Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 215 tema

gal šiauliuose SD kas renka?
Atsakyti
Telsiuose ryt SD, persiunciu
Atsakyti
Aš dar renku SD Kaune smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrusi @ 2014 03 05, 10:10)
Sveikos merginos,

Gal yra užsakinėjusių akinius iš čia: http://www.zennioptical.com Domina atsiliepimai - kaip kokybė?

Ačiū! 4u.gif

Pirkau gal kokius 6 kartus, nes dabar toks mano amzius, kad labai kinta regejimas smile.gif Pirmus remelius pirkau, kurie kainavo apie 10$ pabandymui, tai jie ir atrodo taip sau.Negaliu nieko blogo apie juos pasakyti, bet veliau siunciausi jau, kur remeliai kainuoja virs 25$.Kai buvau pas okuliste optikos salone pasitikrinti regejimo ir pasakiau, kiek mokejau uz akinius, su kuriais atejau, tai ji zado neteko ir daugiau nebesiule gamintis pas juos akinius. As dar ir lesius issirenku kuo geresnius. Dar, kai $ buna pakrites, tai visai juokinga kaina gaunasi, palyginus su gamintais cia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2014 03 05, 19:13)
Mergaitės, gal galite pasakyti ar SD būna kokie kodukai? Internete kiek ieškau, niekas neveikia  unsure.gif

kartais buna, bet siai dienai jokiu nuolaidu koduku nera.
Atsakyti
QUOTE(asmon @ 2014 03 05, 15:10)
ziureki va dviratukai, gan geros kainytes, gal kas turi
dviratukai
o 10iches,cia kazi kokiam amziui/ugiui, gal kas turi, ryt darau uzsak
balansinis

Čia balansinis 10colių. Mes pernai kai pirkom, maniškiui buvo 2m. 4 mėn., nepamenu kokio ūgio jis buvo apie 90-92cm berods, tai pamavatavę ėmėm 12colių. Dar ir šiemet galės važinėt. 10 colių labai jau maži ratukai. Matau jūsų mergaitė trimetė jau, tai jeigu nėra iš coliukių geriau paieškokit 12 4u.gif
Atsakyti
Laba, gal žinot internetinių audinių, medžiagų parduotuvių siunčiančių į Lietuvą? gal esat kas siuntęsi? 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Merginos, pirkau iš kinų kelias pekes, uzsakinejau ir mokejau po viena preke, kad muito ir pvm nereiketu moket, bet ar man i mano nurodyta pasta atsius viska tikrai nemokamai? pirkau cia http://www.aliexpress.com/ , Labai busiu dekinga už info 4u.gif
Atsakyti
taigi, gavau siuntini is www.bio-apo.de. atrodo visoms kaunietems issiunciau email smile.gif ,
beje ka darote tuo atveju kai pakimba uzsakymas-pinigai rezervuoti, bet nera nei patvirtinimo laisko, nei prisijungus prie savo saskaitos nerodo naujo uzsakymo-tik senieji. ar skambintis i banka ir atkabins ( seb) ?
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2014 03 05, 22:31)
Čia balansinis 10colių. Mes pernai kai pirkom, maniškiui buvo 2m. 4 mėn., nepamenu kokio ūgio jis buvo apie 90-92cm berods, tai pamavatavę ėmėm 12colių. Dar ir šiemet galės važinėt. 10 colių labai jau maži ratukai. Matau jūsų mergaitė trimetė jau, tai jeigu nėra iš coliukių geriau paieškokit 12 4u.gif

AČIŪ! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 03 05, 23:09)
taigi, gavau siuntini is www.bio-apo.de. atrodo visoms kaunietems issiunciau email smile.gif ,
beje ka darote tuo atveju kai pakimba uzsakymas-pinigai rezervuoti, bet nera nei patvirtinimo laisko, nei prisijungus prie savo saskaitos nerodo naujo uzsakymo-tik senieji. ar skambintis i banka ir atkabins ( seb) ?

SEB ko gero atkabins. mano Swed, niekad neatkabina, kiek esu prasius schmoll.gif
Atsakyti
ketvirtadieni velai vakare pirksiu SD, Vilnius, bankas geriau swed
prijungciau pora norinciu
zebriuk@gmail.com

prasau nurodyti SM nick'a, varda pavarde, tel.nr, atsiusti tvarkingai (nuoroda, spalva, dydis, kaina)

Aciu

galiu persiusti
4u.gif
Atsakyti