Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 215 tema

Jei kas nors Kaune pirktų iš clothingattesco.com, prisijungčiau. Temos dažniausiai neseku, tad geriau až 4u.gif
Atsakyti
o kaip suprasti mytoys tą 20% nuolaidą? ji tik ryte galioja? smile.gif nes rašo 20%, bet kašike nenumeta smile.gif

beje gal kas parekomenduosit dviratuką ? 3metai vasarą bus smile.gif gal kas pirkot ir galit pasuferuot? nes spėju dabar gal geras metas pirkt g.gif
Atsakyti
Kai perkate UK ir tenka pasinaudoti tarpininkės adresu, kokią tarpininkę rekomenduotumėte? Kurios tarpininkės adresu labiausiai apsimoka naudotis? 4u.gif
Atsakyti
Man tai pirma mintis apie tarpininkes - geriausia turbūt žiūrėt, kad būtų tas pats miestas, tada siuntimo kaštai atsimeta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 03 03, 21:09)
Man tai pirma mintis apie tarpininkes - geriausia turbūt žiūrėt, kad būtų tas pats miestas, tada siuntimo kaštai atsimeta ax.gif

Mano miestas mažas, nebus tarpininnkių iš jo smile.gif Bet atsiėmimui tinka Vilnius, nes dažnai tenka važiuoti. Tai jaučiu tinka beveik visos, tik įdomu, kurių įkainiai patraukliausi. Būčiau dėkinga, už rekomendacijas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2014 03 03, 22:19)
Mano miestas mažas, nebus tarpininnkių iš jo smile.gif  Bet atsiėmimui tinka Vilnius, nes dažnai tenka važiuoti. Tai jaučiu tinka beveik visos, tik įdomu, kurių įkainiai patraukliausi. Būčiau dėkinga, už rekomendacijas smile.gif

visi turi savo pliusus/minusus smile.gif
bent aš naudojuosi www.pirkanglijoje.lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2014 03 03, 22:19)
Mano miestas mažas, nebus tarpininnkių iš jo smile.gif  Bet atsiėmimui tinka Vilnius, nes dažnai tenka važiuoti. Tai jaučiu tinka beveik visos, tik įdomu, kurių įkainiai patraukliausi. Būčiau dėkinga, už rekomendacijas smile.gif

beveik visos tarpininkes turi dalintojas Vilniuj, gal reiktu ziuret koks tarpininkavimo mokestis, bet irgi dazniausiai 10-15proc, man patinka Labamba
Atsakyti
Dėkui už atsakymus:4u: einu pažiūrėti sąlygų adreso naudojimo nurodytose vietose bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(slitka @ 2014 03 03, 21:35)
beveik visos tarpininkes turi dalintojas Vilniuj, gal reiktu ziuret koks tarpininkavimo mokestis, bet irgi dazniausiai 10-15proc, man patinka Labamba

O labamba tikrai suteikia adresą? Jos temoje nieko nerašo. Pažiūrėjau, kad rašo Limcamca (ar panašus nikas tarpininkės), bet ji nori, kad būtų atsiskaitoma paypalu už adreso suteikimą, o man taip netinka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2014 03 03, 21:49)
O labamba tikrai suteikia adresą? Jos temoje nieko nerašo. Pažiūrėjau, kad rašo Limcamca (ar panašus nikas tarpininkės), bet ji nori, kad būtų atsiskaitoma paypalu už adreso suteikimą, o man taip netinka unsure.gif


Tai kreipkitės į tarpininkes, kurios pačios užsakinėja, o ne savo adresus nuomoja mirksiukas.gif Pvz. Valentinka. Ten pirmam puslapyje surašyta labai išsami visa informacija kas ir kaip yra daroma ir visos kainos 4u.gif
O šiaip tarpininkės daugmaž visos ima vienodą procentą už tarpininkavimą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2014 03 03, 22:49)
Dėkui už atsakymus:4u:  einu pažiūrėti sąlygų adreso naudojimo nurodytose vietose bigsmile.gif
Papildyta:

O labamba tikrai suteikia adresą? Jos temoje nieko nerašo. Pažiūrėjau, kad rašo Limcamca (ar panašus nikas tarpininkės), bet ji nori, kad būtų atsiskaitoma paypalu už adreso suteikimą, o man taip netinka unsure.gif

klauset apie tarpininkes, apie tarpininkes ir atsakiua, adreso ji jokio nenuomoja, ta daro Limcaca
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2014 03 03, 21:49)
Dėkui už atsakymus:4u:  einu pažiūrėti sąlygų adreso naudojimo nurodytose vietose bigsmile.gif
Papildyta:

O labamba tikrai suteikia adresą? Jos temoje nieko nerašo. Pažiūrėjau, kad rašo Limcamca (ar panašus nikas tarpininkės), bet ji nori, kad būtų atsiskaitoma paypalu už adreso suteikimą, o man taip netinka unsure.gif


galima atsiskaityti per mokejimai.lt sistema
Atsakyti
Klausiau ne apie tarpininkes, o apie adresą UK, kurį tarpininkės suteikia 4u.gif žinau, kad visos tarpininkės perka, tačiau pačiai pirkti yra pigiau, nes suma beveik 2000 litų, todėl dar mokėti procentus už tarpininkavimą yra nemažai. Norisi sutaupyti tik pasinaudojus adresu. Kaip supratau, sm tik viena tarpininkė jį suteikia, bet su mokėjimu per paypal smile.gif
Atsakyti