Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 215 tema

QUOTE(Murčikas @ 2014 03 03, 13:07)
nezinau, bent jau ansciau toysrus buvo tik per tarpininkes, neimdavo lietuvisku kortu.


Man irgi nepraeina ju uzsakymai paciai, atmeta kortele schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(motce @ 2014 03 03, 13:12)
Man irgi nepraeina ju uzsakymai paciai, atmeta kortele  schmoll.gif


Viskas aisku tada, ot brudziai, gi jiem pinigus noriu moketi o jie nenori is manes priimti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 03 01, 12:05)
Merginos, priminkit kuri Siuslerio druska mažina potrauki saldumynams? beje, ar jums veikė. Kažkada pamenu rašėt, kad naudojot ir lyg veiksminga.

Ačiū

googlinu, bet niekaip nerandu. tad pasikartosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lola.lola @ 2014 03 03, 10:16)
Kita savaite planuoju is PA atsiimti siuntini. Norincios prisijungti ir taip sumazinti siuntimo islaidas - rasykit i az  4u.gif  Renkam mase  4u.gif

gal galite papasakoti sistemą? kaip tai padaroma? susitariama su PA? ar kažkaip automatiškai galima pasidaryti?
QUOTE(linaj @ 2014 03 03, 11:51)
Please verify you have entered the correct card type

gal turite visa, pasirinkote mastercard arba atvirkščiai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 03 03, 14:16)
gal turite visa, pasirinkote mastercard arba atvirkščiai? g.gif


Viska padariau gerai, bet vat paaiskejo, kad lietuvisku korteliu nepriima. Bet keisti jie man, koks jiem skirtumas kokia ta korta ir kokios salies...
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 03 03, 14:16)
gal galite papasakoti sistemą? kaip tai padaroma? susitariama su PA? ar kažkaip automatiškai galima pasidaryti?



Jus ispesite PA, kad Jusu siuntini atsiims toks ir toks asmuo. Arba galima tartis atsiimti kartu, kad bendra svori skaiciuotu ir tiek 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, patarkit, kur eye q baby žuvų taukų nusipirkti, skubiai prireikė ir kaip tyčia nerandu geru kainų ax.gif
O gal kuri per daug uzsipirkus ir turi parduoti? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kimora: 03 kovo 2014 - 13:34
QUOTE(Kimora @ 2014 03 03, 14:33)
Mergaites, patarkit, kur eye q baby žuvų taukų nusipirkti, skubiai prireikė ir kaip tyčia nerandu geru kainų  ax.gif
O gal kuri per daug uzsipirkus ir turi parduoti?  4u.gif

tai kad ju dabar dar pora savaiciu niekur nebus doh.gif ispirkti beveik visoj europoj, o kas turi Lietuvoj - vaistines - tai kainos beprotiskos. Tad visos laukia fabriko sujudejimo - kada jie ten isleis savo produkcija pagaliau bigsmile.gif
Atsakyti
Vis dar laukiu prisijungianciu prie boots.com
Atsakyti
Gal kas Vilniuje darys uzsakyma is everything5pounds? 4u.gif
Atsakyti
kas kooperavotes eye q braskinius is healthypeach -parase kad laukti iki kovo 19-kaip kazkam maciau temoje rase del eye q baby mirksiukas.gif
rytoj uzsisakau is www.everything5pounds.com is kart po prekiu ikelimo-preke nebus daugiau kaip po 27 4u.gif rasyti i el pasta alinuska@bamba.lt su norimu dydziu ir spalva galiu persiusti per pastomata uz 4 lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2014 03 03, 14:19)
Viska padariau gerai, bet vat paaiskejo, kad lietuvisku korteliu nepriima. Bet keisti jie man, koks jiem skirtumas kokia ta korta ir kokios salies...

Paziurekit ju parduotuve yra ebay, nemazai prekiu irgi turi, o atsiskaityti galima per paypal. Uzsakiau pries savaite, bet PA vel turejo nauju adresu nesklandumu su dpd, tai grazino siuntini atgal, tai paprasiau kad issiustu su kita kompanija, dabar laukiu. O del grupiniu uzsakymu paziurekit pas save account atsirado kur mano info - Papildomi pirkėjai, Tai gal cia galima kooperuotis.

http://stores.ebay.c...oysrusuk?_rdc=1
Atsakyti