžo, tai išsilankstė-ir pas mus, LT, niekas nesiima tokių akinių taisyti...
Tai nuspendžiau, kad pirkti vaikui geriau LT ir su garantija,nes per akcijas panaši kaina gaunasi ir galioja garantija, kada visada gali kreiptis , ir tau be užmokesčio pataisys...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 06 kovo 2014 - 09:50
GAL KAS KAUNE RENKATE VIOLEY AR IŠ KOKIOS KITOS VOKIŠKOS VAISTINĖS? 4u.gif Į AŽ.
Atsakyti
Sveikos

Matalan.co.uk siunciates per UK adresa ar siuncia ir tiesiai i LT? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrusi @ 2014 03 06, 10:00)

Na dėl formos aišku rizikinga, kad gali netikt, bet manau kaip už tokią kainą, galima ir surizikuot g.gif  Bandau rinktis formą, panašią i turimų. Dar aišku išmatavimus pastudijuoju. Bent jau daugmaž manau galima įsivaizduot kas tiktų, o kas visai ne.
Dėl stiklų aš irgi dar nesinagrinėjau labai. Iškart galvojau tik rėmelius imt, bet dabar mąstau, kad reikia su visais stiklais, nes pas mus ohoho kokios kainos.
Stiklo storį tai tikrai mačiau, kad galima pasirinkt, jei gerai pamenu, tai bent 5 variantai yra. O dėl pvz antirefleksinės dangos ir pan., tai nežinau, nesinagrinėjau dar unsure.gif



Taigi galima savo nuotrauką įsideti ir rinktis tinkamą formą..

Tai kad stiklai pas mus kaip tik labai daug kainuoja ...

Ir antirefleksines dangos pasirinkimų yra keletas variantų ..
Atsakyti
QUOTE(edita.s @ 2014 03 05, 23:08)
ar man i mano nurodyta pasta atsius viska tikrai nemokamai? pirkau cia http://www.aliexpress.com/

na taip, kaip kitaip? jeigu rinkotės nemokamą siuntimą, nemokamai ir atkeliaus
kai kurioms neatkeliauja. jeigu taip atsitiks, kelsite bylą. bet man tai viskas tvarkingai atkeliaudavo smile.gif kai kas netenkino savo kokybe arba dydžiu, bet čia jau kitas klausimas
QUOTE(Aujusa @ 2014 03 06, 07:50)
Pas mane veidas kiek siauresnis, dauguma rėmelių būna didoki, tai matyt reikia mažesnių išmatavimų virš nosies kuprelės žiūrėt?

ten surašyti išmatavimai, pagal turimus akinius galima primesti. ir dar yra visokių veidų, galima "pasimatuoti" (mygtukas "try on"). pasirinkite maždaug į save panašų žmogelį ir bent jau preliminariai galima įsivaizduoti mirksiukas.gif

man tai patinka, kad ten daug spalvotų rėmelių, pas mus LT dažniausiai konservatyvesnis pasirinkimas
Papildyta:
QUOTE(norala @ 2014 03 06, 09:52)
Taigi galima savo nuotrauką įsideti ir rinktis tinkamą formą..

o, netgi taip? neatkreipiau dėmesio, su žmogeliais dirbau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ToBeOrange: 06 kovo 2014 - 09:55