Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 215 tema

QUOTE(padraika22 @ 2014 03 04, 15:24)
tarpmergaičių regitruoji s dydžio o paštomate pasirenki bet kokį? g.gif man labai reikia blush2.gif

taip
Atsakyti
tepalus pasiėmiau pati iš pašto.
paprašykit pardavėjo, jis atsiunčia sekimo numerį
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2014 03 04, 14:24)
tarpmergaičių regitruoji s dydžio o paštomate pasirenki bet kokį? g.gif man labai reikia blush2.gif


taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2014 03 04, 14:24)
tarpmergaičių regitruoji s dydžio o paštomate pasirenki bet kokį? g.gif man labai reikia blush2.gif

Taip.

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 03 04, 14:31)
tepalus pasiėmiau pati iš pašto.
paprašykit pardavėjo, jis atsiunčia sekimo numerį

Ačiū 4u.gif
Parašysiu jiems.
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2014 03 04, 13:32)
Turim toki, tik ruzava smile.gif labai fainas, tvirtas ir smagus, tyliai vaziuoja, visai be garso, ratukai lyg guminiai, negaliu pasakyti tiksliai, nes ziemai esame isveze ji smile.gif Maniske 4 metuku dar ana vasara vazinejo, dabar jau nezinau ar nebus per mazas, nes rankena nesididina, bernuzeliui liks (ruzavas  biggrin.gif ).

kada planuojat parsivest? biggrin.gif as savo keturmetei ji nusiziurejus pirkt gimtadieniui, bet va paraset kad jau gali but mazas jau jusiskei siemet, tai ne kas, noreciau kad uztektu ilgiau nei vienai vasarai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2014 03 04, 10:04)
siuntetes ar pas  lt kur pirkot ? 4u.gif manajam  ne uz kalnu 4, tai irgi parduotuvej patare pirkti 16 coliu


na iš tikro tai gavom dovanų... seneliai pirko kai prismoj 40% nuolaida buvo išamkstine dovaną 5 metų proga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rieduliukas @ 2014 03 04, 16:28)
na iš tikro tai gavom dovanų... seneliai pirko kai prismoj 40% nuolaida buvo išamkstine dovaną 5 metų proga smile.gif

aisku, aciu 4u.gif ech geri tie seneliai biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Vis dar renku boots.com
Atsakyti
QUOTE(fortuneafilius @ 2014 03 04, 13:03)
Merginos ar kuri pirkot automobilinę kėdutę iš mytoys.de? Ar siuntimas kainuoja tiek pat, ar brangiau nei žaislams, nes svoris didesnis?

Gal kuri turi patarimų, kokią kėdutę pirkti gera kaina 4 metų vaikui, t.y. 16-36 kg.? 4u.gif


Pirkau autokėdutę iš mytoys.de ir dar šio bei to, siuntimo kaina buvo viena (standartinė), tik viską gavau 2-uose skirtingose pakuotėse mirksiukas.gif

dėl pačios kėdutės, susidėliokite prioritetus, ko reikia, kaip dažnai kokiais atstumais važiuojate ir pan., bus lengviau išsirinkti 4u.gif
mes saviškei pirkom Cybex Solution 4u.gif

QUOTE(saulute32 @ 2014 03 04, 15:56)
kada planuojat parsivest? biggrin.gif as savo keturmetei ji nusiziurejus pirkt gimtadieniui, bet va paraset kad jau gali but mazas jau jusiskei siemet, tai ne kas, noreciau kad uztektu ilgiau nei vienai vasarai unsure.gif


aš irgi jį planuoju 4-metei g.gif nors prie jo rašo, kad skirtas 3-7 metų vaikams g.gif
Atsakyti
ar gerai supratau mytoys.de yra 20pr nuolaidele??? man sketuko reikia bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(asmon @ 2014 03 04, 17:05)
ar gerai supratau mytoys.de yra 20pr nuolaidele??? man sketuko reikia  bigsmile.gif  bigsmile.gif

ne viskam smile.gif kai kam rytais tik nuolaida smile.gif ryt paskutinė diena rytinei nuolaidai wink.gif
Papildyta:
kažkaip pašto kodo nesuvedu mytoys...
PLZ* / Ort*:

kaip vesti kodą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(fortuneafilius @ 2014 03 04, 12:03)
Gal kuri turi patarimų, kokią kėdutę pirkti gera kaina 4 metų vaikui, t.y. 16-36 kg.? 4u.gif

turime tokią. su siuntimu į LT kainavo 67 sv. 2012 m. gruodį . man patinka, kad plati, aukšta, nevaržo, šoninės apsaugos lenkiasi, prisitaiko, gali vaikas pamiegoti ant tų šoninių pagalvių (dažnai toli keliaujame, tai aktualu:)) dar įsigudrinau kėdutę palenkti, kai miega, tai labai esu patenkinta.

klausimas turinčioms didicar - tai ten visdėlto plastmasiniai ar guminiai ratukai? g.gif
Atsakyti