Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 215 tema

Siandien gavau per DPD siuntinuka is JD Sport ir aisku taip graziai praplestas per pakavimo juosta, kad tos skyles iskart net nepastebejau, o va vienos prekes ir truksta sad.gif Ir dar pasirinko istraukti pacia brangiausia doh.gif Tai galvoju ar cia per PayPala kelti iskart disputa geriau, ar i JD Sport'a rasyti? g.gif

Beje... gal kas nepatingetu paaiskinti kur PayPale ten konkreciai yra tas disputu kelimas ir ka ten daryti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2014 02 28, 16:25)
Perkant is boots gali buti nemokamas siuntimas i lietuva ar nepriklausomai nuo sumo 9,99?
Papildyta:
Ar kai pirkot iš healthypeach eye q chews 360 issiuntė iš karto?
ar kaip eye q baby vis atidėjinėja išsiuntimą?

nepriklausomai nuo nieko siuntimas 9,9
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2014 02 28, 15:51)
Taip, viešinti tikrai nereikėjo.  unsure.gif
Tai jau dabar, kaip suprantu, viskas g.gif Nuplaukė siuntinys?


Manau kad ne - tiesiog vokieciai perdave LT pastui ir gavos kad peradresavo - tik kadangi buvo perspejimas tai ir sureagavo tinkamai mirksiukas.gif Tikiu kad viskas bus ok mirksiukas.gif 4u.gif

Gavau jusu crocsus - matuot ilguma pries siunciant ar pakentesit lotuliukas.gif
Atsakyti
kazin moterisku zieminiu crocs'u dar kur nors galima rasta labai gera kaina ar jau kai buvo tos diziosios nuolaidos cia kazkada ir viskas, be kitu metu sausio nesitiket? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 02 27, 23:57)
jeigu aš rankinuką pasidėjau ant suolo nereiškia kad jį gali imti bet kas  biggrin.gif


Lietuvoj tai tikrai bet kas paims ir dar snukin duos cool.gif

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 02 28, 08:12)
Tad bereikalo supanikavot manau smile.gif


Pacekavinau ir aš, gal tikrai be reikalo g.gif Bet bus visoms pamoka, kad nereikia viešint siuntos numerių, nes pakeist adresą tikrai labai paprasta unsure.gif

QUOTE(Bluntė @ 2014 02 28, 15:18)
aš niekad nesidalinau sekimo nuorodom  rolleyes.gif 


Aš tai dalinausi su draugėm anksčiau, bet atsirado viena nu tokia nekantri, sekdavo pastoviai, tik atsirasdavo įrašas, kad Lietuvoj jau, tai prie durų jau trypdavo doh.gif Aš net iš darbo nespėdavau grįžt, jau apie išpakavimą ir išrūšiavimą net kalbos nėr doh.gif Dabar atkeliausja, sutvarkau, surūšiuoju ir tada tik skelbiu cool.gif

QUOTE(ToBeOrange @ 2014 02 28, 15:35)
tai didicar - originalas? o visa kita analogai?  o svingis.lt kokios firmos parduoda?


Va man irgi niekaip nesiriša - didicar ir svingis čia tas pats ar nea g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2014 02 28, 17:20)
kazin moterisku zieminiu crocs'u dar kur nors galima rasta labai gera kaina ar jau kai buvo tos diziosios nuolaidos cia kazkada ir viskas, be kitu metu sausio nesitiket? g.gif  biggrin.gif

Tikėtis biggrin.gif Vis kokių nors modelių periodiškai būna wink.gif Pamenu, pernai gegužę ar birželį berryessa po 70 lt buvo mirksiukas.gif Nuolat reikia sekti biggrin.gif
Atsakyti
pirksiu is boots.com
kvieciu jungtis siuntimui pasidalint
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 02 28, 18:01)


Gavau jusu crocsus - matuot ilguma pries siunciant ar pakentesit lotuliukas.gif


jau aš užsigrūdinusi visokiems netikėtumams lotuliukas.gif
QUOTE(me2za @ 2014 02 28, 18:38)
Lietuvoj tai tikrai bet kas paims ir dar snukin duos  cool.gif


Oi, negaliu - pralinksminot lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
vis renku tesco rubus 4u.gif rinksiu kol bus bent 5 norincios - truksta 2 ax.gif
Klaipeda , swed 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maniuxa: 28 vasario 2014 - 18:34
QUOTE(Tasty @ 2014 02 28, 18:47)
Tikėtis  biggrin.gif  Vis kokių nors modelių periodiškai būna wink.gif Pamenu, pernai gegužę ar birželį berryessa po 70 lt buvo  mirksiukas.gif  Nuolat reikia sekti  biggrin.gif

o kaip sitie http://www.crocs.co....i...=SALE&sid=w gera kaina/ ir kaip isvis sis modelis? patogus, siltas? bigsmile.gif
Atsakyti
Ačiū Murashkei už vaistukus 4u.gif
Atsakyti
o gal kas per didziasias nuolaidas situ dydzio nepataiket http://www.crocs.eu/...5,en_ES,pd.html reiktu 36-37 arba 37-38d, greiciausiai kad 37-38d.
arba situ http://www.crocs.co....i...=SALE&sid=w
perpirkciau uz gera kaina, ne dabartine biggrin.gif
Atsakyti