Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2014 03 08, 22:54)

beje, je t'aime, knieti papildyti aną pasisakymą. Aš galvoju, kad man labai DAUG davė įsiliejimas į šį pradžiamokslį. Sunku dabar hipotetiškai vaizduotis, bet kartais pagalvoju, kad be čia išmoktų pamokų, tam tikro kryptingumo, kurio laikosi ši tema, be čia perskaitytų minčių, turbūt būčiau nuėjusi visai kitais keliais. Ar, jei būčiau sugebėjusi iki to prisikapstyti, sustočiau atvirukų stotelėje, šventai tikėdama, kad tai finišas smile.gif Vis tik impulsą ieškoti gavau čia, o jei ir turėjau kokią nedrąsią užuomazgą, čia ir tik čia jis buvo pažadintas ir atkapstytas iš po žemių smile.gif

visiškai sutinku su tuo, kad kažkokie impulsai iš aplink nukreipia kažkur ir kažkokia linkme, bet, man atrodo, kad tas... hm... pajautimas - neišmokstamas. smile.gif
Atsakyti
4u.gif :

user posted image
Atsakyti
http://rusrep.ru/art.../11/16/vorobyov
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 03 10, 11:44)



ačiū smile.gif
mmmm....
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 03 10, 10:44)


ačiū ir nuo manęs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 03 10, 11:44)


kokie charakteringai žmonių veidai..
Atsakyti
Dabar eikite traukti skaičių nuo 1 iki 17. smile.gif
Bet tai koks kūdas sąrašas. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 03 03, 12:17)
Kažkaip pražiopsojau, kad senoji tema baigėsi. Šiandien įsijungiu forumą ir galvoju: ko tas pradžiamokslis toks nutilęs?

Pas mane tas pats... blink.gif Tik siandien radau naja tema. unsure.gif biggrin.gif

Visu pirma ACIU Iks!!! koks fainas atvirukas! Toks tavo minimalizmas biggrin.gif

Gotte, patiko tavo blogas. Dabar ir as noreciau sau tokiu nuotrauku, deja, velu. biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(ich @ 2014 03 10, 17:55)
Visu pirma ACIU Iks!!! koks fainas atvirukas! Toks tavo minimalizmas biggrin.gif


Jau gavai??? smile.gif Aha, jo, išmokiau pagaliau minimalizmo p. Danisevičių biggrin.gif (bet kiek vargau, kol mokiau hihihi.gif) O jei rimtai - džiaugiuos, kad paštas nepasikiaulino smile.gif

Atsakyti
Iks, ačiūačiūačiū už gražius žodžius ir nuostabų R. Danisevičiaus atviruką friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 03 10, 16:03)
Dabar eikite traukti skaičių nuo 1 iki 17smile.gif
Bet tai koks kūdas sąrašas.  unsure.gif


pačios kaltos..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(foils @ 2014 03 10, 18:28)
Iks, ačiūačiūačiū už gražius žodžius ir nuostabų R. Danisevičiaus atviruką  friends.gif

O, ir Tu jau gavai, liuks.
P.S. atvirukai skirtingi, kaip ir tekstai smile.gif
Atsakyti